Eliminacje czechosłowackie (Czechoslovakian Qualifications) - 1960
Czechoslovakian Championship
1960

Total Standing

rider 1-rd 2-rd 3-rd 4-rd Total
1. Jaroslav Machac (4) 6 4 8 18
2. Antonin Kasper 8 3 6 (2) 17
3. Lubos Tomicek (0) 4 8 4 16
4. Frantisek Richter 2 8 1 (0) 11
5. Karol Polak 3 (0) 2 3 8
6. Jaroslav Volf 1 1 (0) 6 8
7. Stanislav Svoboda 6 (0) 0 0 6
8. Miloslav Spinka (0) 0 3 0 3
9. Karel Prusa 0 2 0 (0) 2
10. Vladimir Uher 0 (0) 0 1 1

Marked in blue, for Continental Qualifications 1961.


1 - round

Pardubice
15.05.1960

1. Antonin Kasper  (-)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Stanislav Svoboda    14     
3. Jaroslav Machac    12     
4. Karol Polak    12     
5. Frantisek Richter    11     
6. Jaroslav Volf    9    
7. Bohumil Rendek         
8. Vladimir Uher         
9. Karel Prusa         
10. Ladislav Emler         
11. Miloslav Spinka         
12. Rudolf Kvarda         
13. Vasilis Celidis         
14. Vilibald Arabas         
15. Lubos Tomicek         
16. Alois Jarolin         
17. Zdenek Rott         
           
           
           
           
           



2 - round

Krupka
10.07.1960

1. Frantisek Richter  (-)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Jaroslav Machac    13     
3. Lubos Tomicek    12     
4. Antonin Kasper    11     
5. Karel Prusa    11     
6. Jaroslav Volf    11     
7. Rudolf Kvarda         
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           



3 - round

Banska Bystryca
21.08.1960

1. Lubos Tomicek  (-)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Antonin Kasper    13     
3. Jaroslav Machac    13     
4. Miloslav Spinka    12     
5. Karol Polak    11     
6. Frantisek Richter       
7. Vilibald Arabas         
8. Rudolf Kvarda         
9. Alois Jarolim         
10. Zdenek Rott         
11. Jaroslav Volf         
12. Bohumil Rendek         
13. Stanislav Svoboda         
14. Visilis Celidis         
15. Vladimir Uher         
16. Karel Prusa         
           
           
           
           
           
           



4 - round

Mseno
11.09.1960

1. Jaroslav Machac  (-)  14    time 
2. Jaroslav Volf    14     
3. Lubos Tomicek    13     
4. Karol Polak    12     
5. Antonin Kasper    10     
6. Vladimir Uher       
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           


qualifying round

Kromeriz
24.04.1960

1. Miloslav Spinka  (-)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Richard Janicek    13     
3. Jaroslav Machac    10     
4. Vilibald Arabas    10     
5. Vasilis Celidis         
6. Rudolf Kvarda          
7. Vladimir Uher         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         



qualifying round

Slany
24.04.1960

1. Lubos Tomicek  (-)  14    time 
2. Karol Polak    12     
3. Antonin Kasper    12     
4. Jaroslav Volf    10     
5. Bohumil Rendek       
6. Zdenek Rott       
7. Stanislav Svoboda       
8. Karel Prusa       
9. Frantisek Eib       
10. Roman Irmis       
11. Frantisek Irmis       
12. Josef Slunecko        
13. Jaroslav Prusa       
14. Ladislav Emler       
15. Jiri Petrak       
16. Jaroslav Hejl       
R1. Antonin Vilde       
R2. Zdenek Kovar       
         
         
         
         




Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 446888 visitorstutaj!