Eliminacje ZSRR (USSR Qualifications) - 1960
USSR Championship
1960


Total Standing

rider 1-Final 2-Final 3-Final  Total
1. Igor Plechanow 8 15 15 38
2. Farit Szajnurow 15 11 12 38
3. Borys Samorodow 10 14 14 38
4. Wiktor Kuzniecow 11 11 12 34
5. Leonid Drobiazko 12 13 8 33
6. Wsiewołow Nierytow 10 11 8 29
7. Wiktor Trofimow 10 9 5 24
8. Wasilij Ruchadze 6 8 8 22
9. Jewgienij Konstantinow 7 5 9 21
10. Sokrat Liominidi 6 5 6 17
11. Wiktor Owczinnikow 5 4 4 13
12. Borys Sawojski 3 3 7 13
13. Władimir Sorokin 4 3 10½
14. Nikołaj Tkaczow 3 4 2 9
15. Nikołaj Czernow 2 2 4 8
16. Wiktor Walawski 5 0
17. Igor Spodyrak dnr - 3 3

Marked in blue, for Continental Qualifications 1961.


1 - Final

Rowno
03.07.1960

1. Farit Szajnurow  (-)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Leonid Drobiazko    12     
3. Wiktor Kuzniecow    11     
4. Borys Samorodow    10     
5. Wsiewołod Nierytow    10     
6. Wiktor Trofimow    10     
7. Igor Plechanow       
8. Jewgienij Konstantinow       
9. Wasilij Ruchadze       
10. Sokrat Liominidi       
11. Wiktor Owczinnikow       
12. Igor Walawski       
13. Władimir Sorokin       
14. Borys Sawojski       
15. Nikołaj Tkaczew       
16. Nikołaj Czernow       
17. Igor Spodyrak       
         
         
         
         
         



2 - Finał

Ufa
11.07.1960

1. Igor Plechanow  (9)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Borys Samorodow (14)  14  3,3,2,3,3   
3. Leonid Drobiazko  (1)  13  3,2,3,2,3   
4. Wiktor Kuzniecow  (12)  11  1,3,3,1,3   
5. Farit Szajnurow  (10)  11  2,2,3,3,1   
6. Wsiewołod Nierytow  (15)  11  2,3,2,2,2   
7. Wiktor Trofimow  (16)  1,2,2,2,2   
8. Wasilij Ruchadze  (3)  2,2,1,1,2   
9. Sokrat Liominidi  (11)  0,0,0,3,2   
10. Jewgienij Konstantinow  (8)  2,1,0,2,0   
11. Nikołaj Tkaczew  (5)  3,1,0,0,0   
12. Wiktor Owczinnikow  (4)  1,0,2,0,1   
13. Władimir Sorokin  (6)  3½  0,1,1,1,½   
14. Borys Sawojski  (7)  1,1,1,0,0   
15. Nikołaj Czernow  (2)  0,0,1,0,1   
16. Igor Walawski  (13)  1½  0,0,0,1,½   
17. Igor Spodyrak  (17)  dnr     
         
         
         
         
         



3 - Finał

Ufa
13.07.1960

1. Igor Plechanow  (9)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Borys Samorodow  (14)  14  3,3,2,3,3   
3. Farit Szajnurow  (10)  12  1,2,3,3,3   
4. Wiktor Kuzniecow  (12)  12  2,3,3,1,3   
5. Jewgienij Konstantynow  (8)  3,2,1,3,0   
6. Leonid Drobiazko  (1)  0,2,3,2,1   
7. Wasilij Ruchadze  (3)  3,2,0,1,2   
8. Wsiewołod Nierytow  (15)  2,0,2,2,2   
9. Borys Sawojski  (7)  2,1,2,0,2   
10. Sokrat Liominidi  (11)  0,3,2,0,1   
11. Wiktor Trofimow  (16)  1,1,0,2,1   
12. Nikołaj Czernow  (2)  2,0,0,2,0   
13. Wiktor Owczinnikow  (4)  1,0,0,1,2   
14. Władimir Sorokin  (6)  1,1,1,0,0   
15. Igor Spodyrak  (17)  1,1,1   
16. Nikołaj Tkaczew  (5)  0,1,1,0,0   
17. Igor Walawski  (13)  0,0,-,-,-   
         
I.Spodyrak - XII, XIV, XIX         
         
         
         



semifinal

Rowno
01.07.1960

         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         



semifinal

Rowno
02.07.1960

         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         




Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 446897 visitorstutaj!