World Championship Qualifying Round - 2009


Grand Prix Challenge

Coventry
18.09.2009


1. Magnus Zetterström  (10)  14+3  3,2,3,3,3  59,6 
2. Chris Holder  AUS  (1)  14+2  3,3,3,3,2  60,4 
3. Jarosław Hampel  PL  (2)  13  2,3,3,2,3  60,2 
4. Fredrik Lindgren  (13)  12  3,2,1,3,3  60,0 
5. Chris Harris  GB  (10)  10  0,2,2,3,3  58,8 
6. Piotr Protasiewicz  PL  (7)  10  3,3,f/x,2,2  59,5 
7. Davey Watt  AUS  (14)  1,1,3,1,0  ?? 
8. Martin Smoliński  (12)  1,1,2,0,2  60,0 
9. Kenneth Bjerre  DK  (9)  0,1,2,2,1  59,9 
10. Adrian Miedziński  PL  (15)  2,2,1,1,ef  61,7 
11. Grzegorz Walasek  PL  (8)  0,3,1,-,-  59,8 
12. Lukas Dryml  CZ  (5)  2,0,0,x,2  59,3 
13. Jonas Davidsson  (6)  1,0,2,0,0  59,5 
14. Jurica Pavlic  CRO  (11)  2,0,0,0,1  60,1 
15. Maksim Bogdanov  LAT  (16)  0,f/x,1,2,0  61,2 
16. Kauko Nieminen  SF  (3)  1,1,0,x,1  60,5 
R1. Ales Dryml  CZ  (17)  ?? 
R2. Morten Risader  DK  (18)  ?? 
          60,7 
A.Dryml - XIV          60,9 
M.Risader - XVII          ?? (1-2) 
           



2 - semi-final

Daugavpils
04.07.2009


1. Jurica Pavlic  CRO  (14)  12+3  1,3,3,3,2  69,1 
2. Jarosław Hampel  PL  (11)  12+2  0,3,3,3,3  68,4 
3. Fredrik Lindgren  (12)  11+3  2,2,3,2,2  67,6 TR 
4. Maksim Bogdanov  LAT  (10)  11+2  3,2,1,2,3  68,6 
5. Chris Holder  AUS  (15)  10  3,1,2,3,1  68,2 
6. Adrian Miedziński   PL  (9)  10  1,2,2,2,3  66,9 TR 
7. Piotr Protasiewicz  PL  (5)  2,3,1,3,ef  68,5 
8. Martin Smoliński  (13)  2,1,3,2,0  69,9 
9. Tobias Kroner  (1)  3,0,1,1,2  68,2 
10. Ales Dryml  CZ  (3)  2,0,0,1,3  68,4 
11. Bjarne Pedersen  DK  (8)  3,1,1,1,0  67,3 
12. Rory Schlein  AUS  (7)  0,2,2,0,1  70,9 
13. Martin Vaculik  SK  (6)  1,0,2,1,1  69,6 
14. Andriej Karpow UA  (4)  0,3,0,0,1  68,7 
15. James Wright  GB  (2)  1,1,0,0,2  69,6 
16. Matej Ferjan  (16)  0,f/x,-,-,-  68,4 
R1. Kostia Podżuks LAT  (17)  f/x,0  68,4 
R2. Wiaczesław Gierucki  LAT  (18)  69,2 
          69,7 
K.Podżuks - IX, XVIII          70,8 
W.Gierucki - XV          69,9 (3-4) 
          69,6 (1-2) 



