2017 - U.S. Speedway Championship
U.S. National Speedway Championship
2017

AMA
qualifying round

Perris
(Perris Raceway)
22.04.2017

1. Gage Geist  (-)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Russell Green    13     
3. Eddie Castro    13     
4. Tommy Hedden    11     
5. Kurtis Hamill       
6. Daniel Faria       
7. Neil Facchini    8+3     
8. Rick Richards    8+2     
9. Brad Sauer    8+1     
10. Robbie Sauer       
11. Hayley Perrault       
12. Jamison Dilkey       
13. Jeremy Estes       
14. Rohn Zellner       
15. Rick Valdez       
16. Tyson Talkington       
         
         
         
         
         
         

Final: Castro, Hedden, Geist, Green

AMA
1 - round


Ventura
"Ventura Raceway"
17.06.2017



1. Luke Becker  (3)  13+3+3  3,3,2,3,2  19  time 
2. Max Ruml  (14)  12+2+2  2,3,3,2,2  16   
3. Eddie Castro  (12)  9+2+1  3,2,2,1,1  12   
4. Billy Janniro  (11)  13+3+f/x  2,2,3,3,3  16   
5. Dillon Ruml  (1)  9+1  2,2,2,3,2  10   
6. Ryan Fisher  (16)  11+f/x  3,3,1,1,3  11   
7. Gino Manzares  (9)  10+1  1,3,1,3,2  11   
8. Austin Novratil  (6)  8+0  3,2,ef,0,3   
9. Aaron Fox   (5)  2,1,3,2,0   
10. Broc Nicol  (10)  0,1,3,f,3   
11. Gage Geist (4)  1,1,1,2,1   
12. Russell Green  (7)  1,1,2,0,1   
13. Daniel Faria  (15)  1,0,1,1,1   
14. Robbie Sauer  (8)  0,0,0,2,0   
15. Hayley Perraulth  (2)  0,0,0,1,0   
16. Bobby Schwartz  (13)  0,0,0,0,0   
R1. Mike Lane  (17)  dnr       
R2. William McCloskey  (18)  dnr       
           
           
           
           

semifinal: Becker, Castro, Manzares, Fisher-f/x
semifinal: Janniro, M.Ruml, D.Ruml, Novratil
Final: Becker, M.Ruml, castro, Janniro-f/x


AMA
2 - round


Santa Maria
29.06.2017

1. Broc Nicol  (4)  11+2+3  1,3,3,3,1  16  time 
2. Billy Janniro  (11)  15+3+2  3,3,3,3,3  20   
3. Max Ruml  (5)  12+2+f/x  2,3,2,3,2  14   
4. Luke Becker  (2)  11+2+f/x  2,3,3,1,2  13   
5. Gino Manzares  (8)  13+f  3,2,3,2,3  13   
6. Austin Novratil  (1)  12+f  3,2,2,3,2  12   
7. Dillon Ruml  (7)  8+1  1,0,2,2,3   
8. Gage Geist  (10)  8+1  2,2,1,2,1   
9. Eddie Castro  (13)  3,1,0,0,3   
10. Russell Green  (3)  0,2,1,1,2   
11. Daniel Faria  (15)  2,1,1,2,0   
12. Tommy Hedden  (14)  1,0,2,1,0   
13. Tyson Talkington  (6)  0,1,1,0,1   
14. Robbie Sauer  (12)  0,1,0,0,0   
15. Aaron Fox  (9)  1,0,0,-,-   
16. Hayley Perrault (16)  0,0,-,0,0   
R1. Rick Shafer  (17)   
R2. Blake Borello  (18)   
           
R.Shafer - XVI           
B.Borello - XVIII           
           

semifinal: Janniro, Becker, D.Ruml, Novratil-f
semifinal: Nicol, M.Ruml, Geist, Manzares-f
Final: Nicol, Janniro, M.Ruml-f/x, Becker-f/x


AMA
3 - round


Industry
(The Grand Industry Hills Expo Center)
12.08.2017


1. Broc Nicol  (5)  14+3+3  3,3,2,3,3  20  time 
2. Billy Janniro  (1)  12+2+2  3,2,3,1,3  16   
3. Gino Manzares  (14)  12+2+1  3,3,2,2,2  15   
4. Max Ruml  (12)  15+3+0  3,3,3,3,3  18   
5. Dillon Ruml  (3)  10+1  2,3,3,2,x  11   
6. Aaron Fox  (16)  10+1  2,2,2,1,3  11   
7. Austin Novratil  (13)  10+0  1,1,3,3,2  10   
8. Tommy Hedden  (10)  7+0  2,2,1,0,2   
9. Russell Green  (4)  1,1,2,2,1   
10. Bobby Schwartz  (9)  1,0,0,3,2   
11. Gage Geist  (7)  2,2,0,0,1   
12. Daniel Faria  (8)  1,0,1,2,1   
13. Neil Facchini  (6)  x,1,1,1,x   
14. Eddie Castro  (15)  0,1,1,0,0   
15. Robbie Sauer  (2)  x,0,0,1,0   
16. Brad Sauer  (11)  x,0,0,0,0   
R1. Hayley Perrault  (17)  dnr       
R2. Tyson Talkington  (18)  dnr       
           
