Eliminacje austaliskie (Australian Qualifications) - 1977
Australian Qualifications
1976 - 1977


 
Finał Australiski
(Australian Final)

Newcastle
11.02.1977

1. Phil Crump (10)  15 3,3,3,3,3 52,2 
2. Phil Herne (11)  13 2,3,3,3,3  53,6 
3. Billy Sanders (15)  13 3,2,3,3,2  52,1 
4. John Boulger (3)  11 3,1,3,2,2  53,5 
5. Mike Farrell (9)  10 1,3,2,2,2  53,1 
6. John Titman (13)  9 1,0,2,3,3  52,7 
7. Ricky Day (16)  9 2,3,1,0,3  52,7 
8. Mitch Shirra (1)  8 f,2,2,3,1  53,5 
9. Stuart Mountford (2)  7 2,2,2,0,1  53,2 
10. Danny Kennedy (8)  7 3,2,1,1,0  53,3 
11. Tony Boyle (5)  7 2,1,1,1,2  ?? 
12. Paul O'Neil (4)  4 1,0,1,1,1  ?? 
13. Robin Amundson (6)  3 1,1,0,0,1   
14. Mick McKeon (12)  2 0,1,0,1,0   
15. John Williams (14)  2 0,0,0,2,0   
16. Robert Maxfield (7)  0 0,0,f,-,-   
R.  Kevin Doyle (17)  dnr    
         
         
         
         
         

Marked in blue, for Austral-asian Final 1977.



Kwalifikacja Nowa Południwa Walia
(New South Wales qualifying round)


Sydney
27.11.1976


1. Ricky Day (4)  14 3,3,3,3,2  58,5 
2. Billy Sanders (5)  13 1,3,3,3,3  62,0 
3. Mitch Shirra (11)  13 3,3,3,3,1  59,5 
4. Paul O'Neal (12)  12 2,2,2,3,3  61,2 
5. Phil Herne (14)  11 3,3,3,2,0  61,2 
6. Stuart Mountford (6)  11 3,2,2,2,2  60,4 
7. Malcolm Bedkober (9)  8 1,2,2,0,3  59,8 
8. Bill Landels (3)  7 2,1,1,2,1  60,8 
9. Bob Young (1)  6 0,1,1,1,3  60,1 
10. Kevin Doyle (2)  6 1,0,1,2,2  61,4 
11. Gary Wade (15)  5 1,2,0,1,1  60,4 
12. Robert Dole (8)  2 2,0,0,0,0  61,4 
13. Chris Clarke (10)  2 0,1,1,0,0 62,2 
14. Robbie Blackadder (16)  2 2,0,0,-,-  60,9 
15. Wayne Forrest (13)  2 0,0,2,0,0  61,1 
16. Terry Sutherland (7)  0 0,0,0,-,-  61,6 
R1. Bill Warson (17)  1 64,1 
R2. Stephen Barr (18)  3 1,2  63,5 
R3. Tony Garard (19)  1 1 62,2 
        60,7 
B.Watson - XV         
S.Barr - XIV, XVII
T.Barard - XVIII 
       


Kwalifikacja Queensland
(Queensland qualifying round


Bundaberg
28.11.1976

1. John Titman   15 3,3,3,3,3  
2. Neil Coddington   14    
3. Owen Hall   12    
4. Brian Ward   11    
5. Kevin Beazley   11    
6. W? Heidke   8    
7. Eddie Argall   8    
8. R? Hammond   7    
9. Peter Moy   7    
10. P? Kemp   6    
11. L? Lever   6    
12. G? Cornish   4    
13. R? Grealey   4    
14. B? McPherson   1    
         
         
         
         
         
         
         
         


Kwalifikacja stanu Victoria
(Victorian qualification)

Melbourne
08.01.1977

1. Phil Crump   15 3,3,3,3,3  
2. Danny Kennedy   14    
3. Rob Jones   12    
4. John Williams   12    
5. Tim Nunan   11    
6. John Mills   9    
7. Dave Allen   9    
8. Martin Engellener   7    
9. John McNeill   7    
10. Rod Hunter   5    
11. Dave Young   4    
12. B? Whitaker   4    
13. D? Stafford   4    
14. L? Trewin   2    
15. J? Kennedy   1    
16. A? Biggs   0    
R1. I? Smith   2    
R2. I? Harrison   1    
         
         
         
         


Kwalifikacja Prowincji Południowej
(Southern Territory Qualification)

Adelaide
(Rowley Park)
17.01.1977
(3-laps)


