Moje programy na wymianę lub sprzedaż (My speedway programmes to exchange or sale)

Drygaś Lech

Jagiełły 4

38-100  Strzyżów

 

dlprezes@interia.pl

 

Leszno

Unia – Spójnia Wrocław ksero 03. 08. 52  *

Unia - Stal Toruń ksero 04. 06. 67  *

Unia – Stal Rz. 25. 04. 71  *

Unia – Wybrzeże 20. 07. 75  *

O puchar Przew.Rady Woj.Fed.Socj.Zw.Mł. Polskiej 04. 09. 76

O puchar Prezydenta Miasta Leszna 31. 10. 76

DPP 11. 06. 80  *

Półfinał Kontynentalny 14. 06. 81  *

Mł. Ind. Mistrz. Okr. Poznanskiego 18. 08. 82

Unia – Start 05. 09. 82  *

ZK  Memoriał A.Smoczyka 17. 10. 82

Unia – Polonia B. 04. 04. 83  *

Unia – Wybrzeże 01. 04. 84  *

DMS Finał 18. 08. 84  *

Śląsk – Wielkopolska 03. 09. 85  *

Polska - Węgry 14. 09. 85  *

Unia – Falubaz 19. 06. 86  *

Unia – Wybrzeże 29. 06. 86

Mł. Dr. Mistrz. Okr. Poznańskiego 30. 09. 86

Unia – Wybrzeże 22. 07. 87

Unia – Ostrovia 20. 08. 89

Unia – Stal G. 10. 09. 89  *

Ind. Mistrz. Okr. Pozn. 19. 10. 91  *

Unia – Sparta tow. 12. 04. 92

Unia – KKŻ Krosno 20. 04. 92  *

Unia – Wybrzeże DPP 23. 04. 92  *

Czwórmecz młodzieżowy 23. 05. 92

Turniej par 23. 05. 92

Unia – Kolejarz O. 21. 06. 92

Unia – Polonia P. 05. 07. 92  

Unia – Motor DPP 23. 07. 92  *

Czwórmecz Młodzieżowy 07. 08. 92

Unia – GKM 16. 08. 92

Unia – Start 20. 09. 92

Unia – Morawski tow. 24. 10. 92

Unia – Sparta 12. 04. 93

Czwórmecz młodzieżowy 27. 04. 93

Turniej par 18. 05. 93

Unia – Morawski DPP 03. 06. 93

Unia – Sparta DPP 15. 07. 93

Unia – Stal Rz. 18. 07. 93

Mł. Ind. Mistrz. Okr. Poznańskiego 07. 10. 93

Unia – Polonia B. 24. 04. 94  *

Unia – Motor 21. 05. 94

Czwórmecz młodzieżowy 26. 05. 94

Kadra Juniorów 20. 07. 94

MDMP 26. 07. 94

Unia – Polonia P. tow. 29. 10. 94

Unia – Start tow. 18. 03. 95  *

Unia – ZKŻ Zielona Góra 04. 06. 95  *

Unia – RKM 25. 06. 95  *

Unia – Śląsk 23. 07. 95

Unia – ZKŻ Zielona Góra 01. 05. 96

Czwórmecz młodzieżowy 05. 05. 96  *

Polish  Food 11. 05. 96

Unia – LKŻ Lublin 21. 05. 96  *

Unia – CemWap Opole 26. 05. 96

Unia – Iskra 30. 06. 96

MDMP 09. 07. 96

Turniej par 25. 07. 96

Unia KKŻ Krosno 08. 09. 96

Unia – Wybrzeże tow. 09. 03. 97

Unia – ZKŻ tow. 24. 04. 97

Unia – Apator 01. 05. 97

Unia – ZKŻ tow. 13. 05. 97

Czwórmecz młodzieżowy 14. 05. 97

Unia – Polonia P. 29. 05. 97

Mł. Tur. Ind. O puchar Okr. Poznańskiego 06. 06. 97  *

Unia – ZKŻ 22. 06. 97

Kadra juniorów 10. 07. 97

Czwórmecz młodzieżowy 11. 08. 97

Unia – WTS tow. 14. 08. 97

Czwórmecz młodziezowy 21. 10. 97

Unia – Stal Rz. tow. 26. 03. 98

Unia – Pergo tow. 29. 03. 98

Unia – GKM 19. 04. 98

Czwórmecz młodzieżowy 06. 05. 98

Mł. Ind. Mistrz. Okr. Poznanskiego 09. 05. 98

Unia – Pergo 05. 07. 98  *

Czwórmecz młodzieżowy 07. 07. 98

Mł. Ind. Turniej  Żużlowy 11. 08. 98

Unia – WTS tow. 19. 08. 98

Unia – Polonia P. 20. 09. 98

Czwórmecz młodzieżowy 07. 10. 98

Czwórmecz młodzieżowy 21. 10. 98

Unia – Start tow. 28. 03. 99

Unia – Polonia P. 25. 04. 99

Czwórmecz młodzieżowy 01. 05. 99

Unia – Stal Rz. 09. 05. 99

Unia  -  Polonia B. 23. 05. 99

MPPK  ½ 27. 05. 99

Unia – Grudziądz 06. 06. 99

Młodzieżowy Czwórmecz 12. 06. 99

Unia  - Wybrzeże 15. 08. 99

Młodzieżowy Czwórmecz 12. 08. 99

Unia – Apator 05. 09. 99

Młodzieżowy Czwórmecz 03. 10. 99

Unia – Polonia P. tow. 19. 03. 00

Unia – TŻ Opole tow. 29. 03. 00

25 lat startów Romana Jankowskiego 30. 04. 00

Unia – Polonia P. 07. 05. 00

Unia – Atlas 02. 07. 00

Unia – Wybrzeże tow. 11. 07. 00

Unia – Polonia B. 16. 07. 00

Unia – Lotos 24. 09. 00

Unia – RKM tow. 11. 03. 01

Unia – Apator 08. 04. 01

Mł. Dr. Mistrz. Wielkopolski 13. 07. 01

Unia – Włókniarz 23. 09. 01  *

Turniej ind. „Dla Andrzeja” 29. 09. 01

Unia – RKM tow. 16. 03. 02

Unia – WTS tow. 26. 03. 02

 Unia – Wybrzeże 07. 04. 02

Unia – Polonia B. 23. 06. 02

Unia – Apator 06. 04. 03

Unia – Polonia P. 21. 04. 03

Unia – Lotos 19. 06. 03

Unia – Polonia P. 07. 09. 03

Unia – Ostrów tow. 18. 03. 04

Unia – RKM‘ tow. 20. 03. 04

Unia – Polonia B. 28. 03. 04

Unia – Włókniarz 12. 04. 04

Unia – Apator 03. 05. 04

ZLM 06. 05. 04

Unia – Zielona Góra 16. 05. 04  *

Unia – Lotos Gdańsk tow. 18. 06. 04

Unia – Unia T. 27. 06. 04

Unia – RKM 03. 07. 04

Unia – WTS 11. 07. 04

Unia – Zielona Góra 25. 07. 04

Unia – RKM 05. 09. 04

Mł. Dr. Mistrz. Wielkopolski 21. 09. 04

Unia – Polonia B. 26. 09. 04

Unia – Intar Ostrów tow. 28. 03. 05

Unia  - Apator 10. 04. 05

ZLM 13. 04. 05

Unia – Unia  T. 24. 04. 05

MMPPK  ½ 28. 04. 05

Unia – Lotos Gdańsk 05. 06. 05

Unia – Zielona Góra 01. 05. 05

Unia – Polonia B. 15. 05. 05

Mł. Dr. Mistrz. Wielkopolski 18. 05. 05

IMEJ   el. Krajowa 30. 06. 05

Unia – Włókniarz 03. 07. 05

Unia – WTS 24. 07. 05

Unia – Włókniarz 07. 08. 05

ZLM 06. 09. 05

Turniej indywidualny 19. 10. 05

Unia – Ostrów tow. 01. 04. 06

Unia – Unia T. 09. 04. 06

Unia – Toruń 23. 04. 06

Unia – Stal Rz.. 03. 05. 06

Unia – Sipma Lublin tow. 07. 05. 06

Unia – WTS 21. 05. 06

IMŚJ ½ 11. 06. 06

Unia – RKM 15. 06. 06

Unia – Włókniarz 25. 06. 06

Unia – Polonia B. 14. 07. 06

Unia – RKM 13. 08. 06

ZLM 12. 09. 06

Unia – KS Toruń 24. 09. 06

Mł. Ind. Mistrz. Wlkp. 05. 10. 06

Unia – Stal Gorzów tow. 24. 03. 07

Unia – WTS Wrocław tow. 31. 03. 07

Unia – Unia T. 15. 04. 07

Unia – Włókniarz 22. 04. 07

ZLM 25. 04. 07

Unia – ZKŻ        A4 03. 05. 07

Unia – WTS Wrocław 20. 05. 07

Unia – Marma Rzeszów 10. 06. 07

MDMP 12. 06. 07

Unia – Polonia B. 06. 07. 07

DMŚ finał 19-21. 07. 07

ZLM 31. 07. 07

Unia – Unibax Toruń 05. 08. 07

Mł. Ind. Mistrz. Wlkp. 07. 08. 07

Unia – Włókniarz 26. 08. 07

MMPPK finał 31. 08. 07

Unia – Marma Rzeszów A4 16. 09. 07

Unia – Intar tow 16. 03. 08

Unia – Stal G. tow. 27. 03. 08

Unia – ZKŻ tow. 02. 04. 08

Unia – Włókniarz A4 06. 04. 08

Unia – Unia T. 20. 04. 08

Grand Prix A4 10. 05. 08

Unia – Unibax A4 16. 05. 08

ZLM 04. 06. 08

Unia – ZKŻ A4 08. 06. 08

Unia – Atlas 20. 07. 08

Unia – Marma Rzeszów 03. 08. 08

Unia – ZKŻ A4 31. 08. 08

Unia – Włókniarz A4 07. 09. 08

Unia – Unibax A4 12. 10. 08

Memoriał A. Smoczyka A4 28. 03. 09

Unia – Unibax Toruń tow. 01. 04. 09

Unia – Falubaz A4 19. 04. 09

Unia – Atlas A4 24. 05. 09

Mł. Ind. Mistrz. Wlkp. 02. 06. 09

Unia – Polonia B. 14. 06. 09

Unia – Wybrzeże 28. 06. 09

Unia – Unibax Toruń A4 05. 07. 09

World Cup                          Finał A4 16-18. 07. 09  *

Unia – Włókniarz 26. 07. 09

Unia – Włókniarz 16. 08. 09

Unia – Lotos Gdańsk tow.              10

Unia – Polonia B. tow.              10

Unia – Falubaz tow.              10

Unia – Unibax Toruń A4 11. 04. 10

European GP A4 24. 04. 10

Unia – Włókniarz  Częstochowa 02. 05. 10

Unia – Falubaz A4 09. 05. 10

Unia – Azoty Tarnów 23. 05. 10

Mł. Dr. Mistrz. Wlkp. 26. 05. 10

Unia + Polonia B. 06. 06. 10

Unia – Betard Wrocław 11. 07. 10

Unia – Azoty Tarnw 22. 08. 10

Unia – Unibax Toruń 12. 09. 10

Mł. Ind. Mistrz. Wlkp. 16. 09. 10

Unia – Falubaz A4 26. 09. 10

ZLM 05. 10. 10

Ostatnie okrążenie L. Adams A4 10. 10. 10

Unia – Falubaz tow. 20. 03. 11

Unia – Unibax tow. 01. 04. 11

Unia – Marma A4 10. 04. 11

Grand Prix A4 30. 04. 11

Unia – Sparte A4 08. 05. 11

Unia – Unibax 26. 06. 11

Unia – Unibax 11. 09. 11

Unia – Włókniarz A4 09. 04. 12

Unia – Sparta 22. 04. 12

Unia – Wybrzeże 20. 05. 12

Unia – Unibax 10. 06. 12

Unia – Polonia B. 17. 06. 12

Unia – Stal G. 15. 07. 12

Unia – Unia T. 29. 07. 12

Unia – Bydgoszcz 05. 05. 13

Unia – Marma Rz. 02. 06. 13

Unia – Toruń 09. 06. 13

Unia – Falubaz 30. 06. 13

Unia – Włókniarz 21. 07. 13

Unia – Unia T. tow. 14. 04. 13

Unia – Start Gniezno 21. 04. 13

Unia – Polonia Bydgoszcz 05. 05. 13

Unia – Sparta Wrocław 19. 05. 13

Unia – Marma Rzeszów 02. 06. 13

Unia – Unibax Toruń 09. 06. 13

Unia – Falubaz 30. 06. 13

Liga Juniorów 03. 07. 13

Unia – Włókniarz 21. 07. 13

Unia – Unia T. 04. 08. 13

Unia – Stal G. 18. 08. 13

Unia - Start tow. 14. 03. 14

Unia - Unibax tow. 21. 03. 14

Unia - Unia T. tow. 27. 03. 14

Unia - Włókniarz 13. 04. 14

Unia - Falubaz 11. 05. 14

Unia - Unia T. 01. 06. 14

Unia - Wybrzeże 29. 06. 14

Unia - Sparta 10. 08. 14

Unia - Stal G. 24. 08. 14

Unia - Unia T. 14. 09. 14

Unia - ROW tow. 21. 03. 15

Unia - GKM 12. 04. 15

Unia - Unia T. 26. 04. 15

Unia - Stal Rz. 14. 06. 15

MIMP     MPPK Finał 12. 07. 15

Unia - Stal G. 26. 07. 15

Unia - Falubaz 14. 08. 15

Unia - Sparta 23. 08. 15

Unia - Stal G. A4 08. 04. 16

Unia - Get Well Toruń A4 22. 04. 16

Unia - ROW A4 08. 05. 16

Unia - GKM A4 22. 05. 16

MDMP 23. 05. 16

Unia - Unia T A4 19. 06. 16

MDMP 26. 07. 16

Unia - Falubaz A4 31. 07. 16

Mł. Ind. Mistrz. Wielkopolski 18. 08. 16

Unia - Sparta A4 21. 08. 16

Zaplecze Kadry Juniorów 07. 09. 16

Unia - GKM Grudziądz tow. 26. 03. 17

Unia - ROW tow. 01. 04. 17

Unia - Stal G. tow. 11. 04. 17

Unia - Sparta A4 16. 04. 17

Unia - Falubaz A4 30. 04. 17

Unia - GKM Grudziądz A4 28. 05. 17

Unia - Włókniarz A4 18. 06. 17

Unia - Toruń A4 30. 07. 17

Unia - Stal G. A4 06. 08. 17

Unia - ROW A4 20. 08. 17

Unia - Falubaz A4 03. 09. 17

Unia - Sparta A4 17. 09. 17

Unia - Get Well Toruń tow. 04. 04. 18

Unia - Stal G. A4 15. 04. 18