           
           
           

semifinal: M.Ruml, Manzares, Fox, Novratil
semifinal: Nicol, Janniro, D.Ruml, Hedden
Final: Nicol, Janniro, Manzares, M.Ruml


AMA
4 - round


Auburn
(Fast Fridays Speedway)
16.09.2017

1. Billy Janniro  (5)  14+3+3  3,2,3,3,3  20  time 
2. Max Ruml  (1)  13+2+2  3,3,3,1,3  17   
3. Aaron Fox  (13)  10+2+1  3,1,2,3,1  13   
4. Luke Becker  (14)  10+3+0  x,3,2,3,2  13   
5. Gino Manzares  (15)  10+1  2,2,1,3,2  11   
6. Bart Bast  (3)  9+1  1,3,3,0,2  10   
7. Dillon Ruml  (7)  9+0  2,1,1,2,3   
8. Broc Nicol  (6)  8+0  1,ef,2,2,3   
9. Bryan Yarrow  (10)  3,2,0,1,1   
10. Charlie Veneas   (4)  0,2,3,0,1   
11. Tommy Hedden  (8)  0,3,1,2,x   
12. Daniel Faria  (2)  2,1,0,1,1   
13. Gage Geist  (16)  t,1,1,2,0   
14. Kurtis Hamill  (9)  0,0,0,1,2   
15. Russell Green  (12)  1,0,2,0,0   
16. Eddie Castro  (11)  2,0,0,0,0   
R1. Louie Mersaroli  (17)   
R2. Nick Dion  (18)  dnr       
           
L.Mersaroli - IV           
           
           

semifinal: Janniro, Fox, Bast, D.Ruml
semifinal: Becker, M.Ruml, Manzares, Nicol
Final: Janniro, M.Ruml, Fox, Becker


U.S. National Championship

Patron SRA

Costa Mesa
(Orange Country Fairgrounds)
30.09.2017

1. Max Ruml  (9)  14  3,3,2,3,3  time 
2. Austin Novratil  (11)  12  f,3,3,3,3   
3. Broc Nicol  (8)  12  1,3,3,2,3   
4. Tyson Burmeister  (10)  11  2,3,2,3,1   
5. Luke Becker  (13)  10  3,0,3,1,2   
6. Dillon Ruml  (1)  10  3,1,1,3,2   
7. Aaron Fox  (5)  2,2,3,1,1   
8. Bryan Yarrow  (14)  2,2,1,2,2   
9. Gino Manzares  (6)  3,0,2,1,2   
10. Russell Green   (16)  0,2,0,2,2   
11. Gage Geist   (2)  2,1,2,f,1   
12. Shawn McConnell  (15)  1,2,f,2,0   
13. Daniel Faria  (12)  1,1,1,ef,1   
14. Eddie Castro  (3)  1,1,0,0,0   
15. Tyson Talkington  (7)  0,f/x,1,1,0   
R1. Sammy Ramirez   (17)  dnr     
R2. Mike Bloom   (18)  dnr     
         
         
         
         
         


California State Championship

Industry
(The Grand Industry Hills Expo Center)
26.08.2017


1. Billy Janniro  (16)  15+3+3  3,3,3,3,3  time 
2. Broc Nicol  (14)  14+3+2  2,3,3,3,3   
3. Max Ruml  (9)  11+2+1  3,1,2,3,2   
4. Aaron Fox  (7)  11+2+0  3,3,3,1,1   
5. Gino Manzares  (3)  11+1  3,2,1,2,3   
6. Austin Novratil  (1)  9+1  2,3,2,0,2   
7. Tyson Burmeister  (5)  9+0  2,2,3,f,2   
8. Charlie Venegas  (10) 8+t  2,2,0,1,3   
9. Dillon Ruml  (12)  1,1,2,2,2   
10. Tyson Talkington  (8)  1,0,0,3,1   
11. Bobby Schwartz  (13)  1,0,2,1,1   
12. Shawn McConnell  (4)  1,2,1,t,1   
13. Samuel Ramirez  (2)  0,1,1,2,0   
14. Shaun Harmatiuk  (6)  0,0,1,2,0   
15. Brad Sauer  (15)  0,1,0,1,0   
16. Mike Bloom   (11)  0,0,0,0,0   
R. Rudy Laurer  (17)   
         
R.Laurer - XVI         
         
         
         

semifinal: Janniro, M.Ruml, Novratil, Burmeister
semifinal: Nicol, Fox, Manzares, Venegas-t
Final: Janniro, Nicol, M.Ruml, Fox



Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 446894 visitorstutaj!