1. John Boulger (4)  15 3,3,3,3,3 50,9 
2. Tony Boyle (5)  13 3,2,3,3,2  51,0 
3. Bob Maxfield (11)  11 3,3,2,3,0  52,1 
4. Kym Amundson (1)  10+3 1,3,3,x,3  ?? 
5. Andy Margerison (9)  10+2 2,1,2,2,3  49,1 
6. Phil Bass (3)  9 0,2,3,1,3  49,7 
7. Brenton Langlois (7)  8 1,1,2,3,1  49,6 
8. Robin Amundson (2)  8 2,0,2,2,2  49,0 
9. Bob James (6)  7 2,3,0,f,2  49,1 
10. Barry Weaver (16)  7 3,1,1,2,0  48,8 
11. Paul Scanlon (12)  6 1,2,1,2,0  49,6 
12. John Sears (13)  5 2,0,1,1,1  47,7 
13. Geoff Snider (14)  4 f,2,0,1,1  49,1 
14. Terry Richards (10)  3 0,1,0,0,2  47,5 
15. Alan Gates (17)  2 1,0,1  48,4 
16. Ray Snider (15)  2 1,0,0,1,0  48,0 
17. Mal Mackay (8)  0 0,0,-,-,-  51,0 
        49,4 
        49,3 
        46,8 
        ?? (4-5) 
         


Okręg Południowy
(Southern Zone)
Finał

Adelaide
(Rowley Park)
28.01.1977


1. Phil Crump   15 3,3,3,3,3  
2. John Boulger   14    
3. Tony Boyle   13    
4. Bob Maxfield   12    
5. Mick McKeon   11    
6. Robin Amundson   9    
7. Danny Kennedy   9    
8. John Williams   7    
9. Neil Webb   6    
10. Glynn Taylor   4    
11. Andy Margarson   4    
12. Rob Jones   4    
13. Tim Nunan   4    
14. Kym Amundson   3    
15. John Howell   2    
16. Les Leisk   2    
R.  Phil Bass   1    
         
         
         
         
         


Kwalifikacja Nowa Południowa Walia
(New South Wales Qualification)


Sydney
27.11.1976


1. Ricky Day (4)  14 3,3,3,3,2 58,5 
2. Billy Sanders (5)  13 1,3,3,3,3  62,0 
3. Mitch Shirra (11)  13 3,3,3,3,1  59,5 
4. Paul O'Neal (12)  12 2,2,2,3,3  61,2 
5. Phil Herne (14)  11 3,3,3,2,0  61,2 
6. Stuart Mountford (6)  11 3,2,2,2,2  60,4 
7. Malcolm Bedkober (9)  8 1,2,2,0,3  59,8 
8. Bill Landels (3)  7 2,1,1,2,1  60,8 
9. Bob Young (1)  6 0,1,1,1,3  60,1 
10. Kevin Doyle (2)  6 1,0,1,2,2  61,1 
11. Gary Wade (15)  5 1,2,0,1,1  60,4 
12. Robert Dole (8)  2 2,0,0,0,0  61,4 
13. Robbie Blackadder (16)  2 2,0,0,-,-  62,2 
14. Wayne Forrest (13)  2 0,0,2,0,0  60,9 
15. Chris Clarke (10)  2 0,1,1,0,0  61,1 
16. Terry Sotherland (7)  0 0,0,0,-,-  61,6 
R1. Bill Watson  (17)  64,1 
R2. Stephen Barr  (18)  1,2  63,5 
R3. Tony Garard  (19)  62,2 
        60,7 
B.Watson - XV         
S. Barr - XIV, XVII
T.Garard - XVIII 
       

West Australian Qualifying Round

Perth
21.01.1977


1. Mick McKeon        
2. Les Leisk        
3. Lloyd Cross         
         
         
         
         
         
         



North Territory Qualifying Round

???
???

1. Mike Farrell         
2. Steve Koppe         
3. Sam Moffatt         
4. Merv Janke         
5. A Stayte         
6. D Cheetham         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         




Okręg Północny
(Northern Zone)
Final


Brisbane
15.01.1977

1. Neil Coddington   14    
2. Steve Koppe   14    
3. Mike Farrell   13    
4. John Titman   12    
5. Eddie Argali   10    
6. Merv Janke   10    
7. Peter Moy   10    
8. Kevin Beazley   8    
9. Sam Moffatt   7    
10. Brian Ward   6    
11. W? Heidke   5    
12. A? Start   4    
13. P? Kemp   3    
14. Dave Cheetham   2    
15. Owen Hall   2    
16. R? Hammond   0    
         
         
         
         
         
         
 

;
Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 443059 visitorstutaj!