Unia - Falubaz A4 27. 04. 18

Unia - Włókniarz A4 06. 05. 18

Unia - Unia T. A4 27. 05. 18

Zawody amatorów 23. 06. 18

Unia - GKM Grudziądz A4 12. 08. 18

Unia - Sparta A4 26. 08. 18

Unia - Sparta A4 09. 09. 18

Unia  - Stal G. A4 23. 09. 18

Toruń

¼  IMP 06. 04. 78  *

MPPK  ½ 23. 06. 83  *

Mistrzostwa Świata Par   ½              87  *

IMP Finał 15. 08. 91  *

DMŚ  grupa „B” 27. 06. 93  *

IMŚ  runda kwalifikacyjna 07. 05. 95  *

Apator – Polonia B. tow. 23. 03. 01

Apator – Grudziądz tow. 24. 03. 01

IMŚ  eliminacja krajowa 05. 04. 01

Apator – Włókniarz 16. 04. 01

Apator – ZKŻ Zielona Góra 03. 05. 01

Pomorska Liga Młodzieżowa 26. 05. 01

Apator – Unia L. 29. 07. 01

Apator – Polonia B. 19. 08. 01

Apator – Unia L. 01. 04. 02

Apator – Polonia B. 21. 04. 02  *

Apator – Atlas 23. 06. 02

Apator – Stal G. 12. 07. 02

Apator – Atlas 06. 07. 03

Apator – Unia L. 20. 07. 03

MDMP 15. 07. 03

Apator – Włókniarz 24. 08. 03

Apator – Atlas 07. 09. 03

Apator – Polonia B. 14. 09. 03

Apator – Zielona Góra 28. 03. 04

Apator – Polonia B. 12. 04. 04

Apator – Unia T. 25. 04. 04

Apator – RKM 16. 05. 04

MDMP 27. 05. 04

Apator – Unia L. 06. 06. 04

Apator – Atlas 27. 06. 04

Apator – Włókniarz 11. 07. 04

Apator – Włókniarz 08. 08. 04

Apator – Atlas 22. 08. 04

Mł. Ind. Mistrz. Pomorza Finał 02. 10. 04

Apator – GKM tow. 30. 03. 05

Apator – GKM tow. 31. 03. 05

Mł. Ind. Mistrz. Pomorza 12. 04. 05

Apator – Polonia B. 17. 04. 05

Apator – Lotos 01. 05. 05

Apator – Włókniarz 22. 05. 05

Apator – Unia T. 03. 04. 05

Apator – Atlas 05. 06. 05

Zaplecze Kadry Juniorów 14. 06. 05

Zaplecze Kadry Juniorów 15. 06. 05

Mł. Ind. Mistrz. Pom. 21. 06. 05

Amator – ZKŻ 26. 06. 05

Turniej Par 12. 08. 05

Apator – Unia T. 04. 09. 05

MDMP 08. 09. 05

Apator – Włókniarz 25. 09. 05

Mł. Ind. Mistrz. Pomorza Finał 08. 10. 05

Adriana – Intar Ostrów tow. 04. 04. 06

Adriana – WTS 17. 04. 06

Adriana – Marma 30. 04. 06

Adriana – Unia T. 07. 05. 06

Adriana – Włókniarz 28. 05. 06

Polska – Dania 10. 06. 06

Adriana – Polonia B. 17. 06. 06

Zaplecze Kadry Juniorów 27. 06. 06

Zaplecze Kadry Juniorów 28. 06. 06

Turniej Par 11. 07. 06

Adriana – Unia L. 15. 07. 06

MDMP 20. 07. 06

Adriana – RKM 30. 07. 06

Adriana – Unia L. 20. 08. 06

Adriana – RKM 10. 09. 06

Adriana – Marma Rzaszów 15. 09. 06

Adriana – Intar baraż 15. 10. 06

Dinozaury Żużla      06

Unibar – Lotos Gdańsk tow. 27. 03. 07

Unibar – Intar tow. 25. 03. 07

Unibax – Intar tow. 29. 03. 07

Unibax – Lotos tow. 05. 04. 07

Unibar – Unia L. 09. 04. 07

IMŚJ  el. Krajowa 11. 04. 07

Unibar – ZKŻ Zielona Góra 22. 04. 07

Unibax – Polonia B. 06. 05. 07

Unibar – Marma Rzeszów 13. 05. 07

Unibax – Unia T. 27. 05. 07

MIMP  ½ 05. 06. 07

PLM 12. 07. 07

MDMP 18. 07. 07

Unibax – Atlas 29. 07. 07

Unibax – Włókniarz 01. 08. 07

PLM 16. 08. 07

Unibax – Atlas 16. 09. 07

PLM 27. 10. 07

Unibax – Lotos tow. 27. 03. 08

Unibax – Stal G. tow. 08

Unibax – ZKŻ Zielona Góra 20. 04. 08

Unibax – Unia T. 04. 05. 08

Unibax – Stal G. 01. 06. 08

Unibax – Unia L. 20. 06. 08

Unibax – Włókniarz 20. 07. 08

Unibax – Atlas 03. 08. 08

Liga Juniorów 12. 08. 08

Unibax – ZKŻ Zielona Góra 19.0 9. 08

Unibax – Unia L. A4 19. 10. 08

Mł. Ind. Mistrz. Pom. Finał 25. 10. 08

Unibax – Unia L. A4 03. 05. 09

MDMP 27. 05. 09

ZLM 23. 06. 09

Unibax – Atlas A4 28. 06. 09

Unibax – Polonia B. A4 19. 07. 09

Unibax – Wybrzeże A4 02. 08. 09

Liga Juniorów 19. 08. 09

MDMP Finał 27. 08. 09

Unibax – Polonia B. A4 30. 08. 09

Unibax – Włókniarz A4 13. 09. 09

Pom. Liga Juniorów 06. 10. 09

Unibax – Falubaz A4 25. 10. 09

Żużel na lodzie 24. 01. 10

Unibax – Betard Wrocław A4 05. 04. 10

Pom. Liga Młodzieżowa 20. 04. 10

Unibax – Falubaz A4 25. 04. 10

Unibax – Azoty Tarnów A4 09. 05. 10

Unibax – Stal Gorzów A4 23. 05. 10

Pom. Liga Młodzieżowa 27. 05. 10

MPPK Finał 03. 06. 10

Unibax – Włókniarz A4 06. 06. 10

Liga Juniorów 23. 06. 10

Unibax – Polonia B. 04. 07. 10

MDMP 14. 07. 10

Unibax – Unia L. A4 18. 07. 10

Unibax – WTS Wrocław A4 22. 08. 10

Unibax – Unia L. A4 29. 08. 10

MIMP Finał 11. 09. 10

Unibax – Włókniarz A4 13. 09. 10

Unibax – WTS Wrocław 26. 09. 10

Mł. Dr. Mistrz. Pomorza 30. 09. 10

Unibax – Sparta A4 23. 04. 11

ZK Finał 24. 04. 11

Unibax – Włókniarz A4 22. 05. 11

Unibax – Tarnów A4 19. 06. 11

Unibax – Marma A4 03. 07. 11

Unibax – Sparta A4 21. 08. 11

Liga Juniorów 31. 08. 11

Unibax – Unia L. A4 18. 09. 11

Unibax – Stal G. A4 02. 10. 11

Mł. Mistrz. Pom. Par Klubowych 22. 10. 11  *

Unibax – Polonia B. tow. 17. 03. 12

Unibax – GTŻ Grudziądz tow. 25. 03. 12

Unibax – Wybrzeże A4 15. 04. 12

ZK  ½ 19. 04. 12

Un ibax – Falubaz 22. 04. 12

Unibax – Polonia B. tow. 13. 05. 12 *

Unibax – Tarnów A4 03. 06. 12

Unibax – Sparta A4 17. 06. 12

Unibax – Włókniarz A4 22. 07. 12

Unibax – Marma A4 05. 08. 12

Unibax – Stal G. A4 26. 08. 12

Grand Prix A4 06. 10. 12  *

Mł. Ind. Mistrz. Pomorza 24. 10. 12

Turniej Indywidualny 10. 04. 13

Mistrzostwa Torunia na lodzie 16. 02. 14

Unibax – Sparta A4 21. 04. 14

MDMP 12. 08. 14

Nice Cup 16. 09. 14

KS Toruń - Unia L tow. 14. 03. 15

KS Toruń - GTŻ Grudziądz tow. 18. 03. 15

KS Toruń - Wybrzeże tow 07. 04. 15

KS Torun - Łódź tow. 09. 04. 15

Zaplecze Kadry Juniorów 22. 04. 15

Mł. Ind. Mistrz. Pomorza 19. 05. 15

SEC 1-round 20. 06. 15

MDMP 21. 07. 15

IMP 80-125 cc 26. 07. 15

Puchar Polski Par Klubowych 80-125 cc 26. 07. 15

Liga Juniorów 03. 08. 15

Nice Cup 16. 09. 15

Long Track World Cup 250 cc 07. 05. 16

Mini Żużel 4 runda PPPK 80-125 cc 28. 05. 16

Mini Żużel 4 runda  PPPK 80-125 cc 29. 05. 16

Mł. Ind. Mistrz. Pomorza 07. 06. 16

Liga Juniorów 27. 07. 16

MDMP 09. 08. 16

Grand Prix A4 01. 10 .16 *

Jawa Cup 250cc A4 22-23.10.16

Get Well Toruń - GKM Grudziądz A4 20. 08. 17

Turniej Par 28. 03. 18

Get Well Toruń - GKM Grudziądz tow. 30. 03. 18

Youth World Championship 06. 07. 18

Międzyn. zawody w klasie 250 cc 06. 09. 18

Międzynarodowe młodzieżowe  250cc 06. 09. 18

Toruń – Rybnik tow. 23. 03. 19

Huchar ekstraligi 250cc 23. 05. 19

Derby Pomorza i Kujaw 15. 08. 19

Lublin

MDMP 20. 06. 85

Motor – GKM 08. 06. 86  *

Motor – Stal Rz. 09. 04. 95  *

LKŻ – Stal II Krosno 31. 03. 97  *

LKŻ – ŻKS Krosno 05. 04. 99  *

Turniej indywidualny 27. 03. 03

TŻ – Gniezno 04. 05. 03  *

TŻ – Rzeszów 25. 05. 03

MDMP 29. 05. 03

TŻ – RKM 07. 09. 03

TŻ – Stal G. 20. 07. 03

TŻ – GTŻ Grudziądz 04. 04. 04

1/2 kr. el. do IME 21. 04. 04

TŻ – Saławat 23. 04. 04

TŻ – Intar Ostrów 03. 05. 04  *

TŻ – Lotos 30. 05. 04

Sipma – Stal G. 25. 06. 06

KMŻ Lublin – Równe 17. 04. 11

KMŻ – Polonia Piła 05. 06. 11

KMŻ – Wanda 18. 09. 11

O Puchar Prezydenta Lublina 09. 10. 11

KMŻ – Daugavpils 02. 09. 12

KMŻ – Wybrzeże 04. 08. 13

KMŻ – Daugavpils 22. 09. 13

MDMP 17. 06. 14

Motor - ROW A4 27. 04. 18

Motor - Polonia P. A4 10. 06. 18

MDMP 09. 09. 19

Świętochłowice

Ślask – AMK Brezolupy 13. 09. 87  *

Śląsk – Ostrovia 04. 10. 87

Śląsk – KKŻ Krosno 01. 05. 88

Śląsk – Sparta   14. 05. 88  *

Śląsk – KKŻ Krosno 08. 07. 89  *

Śląsk – KKŻ Krosno 22. 04. 90  *

Śląsk – KKŻ Krosno 31. 08. 91  *

Śląsk – KKŻ Krosno 04. 10. 92  *

Śląsk – Kolejarz O. 29. 07. 93  *

Śląsk – KKŻ Krosno 04. 04. 94

DPP 28. 04. 94  *

Śląsk – Stal Rz.             94

Śląsk – Iskra 19. 06. 94  *

Śląsk – ZKŻ Zielona Góra 02. 04. 95

Śląsk – Opole 03. 05. 95

Śląsk – Łódź 28. 05. 95

Śląsk – Wanda 25. 06. 95

MPPK  ½ 25. 07. 95

Śląsk – KKŻ 20. 08. 95

Śląsk – Opole 21. 04. 96

Śląsk – RKM 04. 08. 96

Śląsk – KSŻ Krosno 30. 05. 02

KIM Group - EKO DIR Recykling tow 15. 10. 16

Warszawa

Ostrów

Ostrovia - Włókniarz 04. 08. 85

SK  ½ 21. 08. 85  *

IPP Finał 16. 04. 89  *

Ostrovia – Unia L. 29. 04. 89  *

Ostrovia – Polonia B. 11. 05. 89  *

Ostrovia – Stal G. 06. 06. 89  *

Ostrovia – Sparta 07. 06. 90  *

Ostrovia – Unia T. 10. 06. 90  *

Ostrovia – Kolejarz O. 22. 07. 90

Iskra – Polonia B. DPP 23. 04. 92  *

MDMP 07. 05. 92  *

Iskra – Sparta 31. 05. 92

Iskra – Sparta II 28. 06. 92

Iskra – KKŻ Krosno 19. 07. 92

Iskra – Śląsk 02. 08. 92

Iskra – Daugavpils 30. 08. 92  

Iskra – KKŻ Krosno 18. 04. 93

ZK  eliminacje 14. 09. 93  *

Iskra – GKM 27. 03. 94

Iskra – Ślask 05. 06. 94  *

Iskra – Start 26. 06. 94  *

Kadra Juniorów 03. 09. 94

MDMP 08. 09. 94  *

Łańcuch Herbowy 23. 10. 04  *

Turniej par 23. 04. 95

Iskra – JAG Łódź 28. 04. 95*

O puchar Prezesa TŻ „Iskra” 29. 06. 95  *

Iskra – CemWap Opole 16. 07. 95  *

Polonia – Olimp Praga 06. 08. 95  *

Mł. Ind. Mistrz. Okr. Poznanskiego 14. 09. 95

Turniej par 23. 09. 95  *

Iskra – Pergo Gorzów tow. 28. 03. 96

Iskra – GKM tow. 30. 03. 96  *

Iskra – Unia T. tow. 02. 04. 96

Mł. Ind. Mistrz. Okr. Poznanskiego 16. 07. 96

Czwórmecz młodzieżowy 01. 08. 96

Iskra - Kolejarz R. 18. 08. 96

Czwórmecz młodzieżowy 14. 09. 96

Iskra – Śląsk 22. 09. 96

Kadra Juniorów 19. 10. 96

Iskra – GKM 13. 04. 97

Iskra – OTŻ Opole 27. 04. 97

Iskra – Wybrzeże 18. 05. 97

Iskra – Pergo tow. 22. 05. 97

Iskra – LKŻ Lublin 01. 06. 97

Iskra – Stal II Krosno 22. 06. 97

Iskra – WTS tow. 27. 06. 97

