Runda kontynentalna (Continental Round) - 1989
Runda wstępna
(Preliminary Round)

Bydgoszcz
22.04.1989


1. Piotr Świst

PL

(16) 

12+3

3,3,3,ef,3

69,31

2. Jacek Gomólski

PL

(13) 

12+2

1,2,3,3,3

69,88

3. Vaclav Milik

CS

(12) 

12+1

3,2,2,3,2

68,97

4. Klaus Lausch

D

(3) 

12+ns

2,3,3,3,1

69,78

5. Ryszard Dołomisiewicz

PL

(5) 

11

ef,3,3,2,3

69,78

6. Arkadij Kononiec

SU

(10) 

10

2,3,2,1,2

69,85

7. Alois Bachhuber

D

(6) 

9

3,2,1,3,0

69,04

8. Zbigniew Krakowski

PL

(15) 

9

2,2,1,1,3

69,66

9. Andreas Rahn

D

(4) 

7

3,1,1,ef,2

69,99

10. Rusłan Kowal

SU

(9) 

5

ef,0,2,2,1

70,59

11. Tomas Stadler

A

(8)

5

1,0,1,2,1

69,50

12. Walter Nebel

A

(1) 

5

1,1,2,1,0

69,93

13. Oleg Kurguskin

SU

(14) 

4

0,1,ef,2,1

69,60

14. Andreas Schapfl

D

(11) 

3

1,1,0,1,0

70,34

15. Ron van Dam

NL

(7)

2

2,0,ef,0,x

69,12

16. Pit Seur

NL

(2) 

0

0,0,0,f,-

69,35

R1. Krzysztof Okupski

PL

(17) 

2

2

69,78

R2. Dariusz Baliński

PL

(18) 

dnr

 

70,47

 

 

 

 

 

69,56

 

 

 

 

 

69,90

 

 

 

 

 

69,72 I-III

 

 

 

 

 

 


Runda wstępna
(Preliminary Round)

Slany
23.04.1989


1. Stanislav Urban

CS

(14) 

13+3

3,2,3,3,2 

72,6 

2. Andreas Marynowski

D

(2) 

13+2

2,3,3,2,3 

75,0 

3. Bohumil Brhel

CS

(1) 

12+3

3,3,3,f/x,3 

74,0 

4. Mario Tropkovic

D

(11) 

12+ef

3,3,2,1,3 

74,2 

5. Jan Holub

CS

(7) 

11

3,2,2,2,2 

74,2 

6. Vlastimil Kalina

CS

(13) 

10

2,2,3,3,ef 

74,0 

7. Peter Hehlert

D

(6) 

9

1,1,1,3,3 

74,0 

8. René Elzinga

NL

(12) 

9

1,3,2,1,2 

75,0 

9. Georgi Petranov

BG

(16) 

7

1,2,0,3,1 

74,4 

10. Ron Koppe 

NL 

(9) 

2,1,2,ef,0 

75,2 

11. Patrice Blondy 

(4) 

0,1,1,2,1 

76,2 

12. Aleksiej Todorow 

BG 

(3) 

1,1,1,1,1 

74,8 

13. Christian Ianotto 

(5) 

2,0,0,2,f/x 

77,0 

14. Gert Cools 

(8) 

f,0,0,0,2 

76,0 

15. Frans Cools 

(15) 

0,0,1,1,x 

77,0 

16. Francois Murate 

(10) 

0,0,ef,0,1 

74,2 

R1. Daniel Bohac 

CS 

 

dnr 

 

74,0 

R2. Radomir Semela 

CS 

 

dnr 

 

74,8 

 

 

 

 

 

75,2 

 

 

 

 

 

74,2 

 

 

 

 

 

77,0 III-IV 

 

 

 

 

 

?? I-II 


Runda wstępna
(Preliminary Round)

Miskolc
24.04.1989

1. Josef Petrikovics

H

(4) 

13+3

3,1,3,3,3

 

2. Robert Csilik

H

(16) 