1 - semi-final

Motala
04.07.2009


1. Kenneth Bjerre  DK  (4)  14  3,2,3,3,3  time 
2. Grzegorz Walasek  PL  (16)  13  3,3,1,3,3   
3. Jonas Davidsson  (14)  10+3  1,3,3,3,0   
4. Kauko Nieminen  SF  (11)  10+2  1,3,3,1,2   
5. Chris Harris  GB  (15)  2,2,1,2,2   
6. Lukas Dryml  CZ  (2)  1,0,3,3,2   
7. Magnus Zetterström  (5)  3,1,2,1,1   
8. Davey Watt  AUS  (12)  3,0,0,2,3   
9. Antonio Lindbäck  (3)  2,1,0,2,2   
10. Renat Gafurow  RUS  (13)  0,3,1,2,0   
11. Morten Risader  DK  (10)  2,1,0,0,3   
12. Tai Woffinden  GB  (9)  0,2,2,1,f/x   
13. Matej Zagar  SLO  (8)  2,1,1,f/x,1   
14. Piotr Świderski  PL  (6)  1,2,0,0,1   
15. Jesper Bruun Monberg  DK  (1)  0,0,2,1,0   
16. Christian Hefenbrock  (7)  0,0,2,0,1   
R1. Jonas Kylmakorpi  SF  (17)  dnr     
R2. Matej Kus  SLO  (18)  dnr     
           
           
           
           



5 - Round

Gorican
27.06.2009


1. Jurica Pavlic  CRO  (11)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Piotr Świderski  PL  (10)  12  1,2,3,3,3   
3. Chris Harris  AUS  (3)  11+3  2,2,3,2,2   
4. Matej Zagar  SLO  (12)  11+2  2,f/x,3,3,3   
5. Jonas Davidsson  (14)  11+1  3,3,2,1,2   
6. Matej Ferjan   (8)  11+ns  3,3,1,2,2   
7. Andriej Karpow  UA  (9)  0,3,0,3,3   
8. Krzysztof Kasprzak  PL  (7)  1,1,2,2,2   
9. JAnusz Kołodziej  PL  (2)  3,t,2,1,1   
10. Siemion Własow  RUS  (6)  2,1,1,1,1   
11. Lewis Bridger  GB  (15)  2,0,1,2,0   
12. Adrian Rymel  CZ  (16)  1,1,2,1,0   
13. David Ruud  (1)  1,2,f/x,0,1   
14. Marko Vlah  CRO  (4)  0,2,0,0,1   
15. Renato Cvetko  CRO  (5)  0,1,0,0,0   
16. Norbert Magosi  (13)  0,ef,1,0,f   
R. Nikola Pigac  CRO  (18)   
           
N.Pigac - VI           
           
           
           



4 - Round

Pocking
12.04.2009


1. Davey Watt  AUS  (10)  13+3  3,3,3,3,1   
2. Jarosław Hampel  PL  (1)  13+2  3,3,1,3,3   
3. Antonio Lindbäck  (15)  12+3  1,3,3,3,2   
4. Fredrik Lindgren  (3)  12+2  2,2,3,2,3   
5. Chris Harris  GB  (11)  11  1,1,3,3,3   
6. Martin Smoliński  (4)  10+3  1,3,2,2,2   
7. Damian Baliński  PL  (12)  10+f  2,2,2,2,2   
8. Matej Kus  CZ  (16)  3,1,0,1,3   
9. Niels Kristian Iversen  DK  (6)  3,1,2,f,1   
10. Kostia Podżuks  LAT  (9)  0,2,0,1,2   
11. Edward Kennett  GB  (14)  2,2,1,0,ef   
12. Richard Speiser  (8)  1,0,2,1,0   
13. Filip Sitera  CZ  (7)  2,0,1,1,f   
14. MathieuTresarrieu  (2)  0,0,1,2,ef   
15. Max Dilger  (13)  0,1,0,0,0   
16. Marco Gregnanin  (5)  0,ef,0,0,1   
R1. Frank Facher  (17)  dnr     
R2. Tobias Busch  (18)  dnr     
           
           
           
           



