Eliminacje ZSRR (USSR Qualifications) - 1967
USSR championship
1967



USSR Final
Total Standing

rider 1-day 2-day Total
1. Wiktor Trofimow 14 14 28+3+2½
2. Igor Plechanow 14 14 28+2+2½
3. Farit Szajnurow 14 11 25
4. Giennadij Kurylenko 9 10 19
5. Gabdrachman Kadyrow 10 8 18
6. Borys Ciechanowicz 9 8 17
7. Jurij Łombocki 8 9 17
8. Borys Samorodow 5 9 14
9. Władimir Korniew 6 7 13
10. Giennadij Wjunow 7 5 12
11. Walentin Mojsiejew 6 6 12
12. Władimir Smirnow 7 10½
13. Borys Kopyłow 3 5 8
14. Jurij Dubinin 1
15. Jurij Czekranow 5 1 6
16. Anatolij Pietrowski dnr 4 4
17. Raszyd Chajbrachmanow 1 0 1
18. Siergiej Latosiński dnr dnr -

Marked in blue, for Continental Qualifications 1968.


USSR Final
1 - day

Leningrad
01.08.1967

1. Wiktor Trofimow  (16)  14  3,2,3,3,3  time 
2. Igor Plechanow  (12)  14  2,3,3,3,3   
3. Farit Szajnurow  (9)  14  3,3,3,3,2   
4. Gabdrachman Kadyrow  (11)  10  f,3,2,2,3   
5. Borys Ciechanowicz  (7)  3,2,2,1,1   
6. Giennadij Kurylenko  (14)  1,2,2,2,2   
7. Jurij Łombocki  (10)  1,3,0,2,2   
8. Giennadij Wjunow  (2)  3,1,2,1,0   
9. Władimir Korniew  (15)  2,0,0,1,3   
10. Walentin Mojsiejew  (4)  1,1,3,0,1   
11. Jurij Dubinin   (3)  5½  2,1,0,½,2   
12. Borys Samorodow  (13)  ef,ef,1,3,1   
13. Jurij Czekranow  (6)  2,0,1,2,ef   
14. Sładimir Smirnow  (5)  3½  ef,2,1,½,0   
15. Borys Kopyłow   (8)  1,0,1,0,1   
16. Raszyd Chajbrachmanow  (1)  0,1,0,0,0   
R1. Siergiej Latosiński (17)  dnr     
R2. Anatolij Pietrowski  (18)  dnr     
         
         
         
         
 



USSR Final
2 - day

Leningrad
02.08.1967

1. Wiktor Trofimow   (5)  14  3,3,2,3,3  time 
2. Igor Plechanow  (1)  14  3,2,3,3,3   
3. Farid Szjnurow  (12)  11  2,3,3,2,1   
4. Giennadij Kurylenko  (7)  10  2,3,3,0,2   
5. Borys Samorodow  (9)  3,0,3,ef,3   
6. Jurij Łombocki  (2)  2,2,1,3,1   
7. Gabdrachman Kadyrow  (8)  1,2,2,1,2   
8. Borys Ciechanowicz  (4)  1,1,2,2,2   
9. Władimir Korniew  (14)  3,3,0,1,0   
10. Władimir Smirnow  (6)  0,1,1,3,2   
11. Walentin Mojsiejew  (15)  2,2,0,1,1   
12. Giennadij Wjunow  (13)  ef,1,1,0,3   
13. Borys Kopyłow  (11)  0,0,2,2,1   
14. Jurij Dubinin  (16)  ef,0,ef,1,0   
15. Jurij Czekranow  (10)  1,ef,f,-,-   
16. Raszyd Chajbrachmanow  (3)  ef,-,-,-,0   
R1. Siergiej Latosinski  (17)  dnr     
R2. Anatolij Pietrowski  (18)  1,1,2,ef,0   
         
         
         
         
 