13+2

3,3,1,3,3

 

3. Janos Seres

H

(10) 

12

3,3,2,2,2

 

4. Robert Nagy

H

(9) 

11

2,3,3,2,1

 

5. Carsten Pelzman

D

(13) 

10

2,2,0,3,3

 

6. Igor Zwieriew

SU

(7) 

10

2,2,1,3,2

 

7. Paweł Czernow

SU

(11) 

9

1,3,3,1,1

 

8. Władymir Trofimow

SU

(5) 

8

3,1,2,0,2

 

9. Piotr Pawlicki

PL

(12) 

7

ef,2,3,2,x

 

10. Antal Kovacs

H

(2) 

6

2,1,1,2,0

 

11. Fabrizio Vesprini

I

(6) 

6

1,2,2,1,0

 

12. Rinat Mardanszin

SU

(8) 

5

0,0,2,0,3

 

13. Robert Funk

A

(3) 

5

0,1,1,1,2

 

14. Andreas Bössner

A

(1) 

3

1,0,0,1,1

 

15. Andrea Maida

I

(15) 

1

1,0,0,0,0

 

16. Christian Menner

A

(14) 

0

0,0,0,0,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Runda wstępna
(Preliminary Round)

Krsko
07.05.1989

1. Antoni Skupień

PL

(3)

14

2,3,3,3,3

 

2. Zdenek Tesar

CS

(14)

13

3,3,2,2,3

 

3. Jan Schinagl

CS

(5)

12

3,3,3,1,2

 

4. Toni Pilotto

A

(7)

11

2,0,3,3,3

 

5. Janusz Stachyra

PL

(16)

11

2,3,3,2,1

 

6. Gianni Famari

I

(15)

9

ef,1,2,3,3

 

7. Siegfried Eder

A

(13)

9

1,1,2,3,2

 

8. Bernhard Osterloher

D

(1)

9

3,2,1,1,2

 

9. Orlin Janakiev

BG

(4)

6

1,1,1,2,1

 

10. Kreso Omerzel 

YU 

(12)

3,2,f,-,-

 

11. Veselin Markov 

GB 

(10)

2,2,0,0,1

 

12. Martin Peterka 

YU 

(9)

1,0,1,1,2

 

13. Marius Soaita 

ROM 

(11)

ef,2,2,-,-

 

14. Artur Horvat 

YU 

(8)

0,0,0,2,0

 

15. Zvonko Pavlic 

YU 

(6)

1,0,0,0,0

 

16. Ilie Sorin Ghibu 

ROM 

(2)

ef,1,x,-,-

 

R1. Darko Tominac

YU

 

1

0,1

 

R2. Csaba Lazar

YU

 

2

1,1,0

 

 

 

 

 

 

 

D. Tominac - X, XII

 

 

 

 

 

C. Lazar - XIV, XIX, XX

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ćwierćfinał
(Quarterfinal)

Wiener Neustad
14.05.1989



1. Zoltan Tihanyi

H

(8) 

11+3

2,3,2,2,2

72,0

2. Zoltan Adorian

H

(9) 

11+2

3,0,3,2,3

72,5

3. Armando Castagna

I

(6) 

10

f,2,3,3,2

73,8

4. Vaclav Milik

CS

(5) 

9

3,3,1,2,0

73,5

5. Heinrich Schatzer

A

(10) 

9

2,3,3,1,-

72,8

6. Zbigniew Krakowski

PL

(1) 

8+3

3,2,0,0,3

73,2

7. Ryszard Dołomisiewicz

PL

(13) 

8+3

1,1,0,3,3

74,4

8. Igor Dubinin

SU

(12) 

8+2+3

1,1,3,3,0

73,4

9. Alois Bachhuber

D

(15) 

8+2+2

2,2,2,1,1

73,3

10. Miroslav Prager

CS

(16) 

8+1+1

0,2,2,3,1

73,6

11. Piotr Świst

PL

(4) 