Turniej par 12. 07. 97

Iskra – Unia T. 20. 07. 97

Międzynarodowy Turniej Indywidualny 31. 07. 97

MDMP 21. 08. 97

Iskra – Włókniarz 04. 09. 97

O puchar Posła T. Sytka 14. 09. 97

Iskra – Wanda 21. 09. 97

Mł. Ind. Mistrz. Okr. Poznanskiego 23. 09. 97

Czwórmecz młodzieżowy 07. 10. 97

I Turniej Sponsorów 19. 10. 97

Iskra – Polmos 19. 04. 98  *

MMPPK Finał 03. 09. 99

BK  ½ 22. 08. 00

MDMP 29. 08. 00

Iskra – Apator tow. 17. 09. 00

Mł. Dr. Mistrz. Wielkopolski 21. 09. 00

Mł. Ind. Mistrz. Wielkopolski 28. 09. 00

Łańcuch Herbowy 22. 10. 00

Puchar Wiosny 08. 04. 01

ZLM 31. 07. 01

Iskra – Unia T. 02. 09. 01

Iskra - Oktiabrskij tow 26. 03. 02

Iskra – TŻ Opole tow. 28. 03. 02

Iskra – Kolejarz R. tow. 05. 04. 02

Iskra – Warszawa 14. 04. 02

Iskra – Apator tow. 29. 04. 02

Iskra – TŻ Łódź 01. 05. 02

Polonia Piła – Kolejarz Rawicz tow. 23. 05. 02

Iskra – Wanda 30. 05. 02

Iskra – Judyta Krosno 30. 06. 02

Intar – Polonia P. tow. 18. 04. 03

Intar – GTŻ Grudziądz 27. 04. 03

O puchar WWW Przegląd Żużlowy.pl 15. 05. 03

Intar – TŻ Łódź tow. 23. 05. 03

Intar – TŻ Łódź 13. 07. 03

Intar – Unia L. tow. 17. 03. 04

Intar – Włókniarz tow. 21. 03. 04

Intar – Stal G. 28. 03. 04

Intar – Unia T. tow. 08. 04. 04

Intar – GTŻ 12. 04. 04

Intar – KSŻ Krosno tow. 23. 04. 04

Intar – Marma Rzeszów 25. 04. 04

O puchar Prezydenta Ostrowa 01. 05. 04

Intar – ZKŻ Zielona Góra tow. 14. 05. 04

Intar – Start 30. 05. 04

Intar – Sipma Lublin 06. 06. 04

Memoriał R. Saitgariejewa 10. 06. 04

Intar – GTŻ tow. 18. 06. 04

MDMP 20. 07. 04

Intar – KSŻ Krosno 08. 08. 04

Liga Południowa 02. 10. 04

Intar – WTS tow. 23. 03. 05

Intar – Unia L. tow. 31. 03. 05

Intar – Gorzów 10. 04. 05

Intar – Sipma Lublin 24. 04. 05

Mł. Ind. Mistrz. Pom. 26. 04. 05

IIntar – Polonia B. tow. 13. 05. 05

Intar – RKM 05. 06. 05

Intar – GTŻ 19. 06. 05

Intar – KSŻ Krosno 03. 07. 05

Intar – Kolejarz O. 24. 07. 05

Mł. Ind. Mistrz. Pomorza 30. 07. 05

Intar – GTŻ 14. 08. 05

Mł. Dr. Mistrz. Wielkopolski 16. 08. 05

Intar – Mars Gorzów 21. 08. 05

Intar – Marma Rzeszów 11. 09. 05

Łańcuch Herbowy 23. 10. 05

Intar – Unia T. tow. 07. 04. 06

Intar – GTŻ Grudziądz 23. 04. 06

Intar – TŻ Lublin 03. 05. 06

Intar – ZKŻ Zielona Góra 07. 05. 06

Intar – KSŻ Krosno 28. 05. 06

MDMP 22. 06. 06

Intar – Start 25. 06. 06

ZLM 11. 07. 06

Intar – Stal G. 14. 07. 06

ZLM 01. 08. 06

Intar – Start 27. 08. 06

ZLM 01. 08. 06

Intar – Stal G. 13. 08. 06

Intar – KS Toruń baraż 08. 10. 06

Mł. Dr. Mistrz. Wielkopolski 19. 10. 06

Memoriał R. Saitgariejewa 22. 10. 06

Intar – Unia L. tow. 17. 03. 07

Intar – Unibax Toruń tow. 29. 03. 07

Intar – Start 09. 04. 07

Intar – PSŻ Poznań 22. 04. 07

Intar – GTŻ Grudziądz 06. 05. 07

Intar – Stal G. 27. 05. 07

IMP  ¼ 20. 06. 07

Intar – Lotos 24. 06. 07

Intar – Sipma Lublin 08. 07. 07

Intar - Lotos 19. 08. 07

Zaplecze Kadry Juniorów 21. 08. 07

Intar – RKM 29. 07. 07

Intar – Lotos Gdansk 19. 08. 07

Intar – Lotos Gdańsk 26. 08. 07

Intar – Stal G. 02. 09. 07

Intar – Unia L. 15. 03. 08

Intar – Unibax Toruń 25. 03. 08

Intar – Unia T. tow. 28. 03. 08

Intar – Unibax Toruń tow. 01. 04. 08

Intar – Kolejarz R 06. 04. 08

Intar – Polonia B. 20. 04. 08

Intar – Lotos 04. 05. 08

Intar – Daugavpils 20. 07. 08

Intar – Milion Poznań 05. 10. 08

Intar – Stal Gorzów tow. 22. 03. 09

Intar – Włókniarz tow. 27. 03. 09

Intar – RKM tow 31. 03. 09

KM Ostrów – Włókniarz tow. 27. 03. 09

KM Ostrów – PSŻ Poznań 13. 04. 09

KM Ostrów – RKM 03. 05. 09

KM Ostrów – Daugavpils 11. 06. 09

KM Ostrów – GTŻ Grudziądz 21. 06. 09

KM Ostrów – Start 19. 07. 09

KM Ostrów – Marma Rzeszów 02. 08. 09

KM Ostrów – GTŻ Grudziądz 30. 08. 09

Ostrovia – Lokomotiv tow. 25. 03. 10

Ostrovia – Betard Wrocław tow. 02. 04. 10

Unibax Toruń – Falubaz tow. 08. 04. 10

Ostrovia – Włókniarz tow. 21. 04. 10

Ostrovia – Wanda 23. 04. 10

Ostrovia – Kolejarz R. 02. 05. 10

Ostrovia – KSM Krosno 23. 05. 10

Ostrovia – KMŻ Lublin 06. 06. 10

Ostrovia – Unibax tow. 2010

World Championship  ½ 03. 07. 10

Ostrovia – Orzeł Łódź 11. 07. 10

Ostrovia – Kolejatz Op. 01. 08. 10

Ostrovia – KMŻ Lublin 15. 08. 10

Ostrovia – Orzeł Ł. 05. 09. 10

Ostrovia – Kolejarz R. 26. 09. 10

Ostrovia – Orzeł Lódż tow. 22. 03. 11

Ostrovia – Stal G. tow. 26. 03. 11

Ostrovia – Stal G. tow. 27. 03. 11

Ostrovia – Unia T. tow. 21. 04. 11

Ostrovia – Kolejarz R. 25. 04. 11

Ostrovia – Kaskad Równe 08. 05. 11

Ostrów – Wanda 14. 08. 11

Ostrów – Sparta Wrocław tow. 25. 03. 12

Torniej Par 30. 03. 12

Ostrovia – Unibax tow. 03. 04. 12

Ostrovia – Kolejarz Rawicz tow. 06. 04. 12

Ostrovia – Daugavpils 09. 04. 12

ZK półfinał 19. 04. 12

Ostrovia – Orzeł Łódź 22. 04. 12

Turniej Par 04. 05. 12

Ostrovia – Start 13. 05. 12

Turniej Par 17. 05. 12

Kadra Juniorów 22. 05. 12

Kadra Juniorów 23. 05. 12

Ostrovia – KMŻ Lublin 03. 06. 12

Ostrovia – „GoScie” 13. 07. 12

Ostrovia – Grudziądz 15. 07. 12

Rurniej Par 04. 10. 12

Ostrovia – ROW 07. 10. 12

Tuniej Par 14. 04. 13

Ostrovia – Włókniarz tow. 19. 04. 13

Ostrovia – Marma tow. 26. 04. 13

Ostrovia – Orzeł 28. 04. 13

Ostrovia – Kolejarz R. 12. 05. 13

Ostrovia – Daugavpils 30. 05. 13

Ostrovia – Unia T tow. 14. 06. 13

Ostrovia – Wybrzeże 16. 06. 13

Ostrovia – KMŻ Lublin 07. 07. 13

MPPK  eliminacja 24. 07. 13

Ostrovia – GKM Grudziądz 04. 08. 13

II Memoriał Wł. Pietrzaka 01. 10. 13

Ostrovia – „Goście” tow. 23. 03. 14

Ostrovia – Unia T. tow. 26. 03. 14

Ostrovia – Start tow. 02. 04. 14

Ostrovia – Kolejarz R. 13. 04. 14

Ostrovia – Wanda 04. 05. 14

Ostrovia – GKM tow. 23. 05. 14

Ostrovia – Start tow. 30. 05. 14

Ostrovia – Unibax tow. 13. 06. 14

Ostrovia – „Ostrovianie” tow. 19. 06. 14

Ostrovia - Kolejarz Op. 23. 08. 14

Kadra Juniorów 09. 09. 14

Kadra Juniorów 10. 09. 14

Ostrovia - Victoria 21. 09. 14

Ostrovia - Wanda 16. 10. 14

Ostrovia - Sparta tow. 22. 03. 15

Ostrovia - Sparta tow. 24. 04. 15

Polska - Dania (O Puchar Prezydenta) 01. 05. 15

Ostrovia - Wanda 10. 05. 15

Ostrovia - ROW 17. 05. 15

IMP  ½ 27. 05. 15

Ostrovia - Łódź 31. 05. 15

Ostrovia - Daugavpils 21. 06. 15

Ostrovia - Polonia B. 09. 08. 15

Ostrovia - Start 23. 08. 15

Ostrovia - ROW 06. 09. 15

Mł. Dr. Mistrz. Wlkp. 17. 05. 16

Ostrovia - WTS Wrocław tow 22. 03. 17

Ostrovia - KSM Krosno 09. 04. 17

Ostrovia - PSŻ Poznań 29. 04. 17

Ostrovia - Kolejarz Op. 03. 06. 17

Ostrovia - GKM tow. 23. 06. 17

Ostrovia - Start 25. 06. 17

Ostrovia - Kolejarz Rawicz 28. 07. 17

Ostrovia - Motor Lublin 20. 08. 17

ZK eliminacje 10. 04. 18

Ostrovia – PSŻ Poznań A4 27. 05. 18

DMPJ  VII runda 02. 07. 18

Ostrovia - Stal Rz. 19. 08. 18

Ostrovia - Kolejarz R. 09. 09. 18

Zielona Góra

Falubaz – Wybrzeże 07. 09. 80  *

Falubaz – Stal Rz. 29. 08. 82  *

Falubaz – Start 24. 07. 83  *

Falubaz – Wybrzeże 30. 07. 86  *

Falubaz – Wybrzeże 28. 08. 88  *

Falubaz – Motor 10. 06. 90  *

Falubaz – Apator 04. 07. 90  *

Morawski – Stal Rz. DPP 29. 04. 92  *

Morawski – Apator 09. 05. 93  *

ZKŻ – Unia L. tow. 29. 04. 94  * Polmos – LKŻ Lublin 24. 04. 96

Polmos – Śląsk 28. 04. 96  *

Polmos – Kolejarz R. 16. 06. 06  *

Tutniej par 13. 10. 96

Polmos – Pergo 13. 04. 98  *

Polmos – Kolejarz R. 05. 09. 99

Polmos – Stal Rz. 24. 09. 00

Polmos – Polonia B. 01. 04. 01

Polmos – Polonia P. 13. 05. 01

ZKŻ – GKM 30. 05. 02

ZKŻ – Apator 11. 05. 03

ZKŻ – Unia L. 30. 05. 04

ZKŻ – Lotos 10. 04. 05

ZKŻ –  Apator 24. 04. 05

ZKŻ – Polonia B. 05. 06. 05

ZKŻ – Unia L. 19. 06. 05

ZKŻ – Unia T. 03. 07. 05

ZKŻ – Włókniarz 24. 07. 05

ZKŻ – Lotos 21. 08. 05

ZKŻ – Atlas tow. 01. 04. 06

Turniej Indywidualny 02. 04. 06

ZKŻ – GTŻ 09. 04. 06

ZKŻ – Stal G. 23. 04. 06

ZKŻ – Start 03. 05. 06

ZKŻ – Sipma Lublin 21. 05. 06

ZKŻ – Intar Ostrów 15. 06. 06

ZKŻ – KSŻ Krosno 25. 06. 06

ZKŻ – Intar Ostrów 20. 08. 06

SK Finał 24. 08. 06

ZKŻ – Stal G. 10. 09. 06

ZKŻ – Start 15. 09. 06

O puchar Kronopolu 08. 10. 06

ZKŻ – Intar tow. 03. 04. 07

ZKŻ – Polonia B. A4 08. 04. 07

Falubaz – Stal G. tow 29.03. 14  *

Tarnów

IMP  ¼ 10. 04. 80  *

Czwórmecz międzynarodowy 26. 05. 85

Dzień Chemika 09. 06. 84

Czwórmecz Preglejka – Śląsk – Unia – Motor 26. 05. 85  *

Unia – Motor tow. 23. 03. 86

Międzynarodowy Turniej Indywidualny 22. 06. 86

Unia – Kolejarz O. 24. 08. 86  *

Unia – Start 05. 04. 87  *

Unia – Unia L. 24. 06. 87  *

Unia – Wybrzeże 27. 09. 87

Unia – Włokniarz baraż 11. 10. 87  *

MPPK 26. 04. 88  *

Unia – Apator 28. 04. 88  *

Dzień Chemika 05. 06. 88  *

Unia – Unia L. 06. 06. 89

IMP  ¼ 25. 07. 89  *

Unia – Stal Rz. 07. 09. 89

Unia – Polonia B. 08. 10. 89  *

Unia – Motor tow. 18. 03. 90

Czwórmecz 25. 03. 90

Unia – Wybrzeże 07. 06. 90

Unia – Sparta 04. 07. 90  *

Unia – Ipswich 08. 07. 90

MDMP 17. 08. 90

Unia – Olimp Praga 19. 08. 90  *

Unia – Stal Rz. tow. 26. 03. 91

O puchat Prezesa ZKS „Unia” 05. 05. 91

Unia – Stal G. 07. 05. 91

Unia – KKŻ Krosno tow. 19. 05. 91

Unia – Unia L. 30. 05. 91  *

Unia – SC Wiedeń 09. 06. 91

Unia – Olimp Praga 14. 07. 91

Unia – Morawski 25. 08. 91

Unia – ROW 08. 09. 91

Unia – KKŻ Krosno tow. 21. 03. 92

