Eliminacje australijskie (Australian qualifications) - 1995
Australian Championship
1994 - 1995


Finał Australijski
(Australian Final)

Gosford
 27. 01.1995


1. Jason Crump  (9)  14  3,3,3,3,2  62,00 
2. Craig Boyce (11)  13+3  1,3,3,3,3  60,60 
3. Leigh Adams  (6)  13+2  3,3,2,2,3  60,26 
4. Jason Lyons  (2)  12  3,2,2,2,3  61,09 
5. Shane Parker  (5)  10  2,2,3,1,2  60,05 
6. Stephen Davies  (10)  10  2,1,3,2,2  60,02 
7. Chris Watson  (3)  2,f/x,2,3,2  ?? 
8. Ryan Sullivan  (15)  3,1,0,1,3  61,14 
9. Steve Johnston  (4)  1,3,2,f,1  60,60 
10. Mick Poole  (7)  1,2,0,3,0  61,06 
11. Glenn Doyle  (16)  2,2,1,0,1  60,83 
12. Mark Lemon  (13)  f/x,1,1,1,1  61,10 
13. Shane Bowes  (12)  0,0,1,2,0  61,69 
14. Tony Langdon  (8)  0,1,1,0,-  60,70 
15. Cory Alderton  (14)  1,0,0,1,0  61,20 
16. Greg Bartleett  (1)  0,f,0,0,1  60,40 
R1. Craig Watson  (17)  61,32 
        61,24 
        61,15 
        60,72 
        ??(2-3) 
         

Marked in red, it is in Grand Prix Series 1995
Marked i blue, for Overseas Final 1995.


Mistrzostwo Stanu Queensland
(Queensland Championship)

Brisbane
19.11.1994

1. Jason Crump
 
15
3,3,3,3,3
 
2. Tony Langdon
  14
   
3. Tony Rose
  13
   
4. Colin Wallace
  10
   
5. Brent Colyer
  9
   
6. Gary Davey
  8
   
7. Darrin Winkler
  7
   
8. John Reid
  7
   
9. Shane Young
  5
   
10. Alan Rovett
  5
   
11. Glenn Allan
  5
   
12. Paul Steward
  2
   
13. Peter Byrne
  2
   
14. Dave Watt
  1
   
15. Wayne Kennedy
  1
   
16. Glenn Mills
  0
   
R1. Danny Kennedy
  7
   
         
         
         
         
         


Mistrzostwo Stanu Nowa Południowa Walia
(New South Wales Champioship)

Newcastle
 26.11.1994

1. Craig Boyce
  25
   
2. Mick Poole
  22
   
3. Chris Watson
  19
   
4. Stephen Davies
  18
   
5. Craig Watson
  15
   
6. Tony Primmer
  12
   
7. Rod Colquhoun
  11
   
8. Adam Shield
  10
   
9. Scott Fisher
  10
   
10. Jack Stevens
  9
   
11. Rodney McDonald
  6
   
12. Mark Murphy
  4
   
13. Leigh Fernance
  4
   
14. Chris Anderson
  4
   
15. Brett O'Mearly
  4
   
16. Peter Pono
  3
   
17. Ty Platt
  2
   
18. Shane Haggerty
       
         
         
         
         


Mistrzostwo Zachodniej Australii
(West Australian Championship)

Claremont
xxx

1. Glenn Doyle
  30
   
2. Greg Barlett
  24
   
3. Steve Johnston
  22
   
4. Gui Wilson
  19
   
5. Lee Redmond
  15
   
6. Nigel Flatman
  14
   
7. Chris Lee
  11
   
8. Louis Russell
  9
   
9. Stephen Barnwell
  6
   
10. Joe Morey
  4
   
11. Ken Drummond
  4
   
12. Todd Johnson
  2
   
R1. Brad Muller
  2
   
         
         
         
         
         
         
         
         
         


Mistrzostwo Południowej Australii
(South Australian Championship)

Nord Arm - Adelaide
xxx

1. Shane Parker
  15
3,3,3,3,3
 
2. Mark Lemon
  14
   
3. Shane Bowes
  13
   
4. Brett Woodfield
  12
   
5. Ryan Sullivan
  10
   
6. Cory Alderton
  10
   
7. Steve Graetz
  8
   
8. Mark Keast
  8
   
9. Ashley Norton
  7
   
10. Jason Hawkes
  6
   
11. Ford Keane
  5
   
12. Lucas Sterry
  4
   
13. Ashley Watson
  4
   
14. Nigel Sadler
  2
   
15. Jarrod South
  1
   
16. Karl Keast
  1
   
17. Ross Noble
  0
   
         
         
         
         
         


Mistrzostwo Stanu Victoria
(Vicroria Territory Championship)

Midura
03.12.1994


1. Leigh Adams
(14)  15
3,3,3,3,3
 
2. Jason Lyons
(7)  14
   
3. Cory Alderton
(5)  13
   
4. Mark Lemon
(16)  11
   
5. Shane Whittaker
(6)  10
   
6. Glen Hayes
(9)  10
   
7. Chris Coles
(8)  8
   
8. Gavin Sedgman
(1)  7
   
9. Shane Hamilton
(12)  7
   
10. Jason Hawkes
(11)  6
   
11. Leon Holt
(10)  5
   
12. Jason Stewart
(15)  3
   
13. David Faderson
(4)  3
   
14. Mark Halls
(3)  2
   
15. Peter Bullick
(13)  2
   
16. Peter Faderson
(2)  0
   
R1. Bob Farr
(17)  2
   
R2. Gerard Kelly
(18)  0
   
         
         
         
         


;
Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 446899 visitorstutaj!