7

2,0,2,0,3

74,0

12. Valentino Furlanetto

I

(14) 

7

3,1,0,1,2

73,8

13. Jacek Gomólski

PL

(7) 

7

1,1,1,2,2

73,5

14. Zdenek Schneiderwind

CS

(3) 

6

1,3,1,x,1

73,6

15. Arkadij Kononiec

SU

(11) 

3

0,0,1,1,1

74,2

16. Andreas Rahn

D

(2) 

0

f,-,-,-,-

73,5

R1. Christian Höchtl

A

(17) 

0

0,0,0,0

74,6

R2. Rainer Selb

A

(18) 

0

0

73,2

 

 

 

 

 

73,7

 

 

 

 

 

73,3

 

 

 

 

 

73,9

 

 

 

 

 

73,2
73,9


Ćwierćfinał
(Quarterfinal)

Zielona Góra
03.06.1989



1. Antal Kocso

H

(2)

15

3,3,3,3,3

68,5

2. Ryszard Franczyszyn

PL

(15)

12

3,3,2,3,1

68,9

3. Andrzej Huszcza

PL

(11)

11

3,2,2,1,3

70,0

4. Rif Saitgariejew

SU

(8)

10

f,3,3,2,2

68,6

5. Bohumil Brhel

CS

(6)

9

1,2,3,2,1

68,8

6. Stanislav Urban

CS

(3)

9

1,1,2,3,2

68,9

7. Roman Jankowski

PL

(1)

8

2,3,1,2,0

69,2

8. Andreas Marynowski

D

(5)

8

3,2,0,2,1

69,1

9. Zbigniew Błażejczak

PL

(13)

7+3

2,0,2,0,3

69,2

10. Vlastimil Kalina

CS

(9)

7+2

2,1,1,1,2

78,7

11. Peter Hehlert 

(4) 

7+1 

0,2,3,0,2 

69,3 

12. Mario Trupkovic 

(14) 

1,1,0,3,0 

69,8 

13. Janos Bologh 

(10) 

0,0,0,1,3 

69,5 

14. Georgi Petranov 

BG 

(7) 

2,0,1,1,x 

69,2 

15. Jan Holub 

CS 

(12) 

1,1,1,0,0 

70,0 

16. Dmitryj Grezin 

SU 

(16) 

0,0,x,0,1 

69,0 

R1. Ron Koppe 

NL 

 

dnr 

 

69,7 

TR. Jarosław Szymkowiak 

PL 

 

dnr 

 

70,4 

 

 

 

 

 

70,4 

 

 

 

 

 

70,2 

 

 

 

 

 

70,2 

 

 

 

 

 

 


Ćwierćfinał
(Quarterfinal)

Pardubice
04.06.1989


1. Pavel Karnas

CS

(14) 

14+3

3,3,2,3,3

72,1

2. Josef Petrikovics

H

(12) 

14+2

3,3,3,2,3

73,1

3. Roman Matousek

CS

(8) 

13

2,2,3,3,3

73,7

4. Petr Vandirek

CS

(6) 

12

3,1,3,3,2

73,7

5. Wiktor Trofimow

SU

(9) 

10

2,3,1,1,3

73,5

6. Wojciech Załuski

PL

(4) 

9

3,f,2,2,2

72,7

7. Robert Nagy

H

(10) 

9

1,2,3,2,1

72,1

8. Igor Zwieriew

SU

(11) 

8

0,3,2,2,1

71,7

9. Sławomir Drabiik

PL

(15) 

6+3

2,2,0,0,2

71,9

10. Robert Csilik

H

(5) 

6+2

1,f,2,3,0

71,0

11. Pawel Czernow

SU

(2) 

5

2,0,1,1,1

69,9

12. Gaspar Forgac

CS

(13) 

3

1,2,f,0,ef

72,2

13. Nikołaj Manev

BG

(7) 

3

0,1,1,1,0

70,9

14. Zenon Kasprzak

PL

(1) 

3

1,1,1,0,0

71,5

15. Carsten Pelzman

D

(16) 

2

0,f,f,ef,2

70,9

16. Janos Seres

H

(3) 

2

0,0,0,1,1

70,8

R1. Piotr Pawlicki

PL

(17) 

dnr

 

70,7

R2. Vlastimil Cervenka

CS

(18) 

dnr

 

72,3

R3. Karel Prusa

CS

(19) 

dnr

 

70,7

 

 

 

 

 

70,7

 

 

 

 

 

?