Unia – Motor tow. 25. 03. 92

Unia – Stal Rz. 01. 05. 92

Unia – Motor 21. 05. 92

Unia – Motor tow. 21. 06. 92

Unia – Sparta 05. 07. 92

Unia – Stal G. 16. 08. 92

Unia – Stal Rz. tow. 25. 03. 93

Unia – Sparta 28. 03. 93

Unia – ROW 12. 04. 93  *

Unia – Unia L. 09. 05. 93  *

Unia – Stal G. 20. 06. 93

BK Finał              93  *

Mł. Ind. Mistrz. Małopolski 01. 08. 93  *

Unia – Morawski 05. 09. 93

Unia – Stal Rz. 12. 09. 93

Unia – Polonia B. 03. 10. 93

Unia – Wanda tow. 27. 03. 94

Unia – Motor 04. 04. 94

DPP 28. 04. 94

Unia – Wybrzeże 22. 05. 94

MDMP 07. 06. 94

Unia – Morawski 19. 06. 94

Unia – Polonia B. 03. 07. 94

Unia – Włókniarz 21. 08. 94

Mł. Ind. Mistrz. Małopolski 02. 10. 94

Unia – Ipswich 22. 10. 94  *

Unia – Wanda 26. 03. 95  *

Unia – Unia L. tow 07. 04. 95

Unia – Polonia P. 09. 04. 95  *

Unia – Polonia b. 21. 05. 95  *

Unia – Wybrzeże 04. 06. 95

Unia – Apator 25. 06. 95

Kadra Juniorów 03. 08. 95

Mł. Ind. Mistrz. Małopolski 10. 09. 95

Unia – Stal Gorzów 17. 09. 95

DPP Finał 15. 10. 95

Unia – Włókniarz 14. 04. 96

Unia – Polonia P. 24. 04. 96

Unia – Atlas Wrocław 28. 04. 96

Unia – Apator 26. 05. 96

Unia – Stal G. 16. 06. 96

IMP  ½ 18. 07. 96

Unia – Stal Rz. tow. 23. 03. 97

Unia – Wanda 31. 03. 97

Unia – Kolejarz R. 13. 04. 97

Unia – J.A.G Łódź 27. 04. 07

Unia – Iskra 25. 05. 97

Unia – Stal II ŻKS Krosno 01. 06. 97

Unia – RKM 22. 06. 97

BK 15. 07. 97

Unia – Wybrzeże 17. 08. 97

Unia  - GKM 21. 09. 97

MPPK  el 21. 05. 98

Unia – GKM 21. 07. 02

Unia – Włókniarz 28. 03. 04

Unia – Unia L. 18. 04. 04

Unia – Wrocław 30. 05. 04 *

Unia – RKM 04. 07. 04

Unia – Apator 09. 07. 04  *

Unia – Polonia B. 11. 07. 04   

Unia – Włókniarz tow. 30. 03. 05

Unia – Wybrzeże 29. 05. 05

Unia – Włókniarz 05. 06. 05

Unia – Marma 17. 04. 06  *

Unia – Polonia B. A4 22. 04. 07

Unia – Unibax A4 20. 05. 07

Unia – ZKŻ Zielona G. A4 10. 06. 07

Unia – Marma A4 06. 07. 07

Unia – Unia L. A4 29. 07. 07

Liga Juniorów 01. 07. 08

Unia – Lokomotiv A4 13. 04. 09

Unia – KM Ostrów A4 10. 05. 09

Unia – GTŻ Grudziądz A4 11. 06. 09

Unia – Stal Rz. A4 21. 06. 09

Unia – RKM A4 19. 07. 09

MDMP       09  *

Unia – PSŻ Poznań A4 02. 08. 09

Unia – RKM A4 16. 08. 09

Unia – Start A4 06. 09. 09

Unia – Marma Rzeszów 28. 03. 10

Unia – Włókniarz 31. 03. 10

Unia – Falubaz 05. 04. 10

IMŚ  el. Krajowa Finał 29. 04. 10

Unia – Stal Gorzów 02. 05. 10

Unia – Betard Wrocław 16. 05. 10

Unia – Unia L. 30. 05. 10

Unia – Betrd Wrocław 06. 06. 10

Unia – Unibax Toruń 20. 06. 10

Unia – Włókniarz 11. 07. 10

Unia – Unibax Toruń 12. 07. 10

Unia – Polonia B. 18. 07. 10

Liga Juniorów 20. 07. 10

Unia – Unia L. 15. 08. 10

Unia – Unibax 08. 05. 11

Unia – Unia L. 05. 06. 11

Unia – Marma 12. 06. 11

Unia – Włókniarz 03. 07. 11

Unia – Sparta 31. 07. 11

Liga Juniorów 10. 08. 11

Unia – Wybrzeże 10. 06. 12

Unia – Stal Gorzów Finał 14. 10. 12

Unia – Wybrzeże 21. 04. 14

Unia - Toruń A4 04. 06. 15

Unia - Unia L. A4 26. 06. 15

Unia - Sparta A4 09. 08. 15

Unia - Toruń A4 27. 09. 15

Unia - Wilki Krosno tow. 23. 03. 19

Gdańsk

ZK 08. 08. 79  *

Wybrzeże – Unia L. uszkodzony 30. 08 .80

IMP  ½ 20. 05. 81  *

Polska – Czechosłowacja 09. 08. 81  *

Czwórmecz 21. 06. 83  *

SK  ½ 02. 08. 84  *

Wybrzeże – Kolejarz O. 12. 08. 84

Wybrzeże – Ruda Hvezda Praga 08. 10. 84

MPPK ½ 23. 05. 85  *

Wybrzeże – Ostrovia 28. 07. 91  *

Wybrzeże – GKM 01. 09. 91  *

Turniej par 23. 10. 92  *

Wybrzeże – Wanda 08. 08. 93  *

Wybrzeże – Kolejarz O. 22. 08. 93  *

Wybrzeże – Apator 29. 05. 94  *

Wybrzeże – Motor 19. 06. 94

Wybrzeże – Unia T. 24. 07. 94  *

Wybrzeże – Śląsk 23. 06. 96  *

Wybrzeże – Pergo 02. 07. 00

Wybrzeże – Stal G. 01. 05. 02

Lotos – Marma Rzeszów 09. 07. 04

Wybrzeże – Mars Gorzów tow. 30. 03. 05

MDMP 12. 05. 05

Lotos – PSŻ Poznań 07. 05. 06

Lotos – Daugavpils 24. 09. 06

Lotos – Toruń tow. 24. 03. 07

Lotos – GTŻ tow. 28. 03. 07

Lotos – Lublin 22. 04. 07

Lotos – GTŻ 27. 05. 07

Lotos – RKM 10. 06. 07

Lotos – Poznań 08. 07. 07

Lotos – Start 29. 07. 07

Lotos – Ostrów 12. 08. 07

Lotos – Unibax Toruń tow. 15. 03. 08

Lotos – GTŻ Grudziądz tow. 30. 03. 08

Lotos – Daugavpils 06. 04. 08

Lotos – RKM 01. 05. 08

Lotos – Kolejarz R. 11. 05. 08

Lotos – PSŻ Poznań 08. 06. 08

Lotos – Intar Ostrów 06. 07. 08

Lotos – GTŻ Grudziądz 27. 07. 08

Lotos – Polonia B. 03. 08. 08

Lotos – PSŻ Poznań 21. 09. 08

Lotos – Intar Ostrów 28. 09. 08

Lotos – PSŻ Poznań tow. 29. 03. 09

Lotos – Unibax T. 05. 04. 09

Lotos – Unia L. 10. 05. 09

Lotos – Polonia B. 24. 05. 09

Lotos – Włókniarz 14. 06. 09

Lotos – Falubaz 05. 07. 09

MDMP 09. 07. 09

Lotos – Atlas 26. 07. 09

Lotos – Atlas 13. 09. 09

Lotos – Grudziądz tow. 28. 03. 10

Lotos – Unibax tow. 30. 03. 10

ZK  ½ 20. 04. 10

Lotos – Marma 02. 05. 10

Lotos – Daugavpils 23. 05. 10

Lotos – Poznań 20. 06. 10

Kadra Juniorów 09. 07. 10

Lotos – Miszkolc 11. 07. 10

Lotos – Start 01. 08. 10

Lotos – Daugavpils 15. 08. 10

O Trójząb Neptuna 03. 09. 10

Lotos – Marma 05. 09. 10

Lotos – Start 26. 09. 10

Zawody indywidualne tow. 27. 03. 11

Wybrzeże – Start 03. 04. 11

Wybrzeże – Poznań 08. 05. 11

Wybrzeże – Lokomotiv 05. 06. 11

Wybrzeże – ROW 26. 06. 11

Wybrzeże – Grudziądz 17. 07. 11

Wybrzeże – Grudziądz 14. 08. 11

Wybrzeże – Start 21. 08. 11

Wybrzeże – Ostrów tow. 09. 09. 11

Wybrzeże – Polonia B. 18. 09. 11

Turniej Par tow. 04. 10. 11

Wybrzeże – Grudządz tow. 18. 03. 12

Wybrzeże – Marma A4 09. 04. 12

Wybrzeże – Polonia B. A4 22. 04. 12

Wybrzeże – Włókniarz A4 13. 05. 12

Wybrzeże – Falubaz A4 03. 06. 12

Wybrzeże – Stal G. A4 24. 06. 12

Wybrzeże – Unia T. A4 01. 07. 12

Wybrzeże – Unia L. A4 22. 07. 12

Wybrzeże – Sparta A4 05. 08. 12

Wybrzeże – Unibax A4 19. 08. 12

Wybrzeże – Sparta A4 16. 09. 12

Wybrzeże – Stelmet tow. 11. 04. 13

Wybrzeże – Orzeł Ł. 14. 04. 13

Wybrzeże – Kolejarz R. 28. 04. 13

Wybrzeże – KMŻ Lublin 19. 05. 13

Wybrzeże – GKM Grudziądz 02. 06. 13

Wybrzeże – Daugavpils 30. 06. 13

Wybrzeże – Ostrovia 21. 07. 13

Wybrzeże – Daugavpils 18. 08. 13

Wybrzeże – KMŻ Lublin 01. 09. 13

Wybrzeże – GKM Grudziądz 22. 09. 13

Wybrzeże - Daugavpils tow. 04. 04. 14

Wybrzeże - GKM tow. 10. 04. 14

Wybrzeże - Polonia B. tow 11. 04. 14

Wybrzeże - Unibax A4 13. 04. 14

Wybrzeże - Unia L. A4 24. 05. 14

Wybrzeże - Falubaz A4 08. 06. 14

Wybrzeże - Sparta A4 22. 06. 14

Wybrzeże - Stal G. A4 03. 08. 14

Wybrzeże - Unia T. A4 24. 08. 14

Trening  punktowany par tow 24. 09. 14

Wybrzeże - Lokmotiv tow. 25. 03. 15

Wybrzeże - Polonia B. tow. 10. 04. 15

Wybrzeże - Polonia P. 04. 06. 15

Wybrzeże - Kolejarz R. 14. 06. 15

Polska - Byłe Gwiazdy Wybrzeża A4 01. 08. 15

Wybrzeże - Polonia P. 27. 09. 15

Wybrzeże - GKM tow. 24. 03. 16

Wybrzeże - Stal Rz. 03. 04. 16

Wybrzeże - Wókniarz 17. 04. 16

Wybrzeże - KSM Krosno 08. 05. 16

Wybrzeże - Polonia B. 19. 06. 16

Wybrzeże - Wanda 03. 07. 16

Wybrzeże - Orzeł 05. 08. 16

Wybrzeże - Polonia P. 27. 08. 16

Wybrzeże - Lokomotiv 11. 09. 16

Wybrzeże - Totuń tow. 26. 03. 17

Wybrzeże - Unia T. 29. 04. 17

Wybrzeże - Wanda 21. 05. 17

Wybrzeże - Polonia P. 04. 06. 17

Wybrzeże - Stal Rz. 18. 06. 17

Wybrzeże - Orzeł 16. 07. 17

Wybrzeże - Polonia B. 30. 07. 17

Wybrzeże - Lokomotiv 03. 09. 17

Wybrzeże - Unia T. 10. 09. 17

Wybrzeże - Lokomotiv tow. 04. 04. 18

Wybrzeże - Włókniarz tow. 05. 04. 18

Wybrzeże - Wanda 08. 04. 18

Wybrzeże - Motor 21. 04. 18

Wybrzeże - Orzeł 29. 04. 18

Wybrzeże - Daugavpils 20. 05. 18

Wybrzeże - Start 10. 06. 18

Wybrzeże - ROW 01. 07. 18

Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi 05. 08. 18

Wybrzeże - Polonia P. 19. 08. 18

Łódź

JAG – KKŻ Krosno 03. 05. 95  *

JAG – Stal  II  Krosno 25. 05. 97  *

TŻ Lódź – KSŻ Krosno 27. 06. 04  *

IMP  ¼ 16. 06. 05

Orzeł – KSM Krosno 22. 06. 08  *

Zawody Intywidualne 17. 05. 09

Orzeł – Miszkolc 27. 09. 09

Orzeł – Kolejarz Op. 11. 04. 10

Orzeł – RKM 03. 04. 11

Orzeł – Lokomotiv 22. 05. 11

Orzeł – GTŻ Grudziądz 05. 06. 11

Orzeł – Polonia B. 19. 06. 11

Orzeł – Poznań 23. 06. 11

Orzeł – Wybrzeże 03. 07. 11

Orzeł – Start 17. 07. 11

Bydgoszcz

Polonia – Kolejarz O. 26. 08. 78

Kryterium Asów 27. 03. 83  *

Polonia – Motor 01. 05. 83  *

Czwórmecz Młodzieżowy 24. 05. 83  *

Polonia – Wybrzeże 03. 07. 83  *

Kryterium Asów 24. 03. 85  *

Kryterium Asów 23. 03. 86  *

MPPK  ½ 13. 08. 86  *

Polska – Czechosłowacja 07. 07. 88  *

MDMP 16. 07. 89

Polonia – Apator 28. 07. 92  *

Polonia – Motor 02. 04. 95

Polonia – Wybrzeże 17. 04. 95

Polonia – Polonia P. 03. 05. 95

IMP  ¼ 25. 05. 95

Polonia – Unia t. 23. 07. 95

Polonia – Stal G. 20. 08. 95  *

Polonia – Wybrzeże tow. 02. 04. 96

PLM 16. 04. 96

Polonia – Stal Rz. 26. 05. 96  *

Polonia – Start 21. 07. 96  *

Polonia – Atlas 01. 05. 97  *

Polonia – Apator 28. 09. 97

Pom. Liga Mł. 19. 05. 98  *

Polonia – WTS 19. 09. 99  *

MPPK el 11. 08. 00

PLM 15. 04. 03*

GP 20. 09. 03

Polonia – Unia L. 17. 04. 06

MDMP 12. 06. 07

Polonia – Unibax 16. 08. 09

Polonia – Unibax tow. 18. 03. 12 *

Polonia - KS Toruń tow. 29. 03. 15

Polonia - KSM Krosno 05. 06. 16

 

