Eliminacje ZSRR (USSR Qualificatations) - 1972
 
 
USSR Championship
1972

 
USSR Final
Total Standing

rider 1-day 2-day Total
1. Władimir Paznikow 10 13 23
2. Wladimir Zapleczny 9 13 22
3. Anatolij Kuźmin 10 11 21
4. Władimir Gordiejew 9 10 19
5. Gieorgij Iwanow 13 5 18
6. Wiktor Kałmykow 8 10 18
7. Grigorij Chłynowski 9 8 17
8. Władimir Smirnow 7 10 17
9. Iwan Rybnikow 12 2 14
10. Anatolij Pietrowski 9 4 13
11. Wasilij Baturin 4 7 11
12. Anatolij Mironow 7 4 11
13. Oleg Ginter 3 8 11
14. Oleg Galautdinow 5 5 10
15. Wiktor Trofimow 4 6 10
16. Władimir Koczetow 1 3 4
17. Wiktor Snieżkow 0 ns 0
 

Marked in blue, for Continental Qualifications 1973. 
 

USSR Final
Nowosybirsk
(1-day)
12.08.1972

1. Gieorgij Iwanow  (11)  13  3,2,3,2,3  time 
2. Iwan Rybnikow  (13)  12  3,1,3,3,2   
3. Anatolij Kuźmin  (2)  10 3,1,3,f,3   
4. Władimir Paznikow  (12)  10  2,2,1,3,2   
5. Władimir Gordiejew  (3)  1,1,1,3,3   
6. Grigorij Chłynowski  (5)  3,3,1,1,1   
7. Anatolij Pietrowski  (7)  2,3,2,0,2   
8.Władimir Zapleczny  (8)  1,2,2,1,3   
9. Wiktor Kałmykow  (14) 2,3,f,1,2   
10. Anatolij Mironow  (9)  1,0,3,2,1   
11. Władimir Smirnow  (10)  2,2,0,2,1   
12. Oleg Galautdinow  (16)  0,3,2,0,0   
13. Wiktor Trofimow  (15)  1,0,f,3,0   
14. Wasilij Baturin  (12)  0,0,2,2,f   
15. Oleg Ginter  (4)  0,1,1,1,0   
16. Wiktor Snieżkow  (6)  f,0,0,f,-   
R1. Władimir Koczetow  (17)   
         
         
         
         
         

USSR Final
Nowosybirsk
(2-day)
13.08.1972

1. Władimir Zapleczny  (5)  13  3,1,3,3,3  time 
2. Władimir Paznikow  (13)  13  2,2,3,3,3   
3. Anatolij Kuźmin  (12)  11  3,3,3,x,2   
4. Władimir Gordiejew  (1)  10  2,3,3,ef,2   
5. Władimir Smirnow  (15)  10  2,3,2,0,3   
6. Wiktor Kałmykow  (16)  10  3,2,2,1,2   
7. Grigorij Chłynowski  (6)  3,3,0,1,1   
8. Oleg Ginter  (9)  1,2,1,3,1   
9. Wasilij Baturin  (8)  0,1,2,3,1   
10. Wiktor Trofimow  (14)  1,2,0,2,1   
11. Gieorgij Iwanow  (4)  x,f,f,2,3   
12. Oleg Galautdinow  (11)  2,0,1,ef,2   
13. Anatolij Pietrowski  (5)  1,0,1,2,0   
14. Anatolij Mironow  (2)  1,1,0,2,0   
15. Iwan Rybnikow (10)  0,x,2,0,ef   
16. Wiktor Sniezkow  (13)  dns     
R1. Władimir Koczetow  (17)  0,1,1,1,0   
         
         
         
         
         


 
semifinal
Czerwonograd
XXX
 
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       


semifinal
Leningrad
05-06.08.1972
 
1. Wasilij Baturin  14 15 29
2. Gieorgij Iwanow 12 13 25
3. Anatolij Kuźmin 12 13 25
4. Anatolij Pietrowski 12 10 22
5. Grigorij Chłynowski 12 8 20
6. Wiktor Trofimow 9 10 19
7. Władimir Leonow 9 7 16
8. Oleg Dziadyk 8 7 15
9. Władimir Rożanczuk 5 10 15
10. Wadim Wolski 9 4 13
11. Aleksiej Krawczenko 3 8 11
12. Aleksandr Subbotin 7 2 9
13. Walerij Kobiakow 3 3 6
14. Władimir Simak 2 2 4
15. Wiktor Jelisiejew ns 3 3
16. Nikołaj Fiedosiejew ns 2 2
17. Aleksandr Zwonik 1 ns 1
18. Siergiej Diemachin 1 ns 1
       