 

 

 

 

 

?


Ćwierćfinał
(Quarterfinal)

Neustadt Donau
04.06.1989


1. Karl Maier

D

(2) 

15

3,3,3,3,3

 

2. Zoltan Hajdu

H

(7) 

12

2,2,3,3,2 

 

3. Gert Riss

D

(12) 

11

3,3,0,2,3 

 

4. Zdenek Tesar

CS

(14) 

11

 3,2,3,1,2

 

5. Giorgio Zaramella

I

(1) 

10

3,f,1,3,3 

 

6. Antonin Kasper

CS

(5) 

10

2,2,3,0,3 

 

7. Armando Dal Chiele

I

(15) 

10

2,3,2,3,x 

 

8. Sandor Ujhelyi

H

(13) 

7+3

0,1,2,2,2 

 

9. Janusz Stachyra

PL

(8) 

7+2

1,2,2,0,2 

 

10. Klaus Freundorfer 

(9) 

0,3,ef,2,1 

 

11. Antoni Skupień 

PL 

(4) 

1,1,1,1,1 

 

12. Jan Schinagl 

CS 

(3) 

0,0,1,2,1 

 

13. Toni Pilotto 

(10) 

2,1,0,1,f 

 

14. Siegfried Eder 

(11) 

1,1,0,1,0 

 

15. Bernhard Osterloher 

(6) 

0,0,2,0,ef 

 

16. Gianni Famari 

(16) 

1,f,1,ef,x 

 

R1. Orlin Janakiev 

BG 

 

dnr 

 

 

R2. Markus Jans 

 

dnr 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Półfinał
(Semifinal)

Rybnik
24.06.1989


1. Zdenek Tesar

CS

(2) 

14

3,2,3,3,3

69,13

2. Antal Kocso

H

(11) 

12

3,3,3,1,2

69,14

3. Rif Saitgariejew

SU

(5) 

11

3,1,2,2,3

70,36

4. Roman Jankowski

PL

(1) 

10

2,3,0,2,3

70,82

5. Antonin Kasper

CS

(8) 

10

2,2,3,2,1

69,98

6. Ryszard Franczyszyn

PL

(10) 

10

2,3,2,1,2

70,17

7. Gerd Riss

D

(3) 

9

0,1,2,3,3

70,62

8. Bohumil Brhel

CS

(4) 

8+2

1,3,3,x,1

70,41

9. Karl Maier

D

(7) 

8+2

0,2,1,3,2

71,12

10. Andreas Marynowski

D

(6) 

7

1,1,1,3,1

69,89

11. Zoltan Hajdu

H

(13) 

6

2,2,0,0,2

69,65

12. Stanislav Urban

CS

(15) 

4

3,0,1,f,-

69,90

13. Armando Dal Chiele

I

(16) 

4

1,1,2,0,x

70,33

14. Sandor Ujhelyi

H

(9) 

3

1,0,0,1,1

70,12

15. Andrzej Huszcza

PL

(14) 

2

0,0,1,1,0

71,16

16. Giorgio Zaramella

I

(12) 

0

0,0,0,0,0

71,92

R1. Zbigniew Błażejczak

PL

(17) 

2

2

70,63

R2. Janusz Stachyra

PL

(18) 

0

0

70,34

 

 

 

 

 

70,40

Z. Błażejczak - XVI

 

 

 

 

71,72

J. Stachyra - XVII

 

 

 

 

70,15 VIII-IX

 

 

