Eliminacje ZSRR (USRR Qualifications) - 1986
 
USSR Championship
1986

USSR Final

Bałakowo
12.10.1986

1. Walery Gordiejew  (3)  15  3,3,3,3,3  77,2 
2. Władimir Woronkow  (9)  12  2,3,2,3,2  77,8 
3. Wiktor Kuzniecow  (11)  11  3,2,3,3,f/x  79,0 
4. Rif Saitgariejew  (7)  11  1,1,3,3,3  79,8 
5. Igor Zwieriew  (10)  10  1,3,2,1,3  77,4 
6. Rinat Mardanszin  (13)  10  3,2,1,2,2  78,2 
7. Igor Marko  (5)  3,1,2,2,f  76,8 
8. Michaił Starostin  (4)  0,3,0,1,3  80,2 
9. Władimir Kłyczkow  (2)  1,2,3,0,1  77,2 
10. Władimir Trofimow  (8)  0,2,1,1,2  78,6 
11. Wiaczesław Szaripow  (15)  2,0,1,2,1  78,4 
12. Tałgat Galjejew  (6)  2,f,2,0,0  77,8 
13. Aleksandr Olejnikow  (14)  1,1,0,2,-  78,8 
14. Piotr Bielajew  (1)  2,0,0,0,0  77,0 
15. Igor Stolarow  (16)  0,1,1,ef,0  76,8 
16. Anatolij Maksimow  (12)  0,0,0,1,1  79,2 
R1. Oleg Wołochow  (17)  dnr    77,6 
R2. Wasilij Zarucki  (18)  dnr    78,2 
        ?? 
        ?? 
         
         

Marked in blue, for Continental Qualifications 1987.


semi-final

Oktiabrskij
06.10.1986

1. Michaił Starostin  (11)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Aleksandr Olejnikow  (7)  12+3  2,2,3,3,2   
3. Tałgat Galjejew   (2)  12+2  3,2,3,1,3   
4. Anatolij Maksimow  (6)  10  x,3,1,3,3   
5. Władimir Kłyczkow  (5)  10  3,1,2,3,1   
6. Igor Stolarow  (1)  10  2,2,2,1,3   
7. Władimir Trofimow (13)  2,3,2,2,0   
8. Igor Zwieriew  (3)  8+3  1,1,3,2,1   
9. Oleg Wołochow  (14)  8+2  1,1,2,2,2   
10. Flur Kalimulin  (12)  2,3,ef,x,2   
11. Jewgienij Tokunow  (16)  3,f,0,1,-   
12. Wiaczesław Koczegrin  (10)  1,0,1,0,2   
13. Siergiej Bałdin  (8)  1,2,1,0,x   
14. Władimir Karatiejew  (15)  x,-,1,2,-   
15. Ajrat Fajzulin  (4)  -,ef,-,-,-   
         
         
         
         
         
         
         



semi-final

Togliatti
06.10.1986

1. Wiktor Kuzniecow  (7)  14+3  3,3,3,3,2  time 
2. Igor Marko  (10)  14+2  3,3,2,3,3   
3. Rinat Mardanszin  (1)  13  3,3,3,2,2   
4. Walery Gordiejew  (16)  12  3,3,1,2,3   
5. Władimir Woronkow  (6)  11  2,2,2,3,2   
6. Rif Saitgariejew  (14)  10  2,1,3,1,3   
7. Piotr Bielajew  (3)  12,0,1,3   
8. Wiaczesław Szaripow  (9)  21,1,2,1   
9. Wasilij Zarucki  (5)  1,2,1,0,2   
10. Aleksandr Pawłow  (15)  0,1,3,1,0   
11. Aleksandr Szumiłow  (R)  5 0,3,1,1  
12. Andriej Wołochow  (R)  2,2,1   
13. Władimir Gordiejew  (12)  1,1,2,0,-   
14. Aleksandr Miklaszewski  (4)  0,2,1,0,-   
15. Arkadij Kononiec  (2)  2,0,0,0,-   
16. Grigorij Charczenko  (13)  1,f,-,-,-   
17. Aleksandr Klimantow  (11)  0,0,0,0,1   
18. Witalij Szachow  (8)  0,ef,-,-,-   
         
A.Szumiłow - XII, XIV, XIX         
A.Wołóchow - XI, XIV, XVII         
         




Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 443057 visitorstutaj!