Eliminacje ZSRR (USSR Qualificatations) - 1976
USSR Championship
1976


Total Standing

rider 1-day 2-day total
1. Aleksandr Uchow 14 14 28
2. Władimir Paznikow 14 12 26
3. Nikołaj Korniew 10 12 22
4. Nikołaj Dubrowin 9 11 20
5. Oleg Dziadyk 8 11 19
6. Aleksandr Mikłaszewski 7 12 19
7. Anatolij Mironow 10 9 19
8. Siergiej Denisow 7 10 17
9. Władimir Smirnow 10 5 15
10. Anatolij Pawluczenko 6 5 11
11. Rinat Sulejmanow 8 1 9
12. Oleg Rachimow 4 5 9
13. Georgij Iwanow 4 - 4
14. Siergiej Diużew 6 7 13 NK
15. Nikołaj Simonow 0 - 0 NK
16. Wladimir Pankin 0 - 0 NK

Marked in blue, for Continental Qualifications 1977.


1 - day

Bałakowo
23.10.1976


1. Aleksandr Uchow  (11)  14  3,3,3,3,2  time 
2. Wladimir Paznikow  (14)  14  3,2,3,3,3   
3. Nikołaj Korniew  (10)  10  x,3,3,3,1   
4. Władimir Smirnow  (16)  10  2,3,2,0,3   
5. Anatolij Mironow  (7)  10  2,2,2,2,2   
6. Nikołaj Dubrowin  (5)  3,x,3,2,1   
7. Oleg Dziadyk  (15)  f,0,2,3,3   
8. Rinat Sulejmanow  (1)  2,2,1,1,2   
9. Aleksandr Milłaszewski  (2)  3,1,f,2,1   
10. Siergiej Denisow  (9)  1,3,2,1,0   
11. Siergiej Djużew  (6)  1,0,0,2,3   
12. Anatolij Pawluczenko  (3)  1,1,1,1,2   
13. Gieorgij Iwanow  (12)  2,2,-,-,-   
14. Oleg Rachimow  (13)  x,1,1,1,1   
15. Nikołaj Simonow  (4)  0,-,-,-,-   
16. Władimir Pankin  (8)  0,-,-,-,-   
         
         
         
         
         
         



2 - day

Bałakowo
24.10.1976


1. Aleksandr Uchow  (10)  14  3,3,2,3,3  time 
2. Władimir Paznikow  (2)  12  2,1,3,3,3   
3. Nikołaj Korniew  (11)  12  2,2,3,2,3   
4. Aleksandr Mikłaszewski  (14)  12  2,2,3,3,2   
5. Oleg Dziadyk  (13)  11  3,2,3,f,3   
6. Nikołaj Dubrowin  (8)  11  3,3,2,1,2   
7. Siergiej Denisow  (3)  10  3,3,1,2,1   
8. Anatolij Mironow  (1)  1,3,2,2,1   
9. Siergiej Djużew  (16)  1,2,1,1,2   
10. Anatolij Pawluczenko  (9)  1,x,ef,3,1   
11. Władimir Smirnow  (6)  2,0,0,1,2   
12. Oleg Rachimow  (15)  x,1,2,2,0   
13. Rinat Sulejmanow  (7)  1,0,-,-,-   
14. Georgij Iwanow   (4)  dns     
15. Wladimir Pankin  (5)  dns     
16. Nikołaj Simonow  (12)  dns     
         
         
         
         
         
         



semifinal

Nowosybirsk
25.07.1976

1. Władimir Paznikow  (3)  13  3,2,3,2,3  time 
2. Anatolij Pawluczenko  (4)  13  2,3,3,2,3   
3. Nikołaj Korniew  (2)  12  f,3,3,3,3   
4. Michaił Starostin  (7)  11  3,3,f,3,2   
5. Władimir Niestierow  (15)  11  2,1,2,3,3   
6. Oleg Rachimow  (14)  10  3,2,1,2,2   
7. Renat Sulejmanow  (10)  3,0,1,3,2   
8. Gienadij Szczerbinin  (13)  0,3,2,1,2   
9. Siergiej Gawriłow  (8)  1,2,2,2,1   
10. Szamil Nigmatulin  (6)  2,1,3,1,-   
11. Władimir Kuraszow  (12)  2,f,0,1,1   
12. Jurij Nikołajew  (5)  0,2,1,x,1   
13. Wiktor Skaczko  (1)  1,1,2,0,0   
14. Zajtun Gafurow  (16)  1,x,f,1,1   
15. Irik Karimow  (11)  1,0,1,0,-   
16. Sierguej Koniszczew  (17)  1,0,0   
17. Nikołaj Korotajew  (9)  f,0,0,f,-   
18. Nasibułła Sajargułow  (18)  dnr     
         
S.Koniszczew - VIII, XVIII, XIX         
         
         
 



quartfinal

Saławat
18.07.1976

1. Nikołaj Korniew  (1)  14  2,3,3,3,3  time 
2. Szamil Nimatulin  (5)  14  3,2,3,3,3   
3. Irik Karimow  (10)  13  3,3,3,2,2   
4. Gienadij Szczerbinin  (4)  13  3,3,2,3,2   
5. Zajtun Gafurow  (11)  11  2,3,2,3,1   
6. Wiktor Skaczko  (8)  2,2,3,2,0   
7. Nikołaj Korotajew  (15)  2,2,2,1,1   
8. Nasibułła Sujargułow  (9)  7+3  0,1,2,2,2   
9. Aleksandr Padkiewicz  (13)  7+2  3,0,0,1,3   
10. Anatolij Maksimow  (16)  0,1,1,1,3   
11. Władimir Koczetow  (7)  1,1,1,2,1   
12. Władimir Gerasimow  (6)  0,2,0,0,1   
13. Marat Sagitow  (3)  1,0,0,0,2   
14. Wiktor Wierchowcew  (14)  1,0,1,1,0   
15. Władimir Wichlajew  (17)  1,1   
16. Rusłan Jenikijew  (12)  1,0,0,0,0   
17. Władimir Własow  (18)  0,0   
18. Wiktor Kuzniecow  (2)  f,-,-,-,-   
         
W.Wichlajew - VI, X         
W.Własow - XIV, XVIII         
         
 




Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 443059 visitorstutaj!