Eliminacje ZSRR (USSR Qualificatations) - 1977
 
USSR Championship
1977


Russian Final

Czerkiesk
30.10.1977

1. Walerij Gordiejew  (10)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Grigorij Chłynowski  (3)  13+3  3,2,3,2,3   
3. Michaił Starostin  (6)  13+2  3,2,3,3,2   
4. Nikołaj Korniew  (7)  10  2,3,2,3,x   
5. Wiktor Seliwanow  (8)  1,2,1,3,2   
6. Oleg Rachimow  (13)  3,2,1,2,1   
7. Anatolij Mironow  (1)  1,3,2,2,1   
8. Aleksandr Chalawin  (12)  1,3,3,1,0   
9. Anatolij Kuźmin  (2)  2,1,2,1,2   
10. Władimir Paznikow  (16)  2,1,1,0,3   
11. Zajtun Gafurow  (18)  1,2,2,1,1   
12. Anatolij Maksimow  (17)  0,1,1,3   
13. Wiktor Kałmykow  (9)  2,f,-,-,-   
14. Famil Ismajłow  (4)  0,0,0,1,1   
15. Siergiej Denisow  (14)  1,0,0,0,f   
16. Paweł Chłynowski  (15)  f/ns,1,x,-,-   
17. Gienadij Ponomarienko   (11)  0,0,0,0,-   
18. Siergiej Dowżenko  (5)  f,-,-,-,-   
         
A.Maksimow - II, V, X, XV         
Z.Gafurow - XI, XVI, XVIII         
         

Marked in blue, for Continental Qualifications 1978.


semi-final
Czerwonograd
23,10.1977

1. Nikołaj Korniew    15  3,3,3,3,3  time 
2. Grigorij Chłynowski    13  3,3,3,1,3   
3. Oleg Rachimow    10     
4. Anatolij Mironow    10     
5. Wiktor Kałmykow    10     
6. Siergiej Dowżenko       
7. Paweł Chłynowski       
8. Anatolij Maksimow       
9. Aleksandr Mikłaszewski       
10. Władimir Kłyczkow       
11. Nikołaj Korotajew       
12. Władimir Charczenko       
13. Roman Łucan       
14. Władimir Smirnow       
15. Oleg Dziadyk       
16. Wiktor Siergiejew       
17. Jaroslaw Waligora       
         
         
         
         
         



semi-final

Szachty
23.10.1977

1. Walerij Gordiejew    14    time 
2. Władimir Paznikow    13     
3. Siergiej Denisow    11     
4. Michaił Starostin    10     
5. Anatolij Kuźmin    10     
6. Aleksandr Chalawin    10     
7. Wiktor Seliwanow       
8. Fanil Ismajłow       
9. Zajtun Gafurow       
10. Anatolij Frołow       
11. Wiktor Snieżkow       
12. Zielfigar Mirzojew       
13. Gieorgij Iwanow       
14. Jurij Moszkow       
15. Wasilij Zarucki       
16. Aszot Akopian       
         
         
         
         
         
         



quartfinal

Czerkiesk
16.10.1977

1. Nikołaj Dubrowin        time 
2. Walery Gordiejew         
3. Wiktor Trofimow         
4.         
5.         
6. Dymitr Zacharopuło         
7. Władimir Mielnikow         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         



quartfinal

Baku
XXX

         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         



quartfinal

Togliatti
XXX

         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         



quartfinal

XXX
XXX

         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         




Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 443052 visitorstutaj!