Rawicz

Kolejarz – Śląsk 14. 04. 96

Kolejarz – KKŻ Krosno 19. 05. 96

Kolejarz – Lublin 06. 06. 96

Kolejarz – ZKŻ 23. 06. 96

Kolejarz – Wybrzeże 11. 08. 96

Kolejarz – Wanda 01. 09. 96

Kolejarz – Unia L. 22. 09. 96

Kolejarz – Unia L. tow. 16. 03. 67

Kolejarz – Iskra 20. 04. 97

Kolejarz – Stal II Krosno 04. 05. 97

Kolejarz – GKM 06. 07. 97

Kadra Juniorów 11. 07. 97  *

Kolejarz – RKM 10. 08. 97

Kolejarz – LKŻ Lublin 24. 08. 97

Kolejarz – Unia T. 07. 09. 97

Kolejarz – Włókniarz 13. 04. 98

Kolejarz – Śląsk 26. 04. 98

Czwórmecz młodzieżowy 09. 06. 98

Kolejarz – AMK Pardubice 28. 03. 99

Kolejarz – ŁTŻ Łódź 22. 04. 01

ZLM 27. 05. 01

Kolejarz – GKM 02. 09. 01

O puchar Burmistrza i Gminy Rawicz 14. 10. 01

Kolejarz – Sipma Lublin 27. 04. 03

Kolejarz – Warszawa 25. 05. 03

ZLM 06. 08. 03

Kolejarz – KSŻ Krosno 25. 04. 04

Kolejarz – Start 19. 09. 04

Kolejarz – Masarna 31. 03. 05

ZLM 12. 07. 05

Kolejarz – TŻ Łódź 14. 08. 05

Mł. Dr. Mistrz. Wielkopolski 20. 09. 05

Kolejarz – KSM Krosno 08. 05. 10

MPPK el 26. 05. 10

Kolejarz – Orzeł Łódź 30. 05. 10

Kolejarz – Kolejarz Op. 20. 06. 10

Kolejarz – KMŻ Lublin 18. 07. 10

Kolejarz – Orzeł Łódź 19. 09. 10

Kolejarz – Wanda 03. 04. 11

IMP  ¼ 02. 06. 11

Kolejarz – KMŻ Lublin 12. 06. 11

Kolejarz – Równe 26. 06. 11

Kolejarz – Kolejarz Op. 10. 07. 11

Kolejarz – Polonia Piła 07. 08. 11

Kolejarz – Ostrów 18. 09. 11

Kolejarz – Victoria Piła 09. 04. 12

Kolejarz – Kolejarz Op. 15. 04. 12

Kolejarz – Wanda 06. 05. 12

Kolejarz – ROW 13. 05. 12

Kolejarz – Victoria Piła 22. 07. 12

Kolejarz – ROW 02. 09. 12

Kolejarz - Wybrzeże 09. 06. 13

IMP  ¼ 30. 04. 15

Rawicz - Stal Rzeszów 26. 06. 16

Kolejarz - Kolejarz Op. (ulgowy) 16. 07. 17

Kolejarz - Kolejarz Op. (VIP) 16. 07. 17

Kolejarz - PSŻ Poznań 05.08.2017

Gorzów

Polska – Dania 15. 04. 79  *

Stal – Unia L. 18. 09. 83  *

IMP Finał 16. 09. 84  *

DMŚ ½ 22. 06. 85  *

IMP Finał 15. 09. 85  *

Edward Jancarz zakończenie kariery (bez wkładki) 13. 07. 86

Stal – Polonia B. 05. 04. 87  *

O puchar Prezesa Wojewódzkiej Federacji Sportu 16. 08. 88  *

MPPK Finał 19. 05. 92

Stal – Atator tow. 18. 03. 93

IMP ½ 02. 09. 93  *

Stal – ROW 29. 08. 93  *

Pergo – ZKŻ tow. 07. 06. 97

Pergo – Polonia P. 06. 07. 97

BK  ½ 15. 07. 97  *

Pergo – Grudziądz 03. 05. 99

Pergo – Stal Rz. 27. 06. 99

Pergo – Polonia P. 04. 07. 99

Pergo – Polonia P.             01

Pergo – Polonia B. 03. 05. 01

Pergo – Wybrzeże 23. 06. 02

Stal – Polonia P. 04. 04. 03

Stal – Sipma Lublin 06. 04. 03  *

Stal – Sipma Lublin 24. 08. 03

Stal – Marma Rzeszów 04. 04. 04

ZLM 28. 04. 04

Stal – Lotos 06. 06. 04  *

Stal – Sipma Lublin 29. 08. 04

Mars – RKM 17. 04. 05

Mars – GTŻ 22. 04. 05

Mars – ZKŻ tow.             05

Mars – Kolejarz O. 01. 05. 05

Mars – TŻ Lublin 29. 05. 05

Stal – Polonia B. tow. 30. 03. 06

Stal – Unia T. tow 02. 04. 06

Stal – Vetlanda 05. 04. 06

Stal – Sipma Lublin 30. 04. 06

Stal – GTŻ 11. 06. 06

MPPK  ½ 16. 06. 06

MIMP  ½ 17. 06. 06

Stal – ZKŻ Zielona Góra 02. 07. 06

Stal – Start 20. 08. 06

Stal – ZKŻ Zielona Góra 27. 08. 06

Stal – Intar 15. 09. 06

Kadra Juniorów 26. 09. 06

Kadra Juniorów 27. 09. 06

Stal – Intar 20. 05. 07

Stal – PSŻ Poznań 10. 06. 07

ZLM 14. 06. 07

Stal – RKM 08. 07. 07

Stal – Lotos 05. 08. 07

Tur. Indywidualny 08. 08. 07

Stal – RKM 19. 08. 07

Stal – RKM 26. 08. 07

Stal – Intar 19. 09. 07

Stal – Intar 30. 09. 07

Stal – Atlas 06. 04. 08

Stal – Włókniarz 20. 04. 08

Stal – Unibax 08. 06. 08

ZLM 10. 06. 08

Stal – ZKŻ 03. 08. 08

Stal – Ostrów tow. 21. 03. 09

Stal – Włókniarz tow. 29. 03. 09

Stal – Atlas A4 03. 05. 09

Stal – Falubaz A4 21. 06. 09

Stal – PSŻ Poznań tow. 28. 03. 10

Stal – Unia L. A4 25. 04. 11

WORLD  CUP A4 14-16.07.11  *

Stal – Falubaz A4 11. 09. 11

Stal – Unibax A4 25. 09. 11

Grand Prix A4 08. 10. 11

Stal – Unibax A4 09. 04. 12

Stal – Marma A4 22. 04. 12

ZK Finał 05. 05. 12

Stal – Falubaz A4 13. 05. 12

Stal -  Unia L A4 03. 06. 12

Stal – Wybrzeże A4 17. 06. 12.