 

 

 

 


Półfinał
(Semifinal)

Równe
25.06.1989



1. Roman Matousek

CS

(5) 

14

3,3,3,3,2

70,4

2. Petr Vandirek

CS

(11) 

12

ef,3,3,3,3

69,6

3. Ryszard Dołomisiewicz

PL

(10) 

11

3,1,3,1,3

70,4

4. Igor Dubinin

SU

(2) 

11

2,2,2,2,3

69,8

5. Zoltan Adorian

H

(6) 

10

2,ef,2,3,3

71,2

6. Sandor Tihanyi

H

(14) 

9

3,3,1,1,1

70,6

7. Armando Castagna

I

(16) 

9

2,3,1,2,1

71,2

8. Josef Petrikovics

H

(12) 

9

2,1,1,3,2

71,0

9. Pavel Karnas

CS

(7) 

8

1,2,1,2,2

69,8

10. Igor Zwieriew

SU

(8) 

6

0,2,2,1,1

70,6

11. Wojciech Załuski

PL

(1) 

5

3,2,0,0,f

70,8

12. Zbigniew Krakowski

PL

(9) 

5

1,1,3,f,0

70,8

13. Robert Nagy

H

(15) 

4

0,x,0,2,2

71,6

14. Władimir Trofimow

SU

(4) 

4

1,0,2,1,0

70,2

15. Vaclav Milik

CS

(3) 

1

0,f,0,0,1

70,4

16. Heinrich Schatzer

A

(13) 

1

1,0,ef,0,f

71,6

R1. Alois Bachhuber

D

(17) 

dnr

 

71,3

R2. Sławomir Drabik

PL

(18) 

dnr

 

70,9

 

 

 

 

 

71,4

 

 

 

 

 

70,8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Finał Kontynentalny
(Continental Final)

Debreczyn
12.08.1989


1. Zoltan Adorian

H

(5)

14

3,3,2,3,3

72,83

2. Karl Maier

D

(15)

10+1+2+3

1,2,1,3,3

72,15

3. Roman Matousek

CS

(3)

10+3+2

3,x,3,1,3

73,67

4. Gert Riss

D

(8)

10+3+1

2,2,2,3,1

73,59

5. Bohumil Brhel

CS

(2)

10+1+3+0

2,3,3,2,f

72,43

6. Josef Petrikovics

H

(1)

10+2+1

1,2,2,3,2

72,44

7. Rif Saitgariejew

SU

(16)

10+2+x

2,3,1,2,2

74,44

8. Antal Kocso

H

(9)

10+0

3,1,1,2,3

75,77

9. Antonin Kasper

CS

(13)

8

3,0,3,1,1

73,86

10. Sandor Tihanyi

H

(6)

8

1,2,3,x,2

71,96

11. Ryszard Dołomisiewicz

PL

(7)

7

0,3,1,2,1

73,02

12. Zdenek Tesar

CS

(10)

4

2,ef,2,0,x

75,39

13. Igor Zwieriew

SU

(11)

3

1,1,0,1,0

74,48

14. Igor Dubinin

SU

(14)

2

0,1,0,0,1

73,20

15. Pavel Karnas

CS

(R)

1

0,1,0,0,0

73,14

16. Roman Jankowski

PL

(4)

0

0,0,ef,-,-

74,74

R1. Zoltan Hajdu

H

(17) 

dnr

 

73,58

R2. Wojciech Załuski

PL

(18) 

3

1,2

75,5

 

 

 

 

 

74,59

 

 

 

 

 

73,46

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XXI - Matousek (A), Petrikovics (B),  Maier (C), Kocso (D) - 74,20
XXII - Riss (C), Saitgariejew (D), Brhel (B) - 73,19
XXIII - Brhel (A), Maier (C), Petrikovics (D), Saitgariejew (B) - x -  ??
XXIV - Maier (D), Matousek (C), Riss (A), Brhel (B) - 74,19 

;
Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 446892 visitorstutaj!