Eliminacje niemieckie (German Qualifications) - 1986
German Championship
1986



German Final

Neuenknick
28.09.1986


1. Gerd Riss  (10)  15  3,3,3,3,3  68,59 
2. Klaus Lausch  (7)  14  3,3,2,3,3  67,04 
3. Karl Maier  (1)  13  3,3,3,2,2  67,17 
4. Michael Datzmann  (3)  10  ef,2,3,2,3  68,55 
5. Hans Faltermeier  (4)  2,x,1,2,3  67,60 
6. Tommy Dunker  (15)  0,1,3,3,0  67,33 
7. Georg Hack  (9)  2,2,1,f,2  67,35 
8. Stefan Deser  (16)  3,2,0,0,1  no time 
9. Peter Schröck  (14)  2,1,2,1,0  69,74 
10. Klaus Freundorfer  (13)  1,1,0,2,2  68,70 
11. Wolfgang Mayr  (5)  0,0,2,1,2  69,18 
12. Uwe Gessner  (2)  1,2,1,1,0  68,66 
13. Peter Hehlert  (11)  1,0,2,0,1  66,47 
14. Andreas Marynowski  (6)  1,0,1,1,1  68,98 
15. Detlef Koblofsky  (6)  2,f,-,-,-  67,89 
16. Alois Wiesböck  (12)  0,x,0,x,-  68,00 
R1. Anton Kahl  (17)  3,0,3,1.0  67,13 
        67,58 
A.Kahl - VIII, XI, XIV, XVII, XIX        67,92 
        68,53 
         
         

Marked in blue, for Continental Qualifications 1987.


1 - semi-final

Pfaffenhofen
27.04.1986

1. Karl Maier   ((1))  14  2,3,3,3,3  time 
2. Stefan Deser  (13)  13  3,2,3,3,2   
3. Gerd Riss  (5)  13  3,1,3,3,3   
4. Hans Faltermeier  (12)  11  3,3,1,1,3   
5. Detlef Koblofsky  (7)  10+3  2,3,f,2,3   
6. Toni Kahl  (3)  10+2  3,1,3,2,1   
7. Heinz Huber  (15)  0,2,2,3,2   
8. Sebastian Rötzer  (4)  1,2,2,1,2   
9. Hubert Stieglitz  (9)  2,0,1,2,2   
10. Erich Schafferer  (8)  1,1,2,2,1   
11. Gerhard Werkstetter  (2)  0,3,0,1,1   
12. Karl Greimel  (14)  2,2,0,0,1   
13. Ludwig Baumgartner  (11)  1,0,2,0,0   
14. Alois Bachhuber  (10)  0,1,1,1,0   
15. Klaus Helfer  (6)  0,0,1,0,0   
16. Waldemar Mobus  (16)  1,0,0,0,0   
         
         
         
         
         
         



2 - semi-final

Neustadt Donau
13.07.1986

1. Klaus Lausch  (4)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Michael Datzmann  (14)  13  3,3,3,2,2   
3. Klaus Freundorfer  (1)  12  2,3,2,3,2   
4. Alois Wiesböck  (11)  11  1,3,3,3,1   
5. Wolfgang Mayr  (3)  11  1,2,2,3,3   
6. Peter  Schröck (10)  10  3,1,1,2,3   
7. Hubert Diener  (6)  3,2,0,2,2   
8. Helmut Zapf  (12)  2,1,3,1,ef   
9. Josef Goldbrunner  (7)  1,1,2,0,3   
10. Hans Brandner  (16)  2,2,1,x,2   
11. Berndt Traunspurger  (9)  0,2,1,1,1   
12. Bernhard Osterloher  (8)  2,0,0,2,ef   
13. Horst Fink  (15)  1,0,1,0,1   
14. Johann Regensperger  (13)  0,1,0,1,1   
15. Peter Würtele  (5)  f,0,-,-,-   
16. Hans Peter Bartholer  (2)  ef,0,0,0,x   
R1. Joachim Reitzel  (17)   
R2. Frank Ziegler   (18)   
         
         
         
         



3 - semi-final

Nordhastedt
24.08.1986

1. Tommy Dunker  (-)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Andrzej Marynowski    14  3,3,3,2,3   
3. Kurt Bogh    13  3,2,3,3,2   
4. Peter Hehlert    11  2,2,2,3,2   
5. Georg Hack    10  3,3,1,3,f   
6. Uwe Gessner    1,2,3,0,3   
7. Hans Otto Pingel    2,2,1,1,2   
8. Erwin Reinhard    1,1,2,2,1   
9. Christoph Preiss    1,3,2,f,0   
10. Flemming Madsen    0,2,1,2,1   
11. Joachim Reitzel    2,1,0,1,1   
12. Kjeld Thomsen    x,1,2,x,ef   
13. Mario Trupkovic    f,0,1,0,2   
14. Jan Hertel    1,0,0,1,1   
15. Ewald Scheele    1,ef,x,0,0   
16. Andreas Wahlek    0,0,0,-,-   
R1. Andre Pollehn    2,3   
         
         
         
         
         




Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 443053 visitorstutaj!