semifinal
Leningrad
(1-day)
05.08.1972


1. Wasilij Baturin  (12)  13  3,3,2,3,3  80,0 
2. Gieorgij Iwanow  (2)  12  ef,3,3,3,3  80,2 
3. Anatolij Kuźmin  (15)  12  3,3,1,3,2  79,0 
4. Anatolij Pietrowski  (4)  12  3,2,3,2,2  79,8 
5. Grigorij Chłynowski  (11)  12  2,2,3,2,3  80,8 
6. Władimir Leonow  (8)  2,ef,3,1,3  80,4 
7. Wiktor Trofimow  (13)  2,3,2,f,2  80,6 
8. Wadim Wolski  (3)  2,1,2,3,1  80,2 
9. Oleg Dziadyk  (7)  3,ef,1,2,2  80,4 
10. Aleksandr Subbotin  (16)  1,1,2,2,1  79,8 
11. Władimir Rożanczuk  (5)  1,2,0,1,1  81,6 
12. Walerij Kobiakow  (1)  ns,2,ef,0,1  81,0 
13. Aleksiej Krawczenko  (6)  0,1,1,1,0 81,2
14. Władimir Simak  (9)  0,1,1,0,f  ?? 
15. Aleksandr Zwonik   (14)  0,0,f,1,0  83,0 
16. Siergiej Diemachin  (1)  1,0,0,0,0  81,2 
R1. Nikołaj Fiedosiejew  (17)  dnr    81,0 
R2. Wiktor Jelisiejew  (18)  dnr    80,4 
        80,6 
        80,6 
         
         

semifinal
Lenigrad
(2-day)
06.08.1972


1. Wasilij Baturin  (8)  15  3,3,3,3,3  80,6 
2. Gieorgij Iwanow  (13)  13  2,3,3,2,3  81,0 
3. Anatolij Kuźmin  (10)  13  3,3,2,3,2  79,6 
4. Wiktor Trofimow  (11)  10  2,3,2,0,3  79,2 
5. Anatolij Pietrowski  (2)  10  2,1,3,1,3  81,0 
6. Władimir Rożanczuk  (3)  10 3,2,2,1,2 81,0 
7. Grigorij Chłynowski  (14)  3,2,ef,3,ef 80,2 
8. Aleksiej Krawczenko (7)  2,1,1,2,2  80,6 
9. Oleg Dziadyk (19)  ef,2,3,2,ef 82,8 
10. Władimir Leonow (4)  1,1,0,3,2 81,0 
11. Wadim Wolski (12)  1,0,2,ef,1 80,4 
12. Walerij Kobiakow  (9)  ef,2,1,ns,ef 79,4 
13. Władimir Simak  (5)  ef,ns,1,0,1  82,0 
14. Aleksandr Subbotin  (6)  1,0,1,ef,0  79,8 
Aleksandr Zwonik  (1)  dns    81,4 
Siergiej Diemachin  (15)  dns    82,4 
R1. Nikołaj Fiedosiejew  (17)  ef,1,0,1,ef  80,8 
R2. Wiktor Jelisiejew  (18)  ef,0,0,2,1  ?? 
        81,2 
        81,6 
         
         



semifinal
Nowosybirsk
05-06.08.1972

rider  1-day  2-day  Total 
1. Władimir Zaplecznyj       
2. Aleksandr Pawłow       
3. Szmil Nigmatullin       
4. Sarwat Łutfullin        
5. Władimir Kononowicz       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       


quartfinal
Daugawpils
29-30.07.1972

1. Anatolij Kuźmin 15 15 30
2. Gieorgij Iwanow 12 13 25
3. Anatolij Pietrowski 12 13 25
4. Wasilij Baturin 13 11 24
5. Aleksiej Krawczenko 12 8 20
6. Władimir Leonow 9 11 20
7. Walerij Kobiakow 9 9 18
8. Aleksandr Subbotin 9 8 17
9. Andriej Wingra 8 8 16
10. Wasilij Diwakow 5 8 13
11. Oleg Isajew 4 5 9
12. Siergiej Diemachin 5 2 7
13. Leonid Pawłow 2 4 6
14. Aleksandr Iwanow 3 1 4
15. Jaan Mjurk 2 1 3
       
