Eliminacje ZSRR (USSR Qualifications) - 1982
 
USSR Championship
1982

Total Standing

rider 1-Final 2-Final Total
1. Rif Saitgariejew 13 13 26
2. Michaił Starostin 13 12 25+3
3. Walerij Gordiejew 13 12 25+2
4. Władimir Gordiejew 11 11 22
5. Władimir Kłyczkow 10 9 20
6. Nikołaj Korniew 8 10 18
7. Zajtun Gafurow 8 10 18
8. Jewgienij Tokunow 7 9 16
9. Piotr Bielajew 11 5 16
10. Aleksandr Miklaszewski 8 7 15
11. Flur Kalimulin 4 8 12
12. Siergiej Dowżenko 5 3 8
13. Anatolij Frołow 5 2 7
14. Nikołaj Simonow 1 4 5
15. Ajrat Fajzulin 0 3 3
16. Jurij Popcow 1 2 3
17. Jurij Moszkow 2 0 2
18. Wiktor Kuzniecow 0 Ns 0

Martked in blue, for Continental Qualifications 1983.


USSR Final - 1

Ufa
31.07.1982


1. Michaił Starostin  (1)  13  3,1,3,3,3  78,6 
2. Rif Saitgariejew  (5)  13  3,2,3,3,2  78,2 
3. Walerij Gordiejew  (16)  13  3,3,2,2,3  78,0 
4. Piotr Bielajew  (11)  11  3,3,0,2,3  77,6 
5. Władimir Gordiejew  (15)  11  2,2,2,3,2  78,2 
6. Władikir Kłyczkow (13) 10 1,3,2,3,1 78,8 
7. Zajtun Gafurow  (6)  2,1,1,1,3  78,0 
8. Aleksandr Mikłaszewski  (8)  1,2,3,1,1  78,2 
9. Nikołaj Korniew  (9)  2,x,2,2,2  77,8 
10. Jewgienij Tokunow  (10)  x,3,3,1,0  77,6 
11. Siergiej Dowżenko  (2)  2,2,0,0,1  78,0 
12. Anatolij Frołow  (12)  1,0,1,1,2  76,8 
13. Flur Kalimulin  (17)  0,1,2,1  76,2 
14. Jurij Moszkow  (4)  0,1,1,0,ef  77,2 
15. Jurij Popcow  (3)  1,0,0,0,0  76,8 
16. Nikołaj Simonow  (7)  0,1,f,ef,0  77,8 
17. Wiktor Kuzniecow  (14)  f,-,-,-,-  77,2 
18. Ajrat Fajzulin 
(18)  76,4
        76,4
        76,4 
         
         
         



USSR Final - 2

Ufa
01.08.1982


1. Rif Saitgariejew  (9)  13  2,2,3,3,3  80,8 
2. Walerij Gordiejew  (6)  12  3,2,3,1,3  78,2 
3. Michaił Starostin  (7)  12  2,3,3,2,2  78,8 
4. Władimir Gordiejew (13)  11  3,3,1,3,1 77,8 
5. Nikołaj Korniew  (1)  10  3,1,2,1,3  78,0 
6. Zajtun Gafurow   (15)  10  2,2,2,2,2  77,0 
7. Jewgienij Tokunow  (2)  ef,3,3,2,1 77,2 
8. Władimir Kłyczkow  (10)  3,1,2,2,1  76,6 
9. Flur Kalimulin  (3)  2,1,2,1,2  78,0 
10. Aleksandr Mikłaszewski  (14)  0,0,1,3,3  78,0 
11. Piotr Bielajew  (8)  1,3,0,1,f  76,2 
12. Nikołaj Simonow  (11)  1,0,1,0,2  76,0 
13. Ajrat Fajzulin  (18)  3,0  80,0 
14. Siergiej Dowżenko  (16)  1,2,f,-,-  79,6 
15. Anatolij Frołow  (5)  0,0,1,0,1  80,2 
16. Jurij Popcow  (4)  1,1,0,0,0  77,8 
17. Jurij Moszkow  (12)  ef,0,0,ef,ef  77,8 
        77,8 
A.Fajzulin - XV, XVIII        77,6 
        78,0 
        75,0 TR 
         



USSR semi-final

Leningrad
17.06.1982

1. Władimir Smirnow  (5)  14  3,3,3,2,3  time 
2. Władimir Trofimow  (1)  13  2,2,3,3,3   
3. Anatolij Frołow  (3)  12  3,3,2,1,3   
4. Władimir Gordiejew  (4)  11  0,3,3,3,2   
5. Nikołaj Simonow  (9)  11  2,1,3,2,3   
6. Jurij Popcow  (10)  10  3,3,2,0,2   
7. Siergiej Dowżenko  (6)  2,2,2,0,2   
8. Jurij Moszkow  (15)  2,2,2,1,1   
9. Siergiej Danu  (16)  3,ef,1,3,f   
10. Wiktor Surchajew  (7)  6 1,0,1,2,2  
11. Władimir Tkaczuk  (2)  1,0,0,3,1   
12. Arwids Witols  (11)  1,1,0,2,1   
13. Wiktor Blacha  (14)  1,1,1,1,-   
14. Witalij Kapłunow  (12)  ef,2,1,0,0   
15. Wiktor Niestierow  (13)  0,0,0,1,1   
16. Władimir Rybnikow  (8)  0,1,ef,-,-   
         
         
         
         
         
         


USSR semi-final
(Russian Final)

 Bałakowo
19-20.06.1982

 