 
USSR semifinal

Nowosybirsk
22-23.07.1967

rider 1-day 2-day Total
1. Gabdracgman Kadyrow     27
2. Borys Kopyłow      
3. Jurij Dubinin      
4. Władimir Korniew      
5. Borys Ciechanowicz      
6. Raszyd Chajbrachmanow      
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       



USSR semifinal

Ufa
22-23.07.1967

rider 1-day 2-day Total
1. Jurij Czekranow 15 13 28
2. Igor Plechanow 14 11 25
3. Giennadij Kurylenko 13 11 24
4. Farit Szajnurow 11 13 24
5. Borys Samorodow 7 15 22
6. Anatolij Pietrowski 7 12 19
7. Jurij Perker 12 4 16
8. Jurij Stupakow 8 7 15
9. Aleksiej Krawczenko 7 7 14
10. Rawil Safarow 5 6 11
11. Władimir Kowalenko 7 4 11
12. Wadim Wolski 5 5 10
13. Wasilij Zinowjew 1 6 7
14. Władimir Iwaniszyn 4 2 6
15. Stanisław Armand 2 2 4
16. Władimir Kuźniecow 2 1 3
17. Piotr Chripunow dnr 1 1

1 - day

Ufa
22.07.1967

1. Jurij Czekranow  (16)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Igor Plechanow  (2)  14  3,3,3,3,2   
3. Giennadij Kurylenko  (8)  13  3,2,3,2,3   
4. Jurij Perker  (1)  12  2,3,2,3,2   
5. Farit Szajnurow  (10)  11  3,2,3,2,1   
6. Jurij Stupakow   (9)     
7. Borys Samorodow (13)  2,2,ef,ef,3   
8. Aleksiej Krawczenko  (12)     
9. Władimir Kowalenko  (6)     
10. Anatolij Pietrowski (14)     
11. Wadim Wolski  (5)     
12. Rawil Safarow  (4)     
13. Władimir Iwaniszyn (11)     
14. Władimir Kuźniecow  (3)     
15. Stanisław Armand  (15)     
16. Wasilij Zinowjew  (7)     
R. Piotr Chripunow  (17)  dnr     
         
         
         
         
         

2 - day

Ufa
23.07.1967

1. Boris Samorodow  (10)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Jurij Czekranow  (6)  13  2,2,3,3,3   
3. Farit Szajnurow  (7)  13  3,2,2,3,3   
4. Anatolij Pietrowski  (15)  12  3,3,2,2,2   
5. Igor Plechanow  (11)  11  2,1,2,3,3   
6. Giennadik Kurylenko  (2)  11  3,1,3,2,2   
7. Aleksiej Krawczenko  (4)  2,3,0,0,2   
8. Jurij Stupakow  (14)  2,0,3,1,1   
9. Rawil Safarow  (1)  0,2,1,2,1   
10. Wasilij Zinowjew  (13)  1,1,1,1,2   
11. Wadim Wolski  (3)  1,0,2,1,1   
12. Jurij Perker  (9)  1,3,f,-,-   
13. Władimir Kowalenko  (5)  1,0,1,2,0   
14. Stanisław Armand  (12)  0,2,0,0,0   
15. Władimir Iwaniszyn  (8)  0,1,1,0,0   
16. Władimir Kuźniecow  (16)  0,0,0,0,1   
R. Piotr Chripunow  (17)  1,0   
         
         
         
         
         
 



USSR - semifinal

???
???

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       


USSR - quartfinal

Daugawpils
15-16.07.1967

rider 1-day 2-day Total
1. Anatolij Pietrowski 15 12 27
2. Wadim Wolski 13 14 27
3. Jurij Stupakow 12 9 21
4. Jurij Perker 11 10 21
5. Władimir Iwaniszyn 7 13 20
6. Wasilij Zinowjew 10 10 20
7. Stanisław Armand 8 11 19
8. Reino Vijdas 9 6 15
9. K Gawrilik 7 7 14
10. Wasilij Diwakow 6 6 12
11. Janis Meinert 7 3 10
12. B Jokubauskas 3 6 9
13. Aleksandr Zagradin 4 4 8
14. Wasilij Wiediaszew 5 1 6
15. Jurij Gusiew 1 3 4
16. S.Rudokas 0 2 2
17. J.Dudko dnr 2 2