3 - Round

St.Johann im Pongau
27.06.2009


1. Ales Dryml  CZ  (9)  14  3,3,2,3,3   
2. Christian Hefengrock  (2)  13+3  3,2,3,3,2   
3. Patrick Hougaard  DK  (16)  13+2  3,3,3,3,1   
4. Adrian Miedziński  PL  (8)  12  3,2,3,2,2   
5. Morten Risader  DK  (13)  10  1,2,3,1,3   
6. Leon Madsen  DK  (5)  10  2,1,2,2,3   
7. Tobias Kroner  (!4)  2,3,1,2,1   
8. James Wright  GB  (3)  2,3,0,1,2   
9. Manuel Hauzinger  (10)  1,1,2,0,3   
10. Izak Santej  SLO  (4)  1,1,1,2,2   
11. Daniel King  GB  (12)  2,0,1,3,0   
12. Fritz Wallner  (6)  1,ef,2,1,1   
13. Manuel Novotny  (15)  0,2,f,0,f   
14. Henk Bos   NL  (1)  0,0,0,1,1   
15. Theo Pijper  (11)  0,1,1,0,0   
16. Henry van der Steen  NL  (7)  0,0,0,0,0   
R1. Hans Peter Kulterer  (17)  dnr     
R2. Daniel Gappmaier  (18)  dnr     
           
           
           
           



2 - Round

Divisov
07.06.2009


1. Grzegorz Walasek  PL  (!6)  15  3,3,3,3,3   
2. Piotr Protasiewicz  PL  (12)  13+3  3,1,3,3,3  
3. Kenneth Bjerre  DK  (8)  13+2  3,2,3,3,2   
4. Martin Vaculik  SK  (1)  12  3,3,2,1,3   
5. Renat Gafurow  RUS  (14)  11  2,2,2,2,3   
6. Lukas Dryml  CZ  (5)  10  2,2,2,2,2   
7. Joonas Kylmakorpi   SF  (15)  1,3,1,2,1   
8. Hynek Stichauer  CZ  (9)  0,1,1,3,2   
9. Mads Korneliussen  DK  (11)  2,1,1,2,1   
10. Artem Łaguda  RUS  (10)  1,3,0,1,1   
11. Josef Franc  CZ  (3)  2,2,ef,0,2   
12. Vladimir Dubinin  UA  (4)  0,0,3,1,0   
13. Richard Wolff CZ (2) 3 1,ef,0,1,1   
14. Viaczesław Gierucki  LAT  (7)  1,0,1,0,0   
15. Denis Stojs  SLO  (6)  0,1,0,0,-  
16. Lubos Tomicek  CZ  (13)  ef,f,-,-,-   
R1. Jan Jaros  CZ  (17)  2,1   
R2. Michael Hadek  CZ  (18)   
           
J.Jaros - XII, XIX           
M.Hadek - XIV           
           



1 - Round

Lonigo
06.06.2009



1. Sebastian Ułamek  PL  (7)  13  1,3,3,3,3  time 
2. Jesper Bruun Monberg  DK  (14)  12+3  1,3,3,2,3   
3. Bjarne Pedersen  DK  (6)  12+2  2,1,3,3,3   
4. Kauko Nieminen  SF  (12)  11  3,2,3,1,2   
5. Thomas Hjelm Jonasson  (10)  10+3  2,2,2,2,2   
6. Rory Schlein  AUS  (4)  10+2  3,3,0,2,2   
7. Tai Woffinden  GB  (5)  10+1  3,1,2,3,1   
8. Troy Batchelor  AUS  (13)  2,2,1,3,1   
9. Denis Gizatulin  RUS  (1)  f,3,2,0,3   
10. Roman Poważnyj   RUS  (15)  3,2,1,f,x   
11. Maks Gregoric  SLO  (3)  5 2,1,2,f,0   
12. Chris Kerr  USA  (16)  0,1,0,1,2   
13. Guglielmo Franchetti  (2)  1,0,0,2,1   
14. Mattia Tadiello  (11)  1,0,1,1,0   
15. Mattia Carpanese  (8)  0,0,1,0,1   
16. Ryan Fisher  USA  (9)  x,0,0   
R1. Alessandro Novello  (17)   
R2. Andrea Baroni  (18)   
           
A.Novello - XVI           
A.Baroni - XVIII           
           


;
Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 445718 visitorstutaj!