Eliminacje ZSRR (USSR Qualifications) - 1988
 
Soviet Union (USSR) Championship
1988

USSR Final

Rovno
02.10.1988


1. Władimir Trofimow  (13)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Rif Saitgariejew  (8)  14  3,3,3,2,3   
3. Rinat Mardanszin  (3)  12  3,2,2,3,2   
4. Michail Starostin  (1)  11  2,2,2,3,2   
5. Paweł Czernow  (5)  10  2,1,3,2,2   
6. Igor Dubinin  (15)  ef,3,2,3,1   
7. Flur Kalimulin  (9)  3,0,0,1,3   
8. Igor Zwieriew  (6)  1,ef,3,2,1   
9. Arkadij Kononiec  (11)  1,0,1,1,3   
10. Andriej Korżewoj (14)  1,3,1,0,1   
11. Oleg Wołochow  (16)  1,2,1,0,2   
12. Walerij Sokołow  (2)  2,2,f,1,1   
13. Grigorij Charczenko  (7)  0,1,1,2,0   
14. Aleksandr Pawłow  (12)  2,f/x,0,1,-   
15. Fjodor Zacharow  (4)  0,t,2,0,-   
16. Rusłan Kowal  (10)  dns     
         
         
         
         
         
         

Marked in blue, for Continental Qualifications 1989.



semifinal

Daugavpils
25.09.1988


1. Walerij Sokołow  (14)  14+3  3,3,3,3,2  75,6 
2. Władimir Trofimow  (5)  14+2  3,2,3,3,3  75,6 
3. Igor Zwieriew  (9)  13  2,3,2,3,3  76,0 
4. Ruslan Kowal  (15)  12+3  2,3,2,2,3  76,0 
5. Nikołaj Kokin  (12)  12+ef  3,3,1,2,3  76,0 
6. Jewgienij Tokunow  (16)  1,2,1,2,2  77,3 
7. Wiktor Pastuchow  (6)  0,2,3,1,1  76,2 
8. Andriej Korolew  (11)  1,2,0,3,1  77,0 
9. Rene Aas  (1)  2,1,2,0,2  77,0 
10. Aiwar Boris  (13)  0,0,3,0,2  76,0 
11.  Aiwar Zemżans (7)  t,1,2,1,1  76,0 
12. Dmitrij Zacharopuło  (17)  2,f/x,2  77,0 
13. Wiktor Surchajew  (8)  1,1,1,1,ef  77,0 
14. Oleg Judachin  (2)  3,f/x,f,-,-  77,0 
15. Normund Dobums   (4)  1,0,1,0,0  76,0 
16. Oleg Puryszew  (10)  0,1,u,0,1  76,0 
17. Siergiej Bałkin  (3)  ef,0,ef,1,ef  76,8 
        76,2 
        77,0 
        76,0 
        76,4 (4-5) 
        ?? (1-2) 



semifinal

Pińsk
25.09.1988

1. Rinat Mardanszin  (-)  14+3  3,3,2,3,3  time 
2. Igor Dubinin    14+2  2,3,3,3,3   
3. Grigorij Charczenko    13  1,3,3,3,3   
4. Andriej Korżewoj    12  2,3,3,2,2   
5. Jurij Braucejs    11  0,2,3,3,3   
6. Władimir Kołodij    11  3,2,2,2,2   
7. Boris Ignatow    3,1,1,1,2   
8. Arkadij Suszkow    2,2,1,0,2   
9. Aleksandr Latosiński    3,1,1,1,0   
10. Bachtjar Alijew    1,2,2,1,0   
11. Walerij Kuźminow    2,f,0,2,1   
12. Dmitrij Suchinin    ef,2,0,1,0   
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         






Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 446010 visitorstutaj!