       

quartfinal
Daugawpils
(1-day)
29.07.1972

1. Anatolij Kuźmin  (10)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Wasilij Baturin  (7)  13  2,3,2,3,3   
3. Gieorgij Iwanow  (9)  12  2,3,3,3,1   
4. Aleksiej Krawczenko  (5)  12  3,1,3,2,3   
5. Anatolij Pietrowski  (1)  12  3,2,3,2,2   
6. Władimir Leonow  (14)  3,2,2,0,2   
7. Walerij Kobiałow  (12)  1,3,2,1,2   
8. Aleksandr Subbotin  (2)  2,1,1,3,2   
9. Andriej Wingra  (3)  1,2,1,1,3   
10. Wasilij Diwakow  (6)  0,0,2,2,1   
11. Siergiej Diemachin  (16)  2,2,1,ef,ef   
12. Oleg Isajew  (15)  1,1,0,1,1   
13. Aleksandr Iwanow  (11)  0,0,0,2,1   
14. Leonid Pawłow  (8)  1,ef,0,1,ef   
15. Jaan Mjurk  (4)  0,1,1,0,0   
         
         
         
         
         
         
         

quartfinal
Daugawpils
(2-day)
30.07.1972

1. Anatolij Kuźmin  (16)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Gieorgij Iwanow  (13)  13  2,3,3,2,3   
3. Anatolij Pietrowski  (6)  13  3,3,2,3,2   
4. Władimir Leonow  (11)  11  2,3,ef,3,3   
5. Wasilij Baturin  (8)  11  2,2,3,1,3   
6. Walerij Kobiałow  (10)  3,2,1,2,1   
7. Aleksiej Krawczenko  (2)  1,1,3,3,x   
8. Wasilij Diwakow  (1)  3,2,1,2,0   
9. Aleksandr Subbotin  (4)  2,ef,2,2,2   
10. Andriej Wingra  (15)  1,2,2,1,2   
11. Oleg Isajew  (7)  1,1,0,1,2   
12. Leonid Pawłow  (3)  1,0,2,1,ef   
13. Siergiej Diemachin  (2)  0,ef,1,ef,1   
14. Aleksandr Iwanow  (14)  0,1,ef,ef,ef   
15. Jaan Mjuk  (9)  0,1,x,0,0   
         
         
         
         
         
         
         


 

 quartfinal 
Donieck
29-30.07.1972

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

quartfinal
Donieck
(1-day)
29.07.1972

1. Gieorgij Markatanow  (1)  13  3,3,2,2,3  time 
2. Boris Kopyłow  (8)  13  3,2,3,3,2   
3. Aleksandr Łysienko  (6)  12  0,3,3,3,3   
4. Wiktor Snieżkow  (12)  12  3,3,3,3,0   
5. Juruj Moszkow  (14)  1,2,2,1,3   
6. Władimir Smirnow  (15)  3,3,ef,2,1   
7. Jurij Stupakow  (2)  1,f,2,2,3   
8. Giennadij Karcew  (10)  2,f,3,2,f   
9. Władimir Manczilin  (3)  ef,1,1,3,2   
10. Siergiej Dowżenko  (16)  2,1,1,1,2   
11. Aleksiej Miszunow  (11)  1,2,0,1,2   
12. Jurij Barabonow  (5)  2,2,1,ns,1   
13. Anatolij Grejman  (4)  2,f,ns,0,0   
14. Anatolij Frołow  (13)  0,1,f,0,1   
15. Aleksandr Antipow  (9)  0,ef,0,1,1   
16. Nikołaj Marinczik  (7)  1,0,x,0,0   
         
         
         
         
         
         


quartfinal
Rowno
30-31.07.1972


 
1. Grigorij Chłynowski (-) (-) (-)
2. Oleg Dziadyk      
3. Wiktor Trofimow      
4. Wasilij Muraszko      
5. Giennadij Kurilenko      
6. Władimir Rożanczuk      
7. Władimir Simak      
8. WadimWolski      
9. Anatolij Rajewski      
       
       
       
       
       
       
       
       
       


quartfinal

Oktiabrskij
29-30.06.1972

rider 1-day 2-day Total
1. Aleksandr Pawłow - - -
2. Szamil Nigmatullin



3. Władimir Zaplecznyj


4. Sarwat Łutfullin


5. Władimir Kononowicz




















































Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 446895 visitorstutaj!