Eliminacje rosyjskie (Russian Qualifications) - 2007
 
Russian Championship
2007


Russian Final

Władywostok
05.08.2007

1. Denis Gizatulin  (12)  14  3,3,3,2,3  time 
2. Rinat Gafurow  (15)  13+3  3,3,2,3,2   
3. Siergiej Darkin  (16)  13+2  2,2,3,3,3   
4. Artiom Wodiakow  (1)  12  2,2,2,3,3   
5. Roman Poważny  (13)  11  1,3,3,3,1   
6. Eduard Szajchulin  (6)  ef,3,1,2,2   
7. Danił Iwanow  (11)  2,2,0,2,2   
8. Aleksandr Kosołapkin  (8)  3,0,3,1,f/x   
9. Roman Iwanow  (4)  1,1,2,0,3   
10. Maksim Kalimulin  (10)  1,2,1,2,1   
11. Władimir Dubinin   (3)  3,0,1,1,0   
12. Ilja Bondarenko  (14)  0,1,2,1,1   
13. Siergiej Kuzin  (7)  1,1,0,0,2   
14. Rusłan Gatiatow  (5)  2,1,0,0,f/x   
15. Marat Gatiatow  (2)  0,0,1,0,1   
16. Igor Kononow  (9)  0,0,0,1,0   
17. Rinat Nigmatulin (17)  dnr     
18. Siemion Własow  (18)  dnr     
         
         
         
         

Marked in blue, for GP qualifications 2008.



semi-final

Togliatti
30.06.2007

1. Siergiej Darkin  (6)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Danił Iwanow  (13)  12  2,3,3,3,1   
3. Władimir Dubinin (17)  12  3,2,1,3,3   
4. Rinat Gafurow  (1)  11  3,2,1,2,3   
5. Eduard Szajchulin  (3)  11  2,3,3,1,2   
6. Aleksiej Charczenko  (12)  1,2,3,3,0   
7. Siergiej Kuzin  (5)  2,1,2,3,ef   
8. Marat Gatiatow  (15)  3,2,1,2,f   
9. Aleksandr Kosołapkin  (16)  7+3  1,1,2,2,1   
10. Jewgienij Gomozow  (10)  7+f  3,2,0,0,2   
11. Aleksandr Cyganow  (14)  0,0,2,-,2   
12. Aleksiej Guzajew  (7)  1,1,1,1,0   
13. Dmitrij Gordiejew  (11)  0,0,0,2,1   
14. Anatolij Lipatow  (8)  0,0,1,1,1   
15. Denis Aleksiejew  (9)  2,0,f/x,f/x,-   
16. Wasilij Szybankow  (18)  0,2   
17. Siemion Własow  (2)  1,1,0,f/x,-   
18. Denis Sajfutdinow  (4)  f,x,-,-,-,-   
         
W.Dubinin - VIII, XII, XVI, XVIII, XX         
W.Szybankow - XIII, XVIII         
         



semi-final

Oktiabrsij
01.06.2007

1. Denis Gizatulin  (1)  15  3,3,3,3,3   
2. Roman Poważny  (16)  14  3,3,2,3,3   
3. Emil Sajfutdinow  (15)  13  2,3,3,3,2   
4. Lenar Nigmatzianow  (5)  3,1,f,2,3   
5. Rusłan Gatiatow  (3)  2,f,3,1,3   
6. Maksim Kalimulin  (7)  2,2,3,2,0   
7. Ilja Bondarenko  (11)  3,1,1,3,1   
8. Roman Iwanow  (2)  t,2,2,2,2   
9. Radik Tibiejew  (13)  6+3  1,2,2,1,f/x   
10. Gieorgij Iszutin  (6)  6+2  1,1,0,2,2   
11. Artiom Wodiakow  (14)  0,3,f,f/x,2   
12. Igor Kononow  (9)  2,0,2,0,1   
13. Wiktor Gołubowski  (12)  1,2,1,1,f   
14. Timur Garifullin  (4)  ef,0,1,1,0   
15. Rinat Nigmatulin  (17)  1,0,0,0,1   
16. Albert Tibiejew  (8)  f/x,1,1,ef,f   
17. Jewgienij Szczepin  (10)  f/x,-,-,-,-   
18. Wiaczesław Szuniewicz  (18)  dnr     
         
R.Nigmatulin - I, VI, XII, XV, XVII         
         
         




;
Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 446010 visitorstutaj!