Runda interkontynentalna (Intercontinental Round) - 1977


Finał Australo - Azjatycki
(Austral - Asian Final)

Sydney
19.02.1977



1. Ivan Mauger

NZ

(5) 

14+3

3,3,3,2,3 

59,5 

2. Phil Crump

AUS

(1) 

14+2

3,2,3,3,3 

60,1 

3. John Boulger

AUS

(16) 

14+1

3,3,2,3,3 

59,1 

4. Billy Sanders

AUS

(9) 

12

3,1,3,3,2 

59,0 

5. Phil Herne

AUS

(12) 

11

2,2,2,2,3 

58,5 

6. Barry Briggs

NZ

(4) 

9

1,1,3,2,2 

60,3 

7. Ricky Day

AUS

(3) 

9

2,3,2,1,1 

59,9 

8. Mitch Shirra

NZ

(13) 

8

1,0,2,3,2 

59,2 

9. Mike Farrell

AUS

(6) 

7

2,3,1,1,0 

58,8 

10. John Titman

AUS

(14) 

7

2,2,1,1,1 

59,0 

11. Colin Farquharson

NZ

(7) 

4

1,2,0,0,1 

59,4 

12. Larry Ross

NZ

(10) 

4

1,1,1,0,1 

60,2 

13. Robin Adlington

NZ

(15) 

3

0,0,1,0,2 

59,1 

14. Mike Fullerton

NZ

(11) 

3

0,1,0,2,ef 

61,4 

15. Roger Wright

NZ

(8) 

1

0,0,ef,1,0 

60,0 

16. John Goodall

NZ

(2) 

0

0,0,0,0,0 

60,2 

R1. Stuart Mountfort 

AUS 

 

dnr 

 

59,8 

R2. Paul O'Neil 

AUS 

 

dnr 

 

59,6 

 

 

 

 

 

59,9 

 

 

 

 

 

60,2 

 

 

 

 

 

59,8 (1-3) 

 

 

 

 

 

 


Finał Skandynawski
(Scandinavian Final)

Tampere
29.05.1977

1. Ole Olsen

DK

 

15

3,3,3,3,3

 

2. Ilka Teromaa

SF

 

14

 

 

3. Finn Thomsen

DK

 

12

 

 

4. Kai Niemi

SF

 

12

 

 

5. Bo Petersen

DK

 

10

 

 

6. Tom Godal

N

 

10

 

 

7. Finn-Rune Jensen

DK

 

9

 

 

8. Tormod Langli

N

 

8

 

 

9. Gunnar Svendsen

DK

 

7

 

 

10. Markku Helminen

SF

 

5

 

 

11. Erling Rasmussen

DK

 

5

 

 

12. Trond Skretting

N

 

4

 

 

13. Geir Aasland

N

 

1

 

 

14. Ingve Madland

N

 

0

 

 

15. Ari Koponen

SF

 

0

 

 

16. Stein Roar Pedersen

N

 

0

 

 

R.  Esa Mattila

SF

 

3

 

 

R.  Rauli Mäkinen

SF

 

2

 

 

R.  Pentti Mattila

SF

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Finał Interkontynentalny
(Intercontinental Final)

White City
21.08.1977



1. Peter Collins

GB

(1)

15

3,3,3,3,3

70,2

2. Ole Olsen

DK

(15)

13

3,2,3,3,2

71,8

3. Billy Sanders

AUS

(12)

12+3

2,3,2,2,3

71,0

4. Michael Lee

GB

(11)

12+2

1,3,2,3,3

70,2

5. Ivan Mauger

NZ

(4)

9

2,0,3,2,2

71,2

6. John Boulger

AUS

(16)

9

2,2,1,1,3

71,4

7. Finn Thomsen

DK

(3)

8

ef,0,3,3,2

71,0

8. John Davis

GB

(9)

7+3

3,2,0,x,2

71,2

9. Dave Jessup

GB

(5)

7+ef

3,1,1,2,f/x

70,2

10. Ilka Teroma

SF

(8)

6

1,1,1,2,1

70,0

11. Doug Wyer

GB

(7)

6

2,1,2,0,1

71,2

12. Kai Niemi

SF

(14)

5

1,0,2,1,1

72,0

13. Keith White

GB

(6)

4

0,3,0,1,0

71,0

14. Bruce Penhall

USA

(13)

3

0,0,1,1,1

70,8

15. Phil Crump

AUS

(10)

2

0,2,ef,0,0

71,4

16. Mike Bast

USA

(2)

1

x,1,0,0,0

70,4

TR. Trevor Geer

GB

 

dnr

 

70,6

TR. Steve Weatherley

GB

 

dnr

 

72,6

 

 

 

 

 

71,6

 

 

 

 

 

71,8

 

 

 

 

 

70,8 III-IV

 

 

 

 

 

VIII-IX

 


;
Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 443056 visitorstutaj!