Stal – Tarnów A4 22. 07. 12

Stal – Sparta A4 19. 08. 12

Stal – Falubaz A4 16. 09. 12

Stal – Start tow. 10. 04. 13

Stal – Marma Rz. A4 14. 04. 13

Stal – Unia L. A4 27. 04. 13

Stal – Start A4 05. 05. 13

Stal – Polonia B. A4 02. 06. 13

Grand Prix A$ 15. 06. 13

Stal – Włókniarz A4 30. 06. 13

Stal – Unia T. A4 21. 07. 13

Stal – Unibax A4 28. 07. 13

Stal – Starta A4 15. 08. 13

Grand Prix A4 30. 08. 14  *

Stal - GKM tow. 15. 03. 15

Stal - Falubaz tow. 24. 03. 15

Stal Gorzów - Przyjaciele A4 27. 03. 15

Stal - Unia L. A4 10. 05. 15

Stal - Toruń A4 17. 05. 15

Stal - Stal Rz. A4 04. 06. 15

Stal - Unia T. A4 21. 06. 15

Stal - GKM Grudziądz A4 28. 06. 15

Stal - Falubaz A4 09. 08. 15

Stal - Sparta W. A4 16. 08. 15

MMPPK Finał 26. 09. 15

Stal - Grudziądz A4 15. 04. 16

Stal - Get Well Toruń A4 09. 05. 16

Stal - ROW A4 29. 05. 16

Stal - Unia L. A4 05. 06. 16

Młodzieżowe Drużynowe Mistrz. Wlkp. 07. 06. 16 *

Stal - Unia T. A4 26. 06. 16

Liga Juniorów 21. 07. 16

Stal - Sparta A4 31. 07. 16

Stal - Falubaz A4 15. 08. 16

Stal - Sparta Wrocław A4 11. 09. 16

Stal - Get Well Toruń A4 25. 09. 16

Grudziądz

IMP  ¼ 14. 07. 87  *

GKM – Sparta 11. 06. 89  *

GKM – Start 31. 05. 92

GKM – Śląsk 13. 09. 92

GKM – Wanda 05. 09. 93  *

GKM – Polonia P. tow. 13. 08. 97

MDMP 02. 08. 01  *

GTŻ – Masarna 02. 04. 04

GTŻ – Sipma Lublin 04. 07. 04

Mł. Mistrz. Pom. Par Klubowych 17. 08. 04

GTŻ – KSŻ Krosno 22. 08. 04

GTŻ – KSŻ Krosno 24. 04. 05

MIMP  ½ 11. 08. 05  *

GTŻ – KSŻ Krosno 18. 06. 06

SK  ½ 13. 07. 06

GTŻ – KSŻ Krosno 15. 09. 06

GTŻ – RKM 28. 06. 09

GTŻ – PSŻ Poznań 05. 04. 10

GTŻ – Start 09. 05. 10

GTŻ – Poznań 26. 09. 10

GTŻ – Lokomotiv 01. 05. 11

GTŻ – RKM 12. 06. 11

GTŻ – Polonia B. 03. 07. 11

GTŻ – Unibax tow. 24. 03. 12 *

MMPPK  eliminacje 28. 08. 13

Rzeszów

IMP  ¼ ksero 06. 04. 78  *

MPPK  ½ 27. 95. 81  *

Polska – Czechosłowacja 02. 07. 86  *

Stal – Unia T. tow. 27. 03. 90

Stal – Falubaz 07. 06. 90

MDMP 26. 06. 90  *

Stal – Motor 11. 07. 90  *

Młodzieżowy  turniej Indywidualny 23. 05. 91  *

Stal – Sparta 21. 07. 91  *

Stal – Kolejarz O. 04. 08. 91  *

Stal – KKŻ Krosno tow. 12. 10. 91  *

Stal – Stal G. 29. 03. 92

Stal – Wybrzeże 20. 04. 92

Stal – Sparta 14. 05. 92  *

Stal – Morawski 11. 06. 92

IMP  ½ 19. 08. 92  *

Stal – Apator 13. 09. 92

Stal – Motor 04. 10. 92

Stal – Unia T. tow. 24. 03. 93  *

Stal – Apator 04. 04. 93

Stal – KKŻ Krosno tow. 24. 04. 93  *

Mł. Mistrz. Małopolski 23. 05. 93  *

MDMP 26. 08. 93

Stal – Sparta 29. 08. 93

Stal – Motor 26. 09. 93

Kadra Juniorów 29. 09. 93  *

Stal – Morawski 10. 10. 93

Mł. Ind. Mistrz. Małopolski Finał 24. 10. 93

Stal – Motor tow. 31. 03. 94

Memoriał  E. Nazimka 15. 05. 94  *

Stal – KKŻ Krosno 22. 05. 94  *

Stal – GKM 19. 06. 94

DPP 19. 07. 94

Mł. Mistrz Małopolski 31. 07. 94  *

Stal – Polonia P. 28. 08. 94  

Stal – Sparta 02. 07. 95

Stal – Włókniarz 07. 09. 97  *

Stal – Polonia B. 20. 09. 98

Stal – Unia L. 11. 10. 98

Stal – LKŻ Lublin 11. 04. 99  *

Młodzieżowa Liga Południowa 12. 07. 05

Marma – Toruń 13. 08. 06

Marma – Toruń 22. 06. 07

Marma – Złomrex 05. 08. 07

Marma – Unia L. 17. 07. 11

Marma – Włókniarz 10. 06. 12

Marma – Tauron Tarnów 17. 06. 12

Marma – Stal G. 12. 08. 12

Marma – Wybrzeże 26. 08. 12

Stal Rz. - Lokomotiv A4 30. 07. 17

Stal Rz. - Motor L. A4 01. 10. 17 *

Częstochowa

MŚP 1/2 08. 06. 80  *

Memoriał B.Idzikowskiego ksero 04. 09. 88  *

Włókniarz – Unia T. 01. 05. 94  *

Włókniarz – Starta 03. 07. 94

DPP Finał 09. 10. 94  *

Włókniarz – Sparta 09. 04. 95  *

10 – lat starów S. Drabika 23. 04. 95  *

Włókniarz – Wybrzeże 23. 07. 95  *

Włókniarz – Polonia P. 03. 10. 96

Włókniarz – Reszta Ligi 19. 10. 96  

Włókniarz – Polonia P. 27. 04. 97

Włókniarz – ZKŻ 06. 07. 97

IMP Finał 15. 08. 97  *

Włókniarz – WTS 31. 08. 97

Włókniarz – Polonia P. 16. 09. 01

Włókniarz – Polonia P. 01. 05. 02

Włókniarz – Atlas W. 28. 07. 02

Włókniarz – Unia L. 30. 03. 03

Włókniarz – ZKŻ Zielona Góra 21. 04. 03

Włókniarz – RKM 18. 04. 04  *

Włókniarz – Unia T. tow. 31. 03. 05

Włókniarz – ZKŻ 03. 04. 05

Włókniarz – Unia L. 17. 04. 05

Włókniarz – WTS 01. 05. 05

Włókniarz – Unia T. 08. 05. 05

Włókniarz – Apator 29. 05. 05

Młodzieżowa Liga Południowa 07. 06. 05

Włókniarz – Lotos 26. 06. 05

Włókniarz – Polonia B. 17. 07. 05

Młodzieżowa Liga Południowa 04. 08. 05

Młodzieżowa Liga Południowa 16. 08. 05

Włókniarz - Unia L. 14. 08. 05

Włókniarz – Polonia B. 21. 08. 05

MDMP 08. 09. 05

Włókniarz – Apator 11. 09. 05

Włókniarz – RKM 17. 04. 06

Włókniarz – Unia L. 30. 04. 06

Włókniarz – Polonia B. 07. 05. 06

Włókniarz – Adriana 21. 05. 06

MPPK  ½ 16. 06. 06

Włókniarz – Unia T. 18. 06. 06

Włókniarz – Atlas 02. 07. 06

Włókniarz – Marma Rzeszów 30. 07. 06

Włókniarz – Polonia B. 10. 09. 06

Włókniarz – Unia T. 15. 09. 06

Złomrex – Unia T. tow 31. 03. 07

Złomrex – RKM tow             07

Złomrex – Unibax Toruń 29. 04. 07

Złomrex – ZKŻ Zielona Góra 27. 05. 07

Złomrax – Unia L. 22. 07. 07

Złomrex – Polonia B. 29. 07. 07

Złomrex – Unia L. 12. 08. 07

Złomrex – Unia T. 13. 04. 08

Złomrex – Lotos Gdańsk tow.             08

Złomrex – ZKŻ Zielona Góra 16. 05. 08

Złomrex – Atlas 08. 06. 08

MMPPK 29. 06. 08

Złomrex – Marma Rzeszów 06. 07. 08

Złomrex – Unia L. 10. 08. 08

Złomrex – Atlas 31. 08. 08

Złomrex – Unia L. 19. 09. 08

Włókniarz – Unia L. 13. 04. 09

Włókniarz – Polonia B. 03. 05. 09

Włókniarz – Lotos 31. 05. 09

Włókniarz – Unibax Toruń 21. 06. 09

Memoriał  B. Idzikowskiego 14. 09. 11

Włókniarz – Polonia B. A4 15. 04. 12

Włókniarz – Stal G. A4 06. 05. 12

Włókniarz – Sparta A4 03. 06. 12

Włókniarz – Falubaz A4 17. 06. 12

Włókniarz – Wybrzeże A4 29. 07. 12

Włókniarz – Unia T. A4 12. 08. 12

Włókniarz – Marma A4 28. 07. 13

MDMP Finał 04. 09. 13

GTŻ - KS Toruń tow. 22. 03. 15

Opole

Mem. Gerarda Stacha 30. 09. 95  *

TŻ – Kuntersztyn             00

Kolejarz - KSŻ Krosno 21. 04. 03

IMP  ¼ 03. 06. 04

Kolejarz – Polonia P. 04. 07. 04

Kolejarz - KSŻ Krosno 18. 07. 04

Kolejarz – Start 08. 08. 04

Kolejarz – Intar 03. 04. 05

Kolejarz – Marma 17. 04. 05

Kolejarz – KSŻ Krosno 29. 05. 05

Kolejarz – KSŻ Krosno 21. 08. 05

MDMP 01. 06. 06

Kolejarz – SC Daugavpils 15. 06. 06

Kolejarz – Ukraina Równe 25. 06. 06

Kolejarz – Kolejarz R. 10. 09. 06

Kolejarz – Orzeł Łódź 09. 04. 07

Kolejarz – Marketa Praga 29. 04. 07

Kolejarz – Speedway Miskolc 20. 05. 07

Memoriał G. Stacha 26. 05. 07

Kolejarz – Kolejarz R. 22. 07. 07

Kolejarz – Lokomotiv 12. 08. 07

Kolejarz – KSM  Krosno 16. 09. 07

Szczakiel Zaprasza 13. 10. 07

Memoriał G. Stacha 11. 05. 08

Kolejarz – KSM Krosno 20. 07. 08

Szczakiel Zaprasza 16. 08. 08

Kolejarz – Kolejarz Rawicz tow. 01. 04. 09

Kolejarz – Polonia Piła 13. 04. 09

Kolejarz – Kaskada Równe 03. 05. 09

Kolejarz -  Redstar Lublin 31. 05. 09

Kolejarz – Kolejarz Rawicz 28. 06. 09

Kolejarz – KSM Krosno 19. 07. 09

Kolejarz – Speedway Miszkolc 02. 08. 09

Kolejarz – Speedway Miszkolc 09. 08. 09

Szczakiel Zaprasza 19. 09. 09

Kolejarz – Ostrovia 05. 04. 10

IMŚ el krajowa  ½ 14. 04. 10

Kolejarz – KMŻ Lublin 23. 04. 10

Kolejarz – Kolejarz Rawicz 09. 05. 10

MPPK eliminacje 20. 05. 10

IMP  ¼ 27. 05. 10

Kolejarz – Wanda 30. 05. 10

Kolejarz – Polonia P. 12. 06. 10

Kolejarz – KSM Krosno 27. 06. 10

Kolejarz – Orzeł Łódź 18. 07. 10

MACEC A4 04. 09. 11

Kolejarz – Ostrów 17. 07. 11

ZK  eliminacje A4 05. 04. 12

Kolejarz – ROW A4 09. 04. 12

Kolejarz - KSM Krosno A4 20. 05. 12

Kolejarz – Wanda A4 10. 06. 12

Kolejarz – Kolejarz R. A4 17. 06. 12

SK  ½ A4 05. 07. 12

Kolejarz – Wanda A4 29. 07. 12

Kolejarz – Kolejarz R. A4 12. 08. 12

Kolejarz – KSM Krosno A4 28. 04. 13

Kolejarz – Wanda A4 25. 08. 23

Kolejarz - KSM Krosno A4 28. 04. 13

Kolejarz – ROW A4 15. 09. 13

Zaplecze Kadry Juniorów 19. 08. 15

Zaplecze Kadry Juniorów 20. 08. 15

Kolejarz - Polonia B. 28. 07. 19

 

Wrocław

IMŚ  Finał Europejski                                               03. 09. 72 *

ZK Finał 03. 10. 89 *

ZK Finał 03. 10. 97

Atlas – RKM 13. 09. 98

Memoriał R. Nieścieruka 24. 10. 98

Atlas – Polonia B. 02. 04. 00

Atlas – Unia L. 16. 04. 00

Atlas – Apator 07. 05. 00

Atlas – Pergo 28. 05. 00  *

Atlas – Wybrzeże 20. 08. 00

Atlas – Pergo 13. 05. 01

Atlas – Polonia B. 03. 06. 01

Atlas – Unia L. 24. 06. 01

Memoriał R. Nieścieruka 20. 10. 01

Atlas – Unia L. 04. 04. 04

Atlas – Apator 18. 04. 04

Atlas – Polonia B. 25. 04. 04

Atlas – Unia T. 16. 05. 04

Atlas – Włókniarz 06. 06. 04

Atlas – ZKŻ 04. 07. 04

Memoriał R. Nieścieruka 16. 10. 04

Kraków

MDMP 05. 07. 94  *

Wanda - Wybrzeże 26. 04. 98

Wanda - KSM Krosno 09. 05. 10

IMP  ½ 20. 06. 13

Wanda – Kolejarz Op. 04. 08. 13

Wanda – Krosno 18. 08. 13

 

Rybnik

Polska – Wielka Brytania 13. 05. 73

ROW - Polonia B. 20. 07. 75

ROW - Wybraeże 16. 08. 75

Puchar ROW   (wkładka) 12. 10. 75

MŚP Finał 15. 06. 85  *

Row – Wybrzeże 11. 08. 85  

ROW – Polonia B. 06. 07. 86

Polska - Dania   Turniej Indywidualny 30. 07. 86  *

Mł. Turniej Indywidualny 26. 08. 87  *

ROW – Motor 28. 04. 91  *

MIMP  ½ 17. 06. 93

ROW – Stal Rz. 20. 06. 93

RKM – GKM 01. 05. 94

RKM – Iskra 22. 05. 94

„Puchar Lotto” 28. 05. 94  *

RKM – Stal Rz. 26. 06. 94

RKM – Wanda 03. 07. 94

DPP 19. 07. 94

RKM – KKŻ 07. 08. 94

RKM – Śląsk 28. 08. 94  *

MDMP 08. 09. 94  *

RKM – Unia T. tow. 24. 03. 95

RKM – GKM 09. 07. 95

RKM – Slask 27. 08. 95

RKM – JAG 14. 04. 96

RKM – Unia L. 28. 04. 96

Mistrzostwa Rybnika 06. 10. 96

RKM – Wanda 27. 04. 97

KRM – Krosno 07. 09. 97

RKM – Krosno 06. 09. 98

RKM – ŁTŻ 08. 08. 99

RKM – Krosno 29. 08. 99

Speedway Gala 04. 09. 99

O Pucvhar Prezydenta  Miasta 19. 10. 03

SK Finał 29. 08. 02  *

RKM – Zielona Góra 11. 07. 04

RKM – Kolejarz Op. 24. 04. 05

RKM – GTŻ Grudziądz 29. 05. 05

RKM – Sipma Lublin 19. 06. 05

RKM – Marma Rzeszów 04. 08. 05

DMŚJ  runda kwalifikacyjna 28. 08. 05

RKM – Adriana Toruń 09. 04. 06

RKM – Polonia B. 30. 04. 06

RKM – Unia L. 14. 05. 06

RKM – Unia T. 28. 05. 06

RKM – WTS 18. 06. 06

RKM – Marma 02. 07. 06

RKM – Włókniarz 07. 07. 06

Zaplecze Kadry Juniorów 22. 08. 06

RKM – Adriana Toruń 27. 08. 06

RKM – Unia L. 02. 09. 06

RKM – Marma tow. 30. 03. 07*

RKM – Stal G. 29. 04. 07

RKM – Lotos 06. 05. 07

RKM – Sipma Lublin 20. 05. 07

RKM – Start 24. 06. 07

RKM – GTŻ Grudziądz 22. 07. 07

RKM – Milion Poznań 05. 08. 07

MDMP Finał 04. 10. 07  *

RKM – Marma Rzeszów A4 13. 04. 09

RKM – Unia T. A4 19. 04. 09

RKM – Grudziądz A4 10. 05. 09

RKM – Lokomotiv A4 21. 06. 09

Młodzieżowa Liga Południowa 30. 06. 09

RKM – Ostrów A4 12. 07. 09

MIMP eliminacje 15. 07. 09

RKM – Start A4 02. 08. 09

RKM – Unia T. A4 09. 08. 09

RKM – Speedway Goście 26. 09. 09

Kadra Juniorów 29-30. 09. 09

RKM – Włókniarz tow. 30. 04. 10

RKM – Poznań 15. 08. 10

ROW – Polonia B. 10. 04. 11

ROW – Wybrzeże 01. 05. 11

ROW – Start 05. 06. 11

ROW – Daugavpils 19. 06. 11

ROW – Poznań 03. 07. 11

ROW – Orzeł Ł. 31. 07. 11

BK  ½ 05. 08. 11 *

ROW – Wanda A4 15. 04. 12

ROW – Victoria P. A4 22. 04. 12

ROW – Kolejarz R. A4 20. 05. 12

ROW – Równe 21. 04. 13

ROW – Victoria 28. 04. 13

ROW – Wanda 26. 05. 13

ROW – Kplejarz Op. 18. 08. 13

ROW – Sparta tow. 22. 03. 14

ROW – Kolejarz Op. tow. 03. 04. 14

ROW – Wanda tow. 05. 04. 14

ROW – Włóknarz tow. 27. 04. 14

BK  ½ 17. 07. 14

MDMP 22. 07. 14  *

ROW - Ostrovia 14. 06. 15

MDMP 14. 07. 15

ROW - Goście 04. 04. 16

ROW - Unia T. A4 22. 05. 16

MDMP 19. 07. 16

ROW - Stal G. A4 21. 08. 16

Piła  

Polonia – Stal G. tow. 16. 03. 93

Polonia – Start tow. 30. 04. 93

Polonia  - Start 29. 05. 93

Mł. Mistrz. woj. Poznańskiego 23. 09. 93  *

Polonia – Stal Rz. 17. 04. 94  *

Polonia – Iskra 01. 05. 94  *

Polonia – Wanda 18. 06. 94

Północ - Południe 30. 10. 94  *

Polonia – WTS 21. 05. 95  *

O puchar Aleksandra Kwaśniewskiego 29. 10. 95

Ind. Mistrz. Pomorza 13. 08. 96  *

Polonia – Unia  L. 27. 09. 98  *

Polonia – Atlas 30. 03. 03

Polonia – SKA Lwów 18. 04. 04

Polonia – TŻ Łódź 10. 07. 05

Polonia – Miskolc              07

Polonia – Orzeł 02. 05. 10

Polonia – Lublin 23. 05. 10

Polonia – Kolejarz Op. 06. 06. 10

Polonia – Ostrovia 20. 06. 10

Polonia – Wanda 11. 07. 10

Victoria – Kolejarz Op. 21. 04. 13

Victoria – Równe 05. 05, 13

IMEJ  1/2 01. 06. 13

Victoria - ROW 09. 06. 13

Victoria - Wanda 21. 07. 13

Victoria - Wanda 13. 04. 14

Victoria - Kolejarz R. 10. 08. 14

Polonia - Kolejarz R. 26. 04. 15

Polonia - KSM Krosno 31. 05. 15

Polonia - Motor 26. 07. 15

Polonia - Wybrzeże 23. 08. 15

Polonia - Motor 13. 09. 15

Polonia - Wybrzeże 20. 09. 15

Polonia - Włókniarz 28. 03. 16

Gniezno

Start – Stal G. 06. 09. 81  *

Międzyn. Tur. Żużlowy 12. 08. 82  *

Start – Falubaz 10. 04. 83  *

¼  IMP 15. 05. 83  *

IMP  ½ 01. 09. 84  *

Turniej „Polanex” 28. 04. 85  *

Polska - Dania 13. 04. 88  *

Start – Stal G. DPP 23. 04. 92  *

Start – Unia L. tow. 16. 05. 93

Start – Iskra 15. 08. 93  *

Start – Polonia P. 22. 08. 93

Start – Wanda 26. 09. 93

Start – Polonia P. tow. 30. 09. 93

Start – Włókniarz tow. 26. 03. 94

Start – Śląsk 01. 05. 94

Start – RKM 19. 06. 94

DPP 28. 06. 94

Start – KKŻ Krosno 03. 07. 94  *

Mem. M. Rożaka i G. Smolińskiego 12. 07. 94  *

Start – Polonia P. 25. 09. 94  *

Start – Polonia P. tow. 25. 03. 95

Start – RKM 03. 05. 95  *

Start – CemWap Opole 18. 06. 95

Start – GKM 20. 08. 95

Start – Wanda 17. 09. 95

Start – Atlas 30. 03. 96  *

Start – Stal Rz. 14. 04. 96  *

Start – Unia L. 26. 04. 98

ZLM 05. 04. 00

Start – Masarna 01. 04. 04

Start – Sipma Lublin 12. 04. 04

Start – GTŻ tow. 14. 05. 04

Mł. Ind. Mistrz. Pomorza 25. 05. 04

Kadra Juniorów 13. 07. 04

Kadra Juniorów 14. 07. 04

Fular – Polonia B. tow. 30. 03. 05

Fular – Unia T. tow. 13. 05. 05

Fular – Unia L. tow. 22. 05. 05

MDMP 02. 08. 05

Fular – Intar tow. 05. 08. 05

Kadra Juniorów 30. 08. 05

Kadra Juniorów 31. 08. 05

Fular – Ukraina 25. 09. 05

Start – Stal G. 09. 04. 06

Start – Intar Lazur 30. 04. 06

Start – GTŻ Grudządz 07. 05. 06

Start – ZKŻ Zielona Góra 18. 06. 06

Start – Sipma Lublin 09. 07. 06

Start – ZKŻ Zielona Góra 13. 08. 06

Start – Intar 10. 09. 06

Start – PSŻ Poznań tow. 04. 04. 07

Start – Lotos 15. 04. 07

Start – GTŻ Grudządz 29. 04. 07

Start – RKM 03. 05. 07

Start – PSŻ Poznań 20. 05. 07

Start – Stal G. 22. 07. 07

Start – PSŻ Poznań 12. 08. 07

Start – Sipma Lublin 02. 09. 07

Start – PSŻ Poznań tow. 04. 04. 08

Start – KSM 13. 04. 08

Mł. Dr. Mistrz. Wlkp. 27. 05. 08

Start – Unia L. tow. 08. 05. 09

IMP  ¼ 19. 06. 09

MIMP  el. 15. 07. 09

Turniej Par 21. 03. 10

Start – WTS Wrocław tow. 28. 03. 10

BK  ½ 08. 07. 10

Mł. Dr. Mistrz. Wlkp. 13. 07. 10

Start – Orzeł Łódź 09. 04. 12

Start – KMŻ Lublin 22. 04. 12

Start – GTŻ Grudziądz 06. 05. 12

Start – Daugavpils 15. 07. 12

Start – Daugavpils 04. 08. 12

Start - ROW 21. 04. 14

Start - Polonia B. 22. 06. 14

Start - Lublin 10. 08. 14

Start - GKM 07. 09. 14

 

