Eliminacje rosyjskie (Russian Qualifications) - 2003
 
 
Russian Championship
2003

Final

Bałakowo
11.10.2003

1. Oleg Kurguskin  (16)  14  2,3,3,3,3   
2. Rinat Gafurow  (5)  13+3  2,3,3,2,3   
3. Siergiej Darkin  (8)  13+2  3,2,3,3,2   
4. Romn Poważny  (10)  12  3,3,2,1,3   
5. Grigorij Charczenko  (4)  3,1,3,1,1   
6. Ilja Bondarenko  (15)  1,3,f/x,3,1   
7. Siergiej Jeroszyn  (7)  1,1,1,3,2   
8. Denis Sajfudinow  (3)  2,2,2,ef,2   
9. Roman Iwanow  (11)  1,0,2,2,2   
10. Maksim Kalimulin  (9)  2,1,1,2,1   
11. Władimir Dubinin  (14)  3,2,0,0,0   
12. Flur Kalimulin  (6)  0,1,1,0,3   
13. Siemion Własow  (1)  1,2,0,1,0   
14. Maksim Karaczencew  (2)  0,0,2,1,0   
15. Wiktor Gołubowski  (18)  0,0,0,0,0   
16. Konstantin Korniew  (12)  x,0,f/x,-,-   
17. Rinat Mardanszin  (13)  f,-,-,-,-   
18. Artiom Minigaliejew  (19)TR  2,1   
19. Grigorij Łaguda  (17) TR  dnr     
         
         
         

Marked in blue, for GP qualifications 2004


semi-final

Saławat
18.07.2003

1. Roman Poważny  (13)  15  3,3,3,3,3  
2. Władimir Dubinin  (9)  13  3,2,3,2,3   
3. Rinat Gafurow  (14)  13  2,3,2,3,3   
4. Grigorij Łaguda  (8)  11  3,3,0,2,3   
5. Denis Sajfudinow  (7)  11  2,3,2,2,2   
6. Maksim Karaczencew  (4)  9+3  2,2,0,3,2   
7. Roman Iwanow  (10)  9+2  2,2,1,3,1   
8. Wiktor Gołubowski  (1)  9+1  3,0,3,1,2   
9. Artiom Minigaliejew  (5)  1,1,2,2,1   
10. Dymitr Starostin  (15)  1,1,3,1,0   
11. Denis Gizatulin  (11)  1,2,f,1,0   
12. Aleksander Cyganow  (16)  0,ef,2,1,0   
13. Artur A.Nafikow  (3)  f,0,1,0,2   
14. Artur R,Nafikow  (6)  1,0,0,0,1   
15. Rusłan Gatiatow  (2)  0,1,1,0,f/x   
16. Wasilij Szybankow  (12)  f,-,1,0,1   
R1. Marat Gatiatow     
R2. Artem Szczepin    dnr     
         
         
         
         



semi-final

Togliatti
12.07.2003

1. Siergiej Darkin  (13)  15  3,3,3,3,3   
2. Oleg Kurguskin  (15)  12  2,2,2,3,3   
3. Maksim Kalimulin  (5)  11  3,2,0,3,3   
4. Flur Kalimulin  (3)  11  2,3,3,2,1   
5. Siemion Własow  (6)  10  0,3,3,2,2   
6. Siergiej Jeroszyn  (2)  10  3,2,3,x,2   
7. Rinat Mardanszin  (16)  10  1,3,2,1,3   
8. Ilja Bondarenko  (8)  10  2,2,2,2,2   
9. Grigorij Charczenko  (9)  6+3  2,1,1,1,1   
10. Aleksander Pawłow  (7)  6+2  1,f,2,3,0   
11. Siergiej Czekmariow  (12)  1,1,1,2,0   
12. Igor Szwiec  (11)  0,1,1,1,2   
13. Siergiej Filjuszyn  (10)  3,f/ns,-,-,-   
14. Igor Stolarow  (14)  0,1,0,1,1   
15. Jewgienij Gomozow  (17)  1,0,1,0,0   
16. Danił Iwanow  (19)  0,0,f,0,1   
17. Igor Sidorin  (18)  0,x,0,0,0   
18. Toliat Galjejew  (1)  f/x,-,-,-,-   
19. Oleg Judachin  (4)  ns     
         
         
         




;
Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 445718 visitorstutaj!