1 - day

Daugawpils
15.07.1967

1. Anatolij Pietrowski  (6)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Wadim Wolski  (4)  13  3,3,2,2,3   
3. Jurij Stupakow  (7)  12  ef,3,3,3,3   
4. Jurij Perker  (5)  11  ef,3,3,3,2   
5. Wasilij Zinowjew  (8)  10  2,2,2,1,3   
6. Reino Vijdas  (12)  3,ef,2,2,2   
7. Stanisław Armand  (16)  3,ef,2,2,1   
8. Władimir Iwaniszyn  (2)  2,0,0,3,2   
9. K.Gawryluk  (13)  1,2,1,2,1   
10. Janis Meinert (14)  2,2,1,1,1   
11. Wasilij Diwakow  (9)  2,ef,3,1,ef   
12. Wasilij Wiediaszew  (1)  1,1,1,0,2   
13. Aleksandr Zagradin (10)  1,1,0,1,1   
14. B.Jokubauskas  (15)  0,2,1,0,0   
15. Jurij Gusiew  (3)  0,1,0,0,0   
16. S.Rudokas  (11)  ef,0,0,0,0   
R. J.Dudko  (17)  dnr     
         
         
         
         
         

2 - day

Daugawpils
16.07.1967

1. Wadim Wolski  (14)  14  3,2,3,3,3  time 
2. Władimir Iwaniszyn  (10)  13  2,3,2,3,3   
3. Anatolij Pietrowski  (15)  12  2,3,3,2,2   
4. Stanisław Armand  (9)  11  3,1,2,3,2   
5. Jurij Perker  (1)  10  3,3,3,1,f   
6. Wasilij Zinowjew  (3)  10  2,2,1,2,3   
7. Jurij Stupakow  (7)  3,f,3,2,1   
8. K.Gawlik  (5)  2,2,2,1,f   
9. Wasilij Diwakow  (11)  -,1,2,3,f   
10. B.Jokubauskas  (4)  0,3,1,ef,2   
11. Reino Vijdas  (2)  1,1,1,-,3   
12. Aleksandr Zagradin  (8)  1,f,0,2,1   
13. Jurij Gusiew  (12)  f,2,0,0,1   
14. Janis Meinert (16)  1,1,1,-,-   
15. S.Rudokas  (13)  0,0,0,-,2   
16. Wasilij Wiediaszew  (6)  0,0,0,1,0   
R. J.Dudko  (17)  1,1,0   
         
         
         
         
         



USSR - quartfinal

Saławat
16.07.1967

1. Igor Plechanow  (14)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Wladimir Kowalenko  (13)  13  2,3,3,2,3   
3. Giennadij Kurylenko  (4)  13  3,3,2,3,2   
4. Władimir Sokołow  (2)  11  2,2,3,1,3   
5. Borys Samorodow  (8)  11  2,2,2,3,2   
6. Rawil Safarow  (6)  10  3,1,3,1,2   
7. Aleksiej Krawczenko  (15)  1,0,2,2,3  
8. Anatolij Gonczarow  (12)  3,1,1,2,1   
9. Władimir Kuźniecow  (11)  1,2,2,0,1   
10. Piotr Chripunow  (1)  1,2,1,1,1   
11. Giennadij Bykow  (9)  2,0,1,0,2   
12. Nikołaj Czernow  (10)  0,-,1,3,0   
13. Dimitrij Ałszabaja  (7)  1,3,0,0,0   
14. Władimir Czaoało  (3)  0,1,0,2,0   
15. Nikołaj Simakow  (16)  0,0,0,1,1   
16. Leonid Taranin  (5)  0,1,0,0,0   
R. A Tieriechow  (17)  dnr     
         
         
         
         
         

 

 
USSR - quartfinal
???



USSR - quartfinal
???



USSR - quartfinal
???



USSR - quartfinal
???



Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 446010 visitorstutaj!