Poznań

O Puchar Międzyn. Targów Poznańskich 12. 06. 83  *

Sportingbet Cup 23. 10. 05

PSŻ – Start tow. 21. 04. 06

Mł. Dr. Mistrz. Wlkp. 25. 04. 06

PSŻ – Daugavpils 30. 04. 06

PSŻ – Kolejarz R. 21. 05. 06

IMP  ¼ 25. 05. 06

PSŻ – Orzeł Łódź 18. 06. 06

O puchar Prezydenta Poznania 22. 10. 06

PSŻ – RKM 09. 04. 07

DMŚJ 03. 06. 07

PSŻ – GTŻ Grudziądz 24. 06. 07

PSŻ – Intar 22. 07. 07

PSŻ – TŻ Lublin 29. 07. 07

Mistrz. Polski Amatorów 15. 08. 07

PSŻ – Start 18. 08. 07

PSŻ – Lotos tow. 24. 08. 07

PSŻ – Start tow. 28. 03. 08

PSŻ – Daugavpils 20. 04. 08

Trening punktowany tow. 27. 04. 08

PSŻ – Polonia B. 04. 05. 08

15 lat startów  A. Skórnicki 17. 05. 08

PSŻ – Wybrzeże tow 22. 03. 09

Turniej Par 01. 04. 09

PSŻ – Unia T. 05. 04. 09

PSŻ – Bałakowo tow. 22. 04. 09

PSŻ – Daugavpils 25. 04. 09

PSŻ – Marma 10. 05. 09

PSŻ – Start 31. 05. 09

PSŻ – RKM 14. 06. 09

PSŻ – GTŻ Grudziądz 12. 07. 09

PSŻ – Intar 26. 07. 09

PSŻ – Marma Rzeszów 09. 08. 09

BK  ½ 20. 08. 09

Mł.Ind. Mistrz. Wlkp. 01. 10. 09

PSŻ – WTS Wrocław tow. 27. 03. 10

Turniej Par 30. 03. 10

PSŻ – Polonia B. tow. 01. 04. 10

PSŻ – Miskolc 11. 04. 10

PSŻ – Wybrzeże 09. 05. 10

PSŻ – Daugavpils 16. 05. 10

PSŻ – RKM 23. 05. 10

PSŻ – Miskolc 18. 06. 10

PSŻ – Daugavpils 04. 07. 10

PSŻ – Marma Rzeszów 11. 07. 10

PSŻ – GTŻ Grudziądz 01. 08. 10

PSŻ – GTŻ Grudziądz 22. 08. 10

PSŻ – Miszkolc 05. 09. 10

Lechma – Stal G. tow. 29. 03. 11

Lechma – Stal G. tow. 30. 03. 11

Lechma – ROW                                                                         25. 04. 11

Lechma – Lokomotiv 03. 05. 11

Lechma – Start 22. 05. 11

Lechma – Polonia B. 05. 06. 11

Lechma – Wybrzeże 19. 06. 11

MDMP 21. 06. 11

Lechma – Orzeł Ł. 26. 06. 11

Poznań Speedway Cup 11. 07. 15

Sparta - ROW A4 17. 04. 16

Spara - Stal G. A4 01. 05. 16

Sparta - Unia L. A4 29. 05. 16

Sparta - Falubaz A4 05. 06. 16

Sparta - ROW A4 19. 06. 16

Sparta - GKM A4 26. 06. 16

Sparta - Unia T. A4 07. 08. 16

Spatra - Stal G. A4 04. 09. 16

Sparta - Falubaz A4 18. 09. 16

PSŻ Poznań - Daugvpils tow. 30. 03. 17

PSŻ Poznań - Polonia B. tow. 28. 03. 17

PSŻ Poznań - Kolejarz Rawicz A4 01. 04. 17

PSŻ Poznań - Kolejarz Op. A4 03. 05. 17

Best Pairs A4 04. 05. 17

PSŻ Poznań - Get Well Toruń tow. 18. 05. 17

PSŻ Poznań - Motor Lublin A4 05. 06. 17

PSŻ Poznań - Start Gniezno A4 04. 06. 17

PSŻ Poznań - Ostrów Wlkp. A4 06. 07. 17

PSŻ - Orzeł tow 05. 04. 18

PSŻ - Daugavpils tow. 2018

PSŻ - Kolejarz Op. A4 08. 04. 18

PSŻ - Stal Rz. A4 22. 04. 18

PSŻ - Ostrovia A4 13. 05. 18

PSŻ - Kolejarz R. A4 01. 07. 18

PSŻ - Polonia B. A4 29. 07. 18

zawody towarzyskie A4 07. 09. 18

Witnica

Chorzów

DMŚ (bez wkładki) Finał 15. 09. 74

Daugavpils

IMŚ  ¼ 02. 05. 99

Daugavpils – Kolejarz R. 24. 04. 05

Daugavpils – GKŻ Gdańsk 17. 04. 06

Daugavpils – Ukraina Równe 23. 04. 06

 

