Eliminacje bułgarskie (Bulgarian Qualification) - 1976
Bulgarian Championship
1976


Total Standing

rider 1-rd 2-rd 3-rd 4-rd 5-rd 6-rd 7-rd 8-rd Total
1. Angel Eftimov 15 15 14 15 15 (11) (11) 12 86
2. Ivan Dupałov                 78
3. Orlin Janakiev







74
4. Christo Simeonov                 71
5. Nikołaj Manev                 68
6. Nikołaj Parwanov                 61
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

Marked in blue, for Continental Qualifications.1977.


1 - Round

Płovdiv
XXX

1. Angel Eftimov    15  3,3,3,3,3  time 
2. Nikołaj Manev    12     
3. Christo Simeonov    11     
4. Aleksandr Kostov    11     
5. Petar Kostov    11     
6. Ivan Dupałov    10     
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         



2 - Round

Dołni Dybnik
XXX

1. Angel Eftimov    15  3,3,3,3,3  time 
2. Petar Petkov    14     
3. Ivan Dupałov    13     
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         



3 - Round

Targovoszcze
XXX

1. Angel Eftimov    14    time 
2. Orlin Janakiev    12     
3. Nikołaj Manev    12     
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         



4 - Round

Szumen
XXX

1. Angel Eftimov    15  3,3,3,3,3  time 
2. Orlin Janakiev    14     
3. Nikołaj Parvanov    13     
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         



5 - Round

Wielkie Tyrnovo
XXX

1. Angel Eftimov    15  3,3,3,3,3  time 
2. Ivan Dupałov    13     
3. Orlin Janakiev    13     
4. Christo Simeonov    11     
5. Nikołaj Manev    10     
6. Petar Iliev    10     
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         



6 - Round

Sofia
XXX

1. Ivan Dupałov    15  3,3,3,3,3  time 
2. Nikołaj Manev    12     
3. Petar Iliev    12     
4. Angel Eftimov    11     
5. Christo Simeonov    11     
6. Orlin Janakiev    10     
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         



7 - Round

Dolni Dybnik
XXX

1. Christo Simeonov    15  3,3,3,3,3  time 
2. Ivan Dupałov    14     
3. Atanas Janakiev    12     
4. Orlin Janakiev    12     
5. Angel Eftimov    11     
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         



8 - Round

Płovdiv
XXX

1. Christo Simeonov    13    time 
2. Orlin Janakiev    12     
3. Angel Eftimov    12     
4. Ivan Dupałov    12     
5. Nikołaj Parvanov    10     
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         




Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 443051 visitorstutaj!