USRR quartfinal

Daugavpils
5-6.07.1982


1. Władimir Gordiejew 13 14 27
2. Siergiej Danu 11 13 24
3. Władimir Rybnikow 11 12 23
4. Władimir Tkaczuk 11 11 22
5. Nikołaj Simonow 11 11 22
6. Siergiej Dowżenko 12 9 21
7. Wiktor Blacha 10 10 20
8. Arwids Witols 9 7 16+3
9. Aiwars Boris 7 9 16+2
10. Nikołaj Kokin 8 6 14
11. Władimir Woronkow 3 5 8
12. Wasilij Matwiejew 2 5 7
13. Aiwar Zemżan 3 2 5
14. Igor Lapach 1 4 5
15. Aleksandr Ługanski 2 0 2
16. Nikołaj Sokołowski 0 0 0
17. Aleksandr Łaariew 0 - 0
18. Guntis Birzaks 0 - 0


USSR quatrfinal

Daugavpils
05.07.1982

1. Władimir Gordiejew (6)  13  3,3,2,3,2  time 
2. Siergiej Dowżenko (8)  12 2,3,3,1,3  
3. Siergiej Danu  (1)  11  3,ef,3,3,2  
4. Władimir Rybnikow (5)  11  t,3,3,2,3  
5. Władimir Tkaczuk (10)  11  2,2,3,3,1   
6. Nikołaj Simonow  (12)  11  3,2,2,1,3   
7. Wiktor Bliacha  (11)  10  1,3,1,3,2   
8. Arwids Witols  (2)  2,1,1,2,3   
9. Nikolaj Kokin  (7)  0,2,2,2,2   
10. Aiwar Boris  (13)  3,2,1,0,1   
11. Władimir Woronkow  (4)  1,f,ef,1,1   
12. Aiwar Zemżans  (15)  x,1,0,2,0   
13. Wasilij Matwiejew  (14)  f,-,2,0,ef   
14. Aleksandr Ługanski (3)  2 0,0,1,1,0  
15. Igor Lapach  (17)  1 1,0,0,ef,0   
16. Aleksandr Łazariew  (9)  0,f,-,-,-   
17. Guntis Birzaks  (16)  f,-,-,-,-   
18. Nikołaj Sokołowski  (18)  f,0,ef   
         
         
         
         



USSR quartfinal

Daugavpils
06.07.1982

1. Władimir Gordiejew  (4)  14  2,3,3,3,3  time 
2. Siergiej Danu  (5)  13  3,2,3,3,2   
3. Władimir Rybnikow  (7)  12  2,3,3,1,3   
4. Władimir Tkaczuk  (1)  11  ef,3,3,2,3   
5. Nikołaj Simonow  (2)  11  3,1,2,3,2   
6. Wiktor Bliacha  (15)  10  3,2,1,2,2   
7. Siergiej Dowżenko (9)  3,1,2,3,-  
8. Aiwars Boris  (3)  2,1,1,2,3   
9. Arwids Witols  (12)  2,3,x,0,2   
10. Nikołaj Kokin  (10)  1,2,2,1,ef   
11. Władimir Woronkow  (16)  1,2,1,0,1   
12. Wasilij Matwiejew  (6)  1,0,2,1,1   
13. Igor Lapach  (4)  1,1,1,0,1   
14. Aiwar Zemżans  (11)  0,0,0,2,0   
15. Aleksandr Ługanski  (13)  ef,0,0,-,-   
16. Nikołaj Sokołowski  (8)  0,f,ef,-,-   
         
         
         
         
         
         



USSR Quartfinal

Donieck
5-6.07.1982
 
1. Anatolij Frołow 13 14 27
2. Wiktor Surchajew 11 14 25
3. Walery Sokołow 12 13 25
4. Wiktor Niestierow 9 11 20
5. Jurij Moszkow 10 10 20
6. Oleg Budko 13 6 19
7. Witalij Kapłunow 8 11 19
8. Anatolij Grejman 7 8 15
9. Aleksandr Korszakow 7 7 14
10. Jewgienij Snieżkow 10 3 13
11. Stiepan Markosian 7 6 13
12. M. Petrosjan 3 5 8
13. Jurij Kamarali 0 6 6
14. Grigorij Slepuchin 5 0 5
15. A. Gusiew 2 2 4

USSR quartfinal

Donieck
05.07.1982

1. Anatolij Frołow    13    time 
2. Oleg Budko    13     
3. Walerij Sokołow    12     
4. Wiktor Surchajew    11     
5. Jurij Moszkow    10     
6. Jewgienij Snieżkow   10    
7. Wiktor Niestierow      
8. Witalij Kapłunow      
9. Aleksandr Korszakow       
10. Stiepan Markosian       
11. Anatolij Grejman       
12. Grigorij Slepuchin   5    
13. M. Petrosjan   3    
14. A. Gusiew   2    
15. Jurij Kamarali   0    
         
         
         
         
         
         
         



USSR quartfinal

Donieck
06.07.1982

1. Anatolij Frołow    14    time 
2. Wiktor Surchajew    14     
3. Walerij Sokołow    13     
4. Wiktor Niestierow    11     
5. Witalij Kapłunow    11     
6. Jurij Moszkow    10     
7. Anatolij Grejman       
8. Aleksandr Korszakow       
9. Oleg Budko       
10. Stiepan Markosian       
11. Jurij Kamarali       
12. M. Petrosjan       
13. Jewgienij Snieżkow       
14. A. Gusiew       
15. Grigorij Slepuchin       
         
         
         
         
         
         
         




Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 446894 visitorstutaj!