Daugavpils – Kolejarz R. 03. 05. 06

Daugavpils – Orzeł Łódź 21. 05. 06

Daugavpils – Miskolc 15. 04. 07

Daugavpils – Kolejarz O. 06. 05. 07 *

Daugavpils – KSM Krosno 07. 06. 07

Daugavpils – Orzeł Łódź 05. 08. 07

Daugavpils – Kolejarz R. 02. 09. 07

Daugavpils – GTŻ Grudziądz 30. 09. 07

Dugavpils - Lublin 07. 10. 07

Daugavpils – RKM 13. 04. 08

Daugavpils – Polonia B. 22. 06. 08

Daugavpils – PSŻ Poznań 27. 07. 08

Daugavpils – RKM A4 31. 05. 09

Daugavpils – Intar A4 14. 06. 09

Daugavpils – Start A4 11. 04. 10

Daugavpils – Start A4 25. 04. 11

Daugavpils – GTŻ Grudziądz A$ 26. 06. 11

Daugavpils – Polonia B. A4 24. 07. 11

Krosno

Puchar Wojewody Krośnieńskiego ksero 17. 10. 87

KKŻ – Włókniarz 15. 05. 88

KKŻ – Ostrovia 18. 09. 88  *

Unia L . –   Polska  Płd.–Wsch. 11. 10. 88  *

KKŻ – Śląsk 09. 04. 89  *

KKŻ – Unia T. tow. 07. 05. 89  *

Puchar Pokoju i Przyjaźni 03. 09. 89  *

KKŻ – Unia T. 08. 04. 90  *

KKŻ – Baszkiria tow. 30. 09. 90  *

MDMP 14. 05. 91

Puchar Prezesa KKŻ 16. 06. 91  *

KKŻ – Polonez 19. 06. 91  *

KKŻ – Ostrovia 07. 07. 91  *

KKŻ – GKM 15. 08. 91  *

SK  ½ 22. 08. 91  *

Trójmecz 08. 09. 91

KKŻ – Wybrzeże 22. 09. 91  *

KKŻ – Olimp Praga tow. 06. 10. 91

KKŻ – Stal Rz. tow. 13. 10. 91  *

KKŻ – Polonia P. 21. 06. 92  *

KKŻ – ROW 26. 07. 92

KKŻ – Kolejarz Op. 11. 10. 92

KKŻ – Victoria Machowa 08. 04. 93  *

KKŻ – Włókniarz 12. 04. 93

KKŻ – Sparta DPP 20. 04. 93  *

KKŻ – Kolejarz Op. 09. 05. 93

KKŻ – Polonia P. 22. 06. 93

KKŻ – Polonia P. 27. 06. 93  *

KKŻ – Śląsk 08. 08. 93

KKŻ – Wanda 22. 08. 93

KKŻ – Wybrzeże 05. 09. 93  *

KKŻ – GKM 03. 10. 93  *

KKŻ – Ukraina 10. 10. 93  *

KKŻ – GKM 10. 04. 94  *

MDMP 26. 04. 94

KKŻ – RKM 03. 05. 94  *

MDMP 11. 05. 94

KKŻ – Polonia P. 26. 06. 94

Turniej Kwalifikacyjny Kadry Juniorów 14. 08. 94

KKŻ – Wanda 21. 08. 94  *

Mł. Ind. Mistrz. Małopolski 04. 09. 94  *

DPP 13. 09. 94  *

KKŻ – Śląsk 25. 09. 94  *

KKŻ – Start 21. 05. 95

KKŻ – RKM 04. 06. 95

KKŻ – Polska Płd-Wsch. 01. 10. 95

Memoriał R. Gąsiora 08. 10. 95 *

KKŻ – Unia L. 14. 04. 96

KKŻ – Śląsk 24. 04. 96

KKŻ – Wybrzeże Gdańsk 28. 04. 96

KKŻ – RKM 26. 05. 96

KKŻ – OTŻ Opole 06. 06. 96  *

KKŻ – ZKŻ Zielona Góra 07. 07. 96

KKŻ – Kolejarz R. 04. 08. 96

KKŻ – Iskra Ostrów 01. 09. 96  *

KKŻ – Wanda Kraków 22. 09. 96

Stal  II – RKM 13. 04. 97

Stal  II – GKM  Grudządz 27. 04. 97

Stal  II – CemWap Opole 18. 05. 97

Stal  II – Iskra Ostrów 15. 06. 97

Stal  II – JAG Łódź 20. 07. 97

SK  ½ 12. 08. 97

Leżajsk – Unia T. tow. 28. 03. 98

Leżajsk – RKM 24. 05. 98

Leżajsk – Unia T. 14. 06. 98

Leżajsk – Śląsk 21. 06. 98

Leżajsk – OTŻ Opole 05. 07. 98

Leżajsk – Wybrzeże 09. 08. 98

Leżajsk – Włókniarz 30. 08. 98

Leżajsk – Łódź 13. 09. 98

Leżajsk – LKŻ Lublin 27. 09. 98

Czwórmecz 18. 10. 98

Leżajsk – Unia T. tow. 28. 03. 99

Leżajsk – Sląsk 06. 06. 99

Leżajsk – Kolejarz R. 27. 06. 99

IMP  ¼ 01. 07. 99

MDMP 06. 07. 99

Leżajsk – ŁTŻ Łódź 25. 07. 99

Leżajsk – Iskra Ostrów 05. 09. 99

Leżajsk – LKŻ Lublin 03. 10. 99

ŻKS – Volan tow. 04. 06. 00

ŻKS – Rzeszów tow. 08. 06. 00

ŻKS – Śląsk 11. 06. 00

ŻKS – Kolejarz R. 13. 08. 00

ŻKS – Wanda 03. 09. 00

ŻKS – Śląsk 17. 09. 00

Puchat J.Borcza 08. 10. 00

Trójmecz 22. 10. 00

ŻKS – Owigo NY 05. 04. 01

ZKS – Śląsk 16. 04. 01

ZKŚ – Unia T. 13. 05. 01

ZKS – Gwardia Warszawa 03. 06. 01

O puchar PHU „Judyta” 01. 07. 01

Juduta – Wanda 08. 07. 01

Judyta – TŻ Lublin 05. 08. 01

MIMP ½ 30. 08. 01

Judyta – Unia T. tow. 20. 09. 01

Judyta – ANTK  Lublana 05. 04. 02

Judyta – RKM tow. 07. 04. 02

Judyta – WKM Warszawa 01. 05. 02

Judyta – TŻ Łódź 26. 05. 02

MDMP 06. 06. 02

MPPK 19. 06. 02

Judyta – Iskra 23. 06. 02

Turniej z okazji pielgrzymki Jana Pawła  II 14. 07. 02

Judyta – Śląsk 21. 07. 02

Zaplecze Kadry Juniorów 30. 07. 02

Zaplecze Kadry Juniorów 31. 07. 02

Judyta – Sipma Lublin 18. 08. 02

Judyta – Wanda 29. 09. 02

15 – lecie startów M.Mroza 06. 10. 02

KSŻ – Jasol Rzeszów tow.             03

KSŻ – Avesta Masarna 05. 04. 03

IME  el. Krajowa 23. 04. 03

KSŻ – Wanda 27. 04. 03

KSŻ – TŻ Łódź 11. 05. 03

IMP  ¼ 05. 06. 03

KSŻ – GTŻ Grudziądz 19. 06. 03

MPPK 03. 07. 03

KSŻ – Intar Ostrów 20. 07. 03

MDMP 26. 08. 03

KSŻ – Kolejarz Op. 14. 09. 03

Zaplecze Kadry Juniorów 11. 10. 03

Zaplecze Kadry Juniorów 12. 10. 03

KSŻ – Awesta Masarna 27. 03. 04

IMŚJ  el. Krajowa 06. 04. 04

KSŻ – Wanda 12. 04. 04

Turniej Par 15. 04. 04

KSŻ – Kolejarz Op. 18. 04. 04

IMP  ¼ 03. 06. 04

KSŻ – Speedway Lwów 06. 06. 04

Puchar >MACEC< 10. 06. 04

KSŻ – Polonia P. 13. 06. 04

MPPK 01. 07. 04

KSŻ – Kolejarz R. 11. 07. 04

KSŻ – Start Gniezno 29. 08. 04

KSŻ – Intar Ostrów 26. 09. 04

Puchar Prezydenta Krosna 10. 10. 04

KSŻ – Hajdu Volan 01. 04. 05

KSŻ – Sipma Lublin 15. 04. 05

KSŻ – Intar Ostrów 17. 04. 05

KSŻ – Marma Rzeszów 01. 05. 05

KSŻ – Kolejarz Op. 15. 05. 05

MPPK 02. 06. 05

KSŻ – AGD RTV Gorzów 05. 06. 05

IMP  ¼ 16. 06. 05

KSŻ – GTŻ Grudziądz 26. 06. 05

KSŻ – Hajdu Volan 15. 07. 05

KSŻ – RKM 17. 07. 05

MDMP 27. 07. 05

KSŻ – Kolejarz Op. baraż 04. 09. 05

KSŻ – Ukraina Równe baraż 16. 10. 05

KSŻ – ZKŻ 30. 04. 06

KSŻ – GTŻ 03. 05. 06

KSŻ – Marma       Dla Rafała 12. 05, 06

KSŻ – Start 14. 05. 06

KSŻ – Intar 21. 05. 06

MDMP 01. 06. 06

KSŻ – Stal G. 15. 06. 06

MPPK 16. 06. 06

SK  ½ 13. 07. 06

MACEC 16. 07. 06

KSŻ  - Sipma Lublin 30. 07. 06

KSŻ – GTŻ 13. 08. 06

KSŻ – TŻ Lublin 10. 09. 06

KSŻ – PSŻ Poznań 15. 10. 06

Trening punktowany 13. 04. 07

KSM – Kolejarz Op. 15. 04. 07

MDMP 24. 05. 07

KSM – Olimp Praga 27. 05. 07

IMP  ¼ 20. 06. 07

KSM – Miszkolc 08. 07. 07

MACEC 15. 07. 07

KSM – Daugavpils 29. 07. 07

KSM – Orzeł Łódź 02. 09. 07

KSM – Kolejarz R. 30. 09. 07

KSM Krosno I – KSM Krosno II             08

KSM – Miszkolc 06. 04. 08

KSM – Kolejarz Op. 01. 05. 08

KSM – Orzeł Łódź 11. 05. 08

MACEC 22. 05. 08

MDMP 26. 06. 08

KSM – Start 03. 08. 08

Turniej Par 07. 09. 08

KSM 2008 – KSM 2009 05. 04. 09

KSM – Kolejarz Op. 19. 04. 09

KSM – Miszkolc 10. 05. 09

Młodzieżowa Liga Południowa 19. 05. 09

KSM – Lublin 14. 06. 09

IMP  ¼ 18. 06. 09

KSM – KMŻ Lublin 05. 04. 10

MMPPK 12. 05. 10

KSM – Ostrovia 30. 05. 10

KSM – Kolejarz Op. 13. 06. 10

MDMP 16. 06. 10

SK ½ 02. 07. 10

KSM – Wanda 04 .07. 10

KSM. Kolejarz R. 11. 07. 10

IMP ½ 15. 07. 10

KSM – Polonia P. 18. 07. 10

KSM – Orzeł Ł. 25. 07. 10

ZK  ½ 13. 04. 11

KSM – Kolejarz Op. 17. 04. 11

KSM – Polonia P. 08. 05. 11

KSM – KMŻ Lublin 29. 05. 11

IMP  ¼ 02. 06. 11

KSM – Wanda 12. 06. 11

IMEJ  ½ 18. 06. 11

KSM – Lubawa Ostrów 26. 06. 11

KSM – Kolejarz R. 14. 08. 11

IMŚJ  półfinał krajowy 28. 03. 12

KSM - Victoria 15. 04. 12

KSM - Kolejarz Op. 13. 05. 12

IMP 1/4 31. 05. 12

KSM - ROW 03. 06. 12

MPPK  ½ 25. 07. 12

Turniej charytatywny 02. 09. 12

O puchar Prezydenta Krosna 07. 10. 12

ZK  ½ 16. 04. 13

KSM - Wanda 21. 04. 13

KSM - ROW 05. 05. 13

KSM - Victoria 26. 05. 13

IMP  ¼ 31. 05. 12

KSM - Kolejarz Op.. 09. 06. 13

IMP  ½ 20. 06. 13

MDMP 14. 07. 13

MMPPK  ½ 28. 08. 13

KSM - Kolejarz Op. 08. 09. 13

KSM - Wanda 15. 09. 13

KSM  I - KSM  II 06. 04. 14

KSM - Kolejarz Op. 13. 04. 14

KSM - Victoria 04. 05. 14

KSM - Ostrovia 01. 06. 14

MDMP 24. 06. 14

KSM - Kolejarz R. 29. 06. 14

BK  ½ 16. 07. 14

SK Finał 27. 07. 14

KSM - Wanda 10. 08. 14

KSM - Wanda play-off 14. 09. 14

ZK 26. 03  15

Polska - Team Słwiański A4 19. 04. 15

IMP  el. 30. 04. 15

KSM - Wybrzeże 10. 05. 15

KSM - Kolejarz R. 04. 06. 15

KSM - Motor 14. 06. 15

MIMP 17. 06. 15

SK 30. 07. 15

MDMP 05. 08. 15

KSM - Polonia P. 09. 08. 15

KSM - Wybrzeże 06. 09. 15

KSM - Daugavpils 03. 04. 16

IMEJ  krajowa eliminacja Finał 07. 04. 16

KSM - Polonia P. 17. 04. 16

KSM - Orzeł 01. 05. 16

IMP  ½ 19. 05. 16

KSM - Polonia B. 29. 05. 16

KSM - Wybrzeże 26. 06. 16

KSM - Włókniarz 07. 08. 16

KSM - Stal Rz. (tabela biegowa) 28. 08. 16

KSM - Wanda 11. 09. 16

KSM - Motor 30. 04. 17

SK Finał 01. 05. 17

KSM - Start 14. 05. 17

KSM - Kolejarz R. 21. 05. 17

IMP  ¼ 25. 05. 17

KSM - Kolejarz Op. 18. 06. 17

KSM - PSŻ Poznań 16. 07. 17

KSM - Ostrovia 06. 08. 17

KSM - PSŻ Poznań 15. 04. 18

KSM - Stal Rzeszów 27. 05. 18

IMP  ¼ 01. 06. 18

MMPPK  eliminacje 08. 06. 18

KSM - Polonia B. 17. 06. 18

KSM - Kolejarz Op. 01. 07. 18

KSM - Kolejarz R. 26. 08. 18

 

* - program wypełniony.

 

 

 

 

 

Bundesliga Broksted 01. 05. 02

Liga Nord layf 7 Brokstedt 03. 10. 23

Speedway Gala mit E.Miller

(Sparkassen Arena) Kilonia 07. 03. 09

GP Challenge Landshut 28. 07. 18

Eisspeedway WM 1/4 Lenzing 14. 01. 01

World Championship Qualification Ludwigslust 25. 04. 93  *

Bahn-Cup ’96 Ludwigslust 21. 04. 96 *

Veteran Longtrack Euro Serie Nudwigslust 11.09. 99

Turniej na trawie Nandlstadt 15. 08. 03

Drift On Iice Niesky 212. 01. 23

Turniej Międzynarodowy Gustow 09. 04. 93

Superliga Gustow 26. 04. 97

Turniej Międzynarodowy Gustow 28. 03. 97

Superliga  (Dobrucki) Gustow 22. 08. 98

Osteepokal Gustow 19. 04. 03

Bundesliga Gustow 19. 07. 03

Osteepokal Gustow 07. 04. 07  *

Turniej międzynarodowy Gustow 27. 05. 07

Bundesliga Gustow 12. 08. 07  *

Osterpokal Gustow 16. 04. 22

4 TT Harxheim 07. 04. 19 *

Heyrxheim Long Track 04. 09. 11

Bundesliga Landshut 31. 05. 80

U-21 Deutsche Meisterschaft 1 Finale Ludwigslust 01. 07. 23  *

Master of Speedway Moorwinkelsdamm     2006

Master of Speedway                             Moorwinkelsdamm 05. 05. 12

Master of Speedway                             Moorwinkelsdamm 04. 05. 13

Josef Bössner Memorial Mureck 15. 10. 17

Trwa Nandlstadt 15. 08. 06

Turniej inywidualny (Sekula, Bajerski

Trawa Nandlstadt 15. 08. 03

Superliga Neuenknick 09. 10. 94

Bundesliga Neuenknick 31. 03. 02

Speedway Team-Cup Neuenknick 11. 10. 15

Internationaler Bit-CUP Nordhastedt 09. 05.

German Speedway Masters Olching 16. 06. 22

World Championship QR Pfaffenhofen 01. 05. 87 *

Continental Final Pocking 21. 07. 85

World Championship Pocking 12. 04. 09

Inernaionales Hallenspeedway Rosock 19. 03. 05

Deutsche Meisetrschaft  Final Stralsund 30. 09. 07

Deutsche Junioren Meiserschaft  ½ Teterow 20. 06. 09

German Speedway Masters Teterow 12. 08. 22

Sidecar EM Final Werlte 28. 07. 12

Speedway Team-Cup Wittstock 20. 04. 14

Osteepokal Wittstock 22. 08. 14

Speedway Team-Cup Wittstock 19. 06. 15

Osteepokal Wittstock 11. 09. 15

Międzyn. Turniej Par Wittstock 12. 03. 16

Deutsche Junioren  Meisterschaft Wittstock 20. 08. 16

Osteepokal Wittstock 27. 08. 16

Wittstock – Broksted Wittstock 30. 07. 17

Race of the Night Wittstock 14. 10. 17

Europaisches Paar Rennen Wolfslake 14. 05. 15

 

Boston – Newport Boston 14. 07. 00

World Championship Coatbridge 25. 05. 73 *

Nordic – British Final Coventry 01. 08. 73  *

British Final Coventry 02. 06. 76  *

British Final Coventry 01. 06. 83  *

Overseas Final Coventry 10. 07. 88  *

Overseas Final Coventry 13. 06. 93  *

Falcons – Halifax Exeter 23. 06. 69

Hawks – Belle Vue (Z. Plech, A. Huszcza,

World Championship Glasgow 18. 06. 65 *

R. Jankowski) Hackney 04. 09. 81  *

WCQR  semi-final Leicester 22. 05. 79

Oxford – Rye House Oxford 26. 09. 03

Poole – Coventry Poole 05. 04. 00

Reading – Leicester  (H. Glucklich,

J. Rembas) Reading 04. 09. 78

Reading – Isle of Wight Reading 30. 09. 02

Mercury Championship Rye House 29. 07. 90

Swindon - Wimbledon  ( Britannia Shield) Swindon 26. 07. 58  *

Best Pairs Trophy Swindon 27. 07. 85

Swindon – Oxford Swindon 03. 08. 85

Swindon – Poole Swindon 09. 04. 93

World Final Wembley 17. 09. 60  *

European Final Wembley 03. 08. 66  *

World Final Wembley 13. 09. 69  *

World Final Wembley 06. 09. 75  *

Wimbledon (Jancarz) – Coventry Wimbledon 20. 08. 81  *

Wolverhampton – Bradford Wolverhampton  17. 04. 89  *

Rebels – Cradley Heath  (M. Cieślak) White City 30. 08. 78  *

Intercontinental Final White City 05. 08. 79  *

Intercontinental Final White City 07. 08. 83  *

World Junior Championship Czerwonograd 11. 05. 13

Daugavpils – Mega Łada Daugavpils 23. 05. 96

Daugavpils – Łukoil Daugavpils 12. 06. 97  *

Daugavpils – Saławat Daugavpils 22. 07. 97  *

Puchar Łatgalii (Balinski, Łowicki,Szymański, Mikołajczak)

Daugavpiols 07. 08. 97  *

Puchar Daugavpilsu Wyścigi Samochodowe Daugavpils 05. 10. 97

Turniej Międzynarodowy Daugavpils 18. 04. 99

Daygavpils – Wostok Daugavpils 10. 08. 00  *

Puchar Daugavpilsu Daugavpils 30. 09. 00  *

Daugavpils – Saławat Daugavpils 01. 10. 00

Daugavpils – Łukoil Daugavpils 15. 08. 01  *

Tyrniej Międzynarodowy  (Ośkiewicz, Żurawski,

Daugavpils 14. 10. 01  *

Daugavpils – Lukoil Daugavpils 20. 04. 02  *

Daugavpils – Mega Łada Daugavpils 21. 06. 02  *

Daugavpils – Saławat Daugavpils 25. 07. 02  *

Daugavpils – Wostok Daugavpils 06. 08. 02  *

Daugavpils – Saławat Daugavpils 07. 09. 02  *

Daugavpils – Ukraina Daugavpils 20. 07. 03

Daugavpils – Wostok Daugavpils 24. 08. 03  *

Daugavpils – Łukoil Daugavpils 22. 04. 04

Daugavpils – Turbina Daugavpils 09. 06. 04

Daugavpils – Wostok Daugavpils 11. 07. 04

Daugavpils – Ukraina Równe Daugavpils 08. 08. 04

Daugavpils – Turbina Daugavpils 08. 06. 05

Daugavpils – Lukoil Daugavpils 17. 08. 05  *

Daugavpils – Władywostok Daugavpils 23. 08. 05  *

Liga fińska Daugavpils 29. 04. 06

Ind. Mistrz. Łotwy  (Bajerski) Daugavpils 01. 07. 07  *

Łotwa - Estonia  sidecar Daugavpils 27. 09. 14

Zamknięcie sezonu Oktiabrskij 21. 10. 01

Lukoil – Merga-Łada Oktiabrskij 23. 05. 02

Lukoil – Daugavpils Oktiabrskij 07. 07. 03

MDM Rosji Oktiabrskij 23. 07. 03

MIM Rosji       Finał Oktiabrskij             03

Łukoil – Turbina Oktiabrskij 25. 08. 03

MDM Rosji Oktiabrskij 12. 05. 04

Łukoil – Wostok Oktiabrskij 13. 05. 04

Ind. Mistrz. Baszkirtostanu Oktiabrskij 03. 06. 04

Mł. Mistrzostwa Rosji Oktiabrskij 04. 07. 04

Łukoil – Primorie Oktiabrskij 27. 04. 06

Łukoil – Turbina Oktiabrskij 22. 06. 06 Mistrz. Rosj iJuniorów Par       (Finał) Oktiabrskij 17. 07. 07

Równe – Kolejarz Op. Równe 21. 04. 09

Równe I – Równe II Równe 02. 05. 12

World Championship Qualification Round Divisov 07. 06. 09

Turniej ind. Mseno 01. 05. 77

Mistrzostwa Czech Par Koprivnice 08. 10. 23

Czeska Liga Mseno 15. 08. 01  *

Puchar Czech Mseno 01. 05. 12

Zlata Prilba (Baron) – AK Plzen Pardubice 28. 06. 93

Memoriał F. Juhana Pardubice 03. 05. 97

Czeska liga Pardubice 16. 05. 01

Czeska liga Pardubice 11. 09. 02  *

Mistrzostwa Czech Juniorów Pardubice 26. 04. 03  *

Czeska liga Pardubice 03. 09. 03  *

Czeska liga Pardubice 26. 05. 04

Mistrzostwa Czech Juniorów Pardubice 2006

Czeska liga Pardubice 08. 06. 07  *

Mistrz. Czech Juniorów Pardubice 17. 04. 10

Liga juniorów CRO-SLO-CZE Pardubice 18. 04. 10

Liga Juniorów CRO-SLO-CZE Pardubice 19. 08. 10

Dr. Mistrz. Juniorów Pardubice 20. 08. 10

Czeska liga Pardubice 15. 09. 10

Czeska liga Pardubice 13. 04. 11

DMŚ Praga 13. 09. 87

Czeska liga Praga 04. 09. 02  *

GP Czech Praga 12. 05. 12

Czeska liga Slany 24. 08. 99  *

Czeska liga Slany 03. 10. 07

World Championship QR Żarnoviva 22. 04. 79

Zlata Prilba Żarnovica 30. 03. 81

Grand Prix Terenzano 30. 07. 11

DMŚ (World Cup) Terenzano 02. 06. 16

World semifinal   Lonigo 07. 07. 07

Grand Prix Challenge Lonigo 20. 09. 14

World Championship Qualification Round Lonigo 19. 05. 18

European Pairs Championship Lonigo 21. 07. 18

Mistrzostwa Włoch Lonigo 15. 10. 22g

World Championship Swedish qualification Goeteborg 30. 05. 74

VM Long Track ½ Esbjerg 19. 08. 79

Grand Prix Kopenhaga 11. 06. 11

Grand Prix Stockholm 21. 09. 13

Grand Prix Tampere 17. 05. 14  *

Grand Prix Toruń 01. 10. 16  *

Grand Prix Krsko 29. 04. 17

Grand Prix Malilla 11. 08. 18

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 446010 visitorstutaj!