Runda kontynentalna (Continental Round) - 1970
Continental Qualifications
1967

Finał Europejski
(European Final)

Leningrad
20.07.1970



1. Ivan Mauger NZ (4)  14 2,3,3,3,3  
2. Władimir Gordiejew SU (1)  11+3 3,0,3,2,3  
3. Gienadij Kurylenko SU (10)  11+2 1,3,2,3,2  
4. Sören Sjösten S (12)  11 2,2,3,3,1  
5. Ole Olsen DK (5)  11 2,3,2,2,2  
6. Barry Briggs NZ (11)  10 3,3,1,3,0  
7. Anders Michanek S (3)  9 0,2,3,1,3  
8. Walery Klementiew SU (2)  8 1,2,1,1,3  
9. Trevor Hedge GB (15)  6 3,0,0,2,1  
10. Jurij Dubinin SU (13)  6 2,2,0,2,0  
11. Ronnie Moore NZ (7)  5 3,1,1,f,-  
12. Hans Jürgen Fritz DDR (6)  5 0,1,2,0,2  
13. Władimir Kononowicz SU (14)  5 1,0,2,1,1  
14. Wiktor Kałmykow SU (9)  5 0,1,1,1,2  
15. Jim Airey AUS (8)  2 1,1,0,0,0  
16. Zdenek Majstr CS (16)  1 0,0,0,0,1  
R1. Bengt Jansson S   dnr    
R2. Jurij Lambotski SU   0 0  
           
           
           
           

Marked in blue, for World Final 1967.
 

 

Finał Kontynentalny
(Continental Final)

Abensberg
02.06.1970

1. Hans Jürgen Fritz

DDR

(9) 

10

2,3,3,2 

 

2. Walery Klementiew

SU

(10) 

9

3,2,1,3 

 

3. Zdenek Majstr

CS

(7) 

8+3

2,3,3,0 

 

4. Jurij Dubinin

SU

(15) 

8+2

3,0,2,3 

 

5. Gienadij Kurylenko

SU

(1) 

8+1

2,1,3,2 

 

6. Władimir Kononowicz

SU

(2) 

7

3,1,0,3 

 

7. Walery Gordiejew

SU

(12) 

6

0,0,3,3 

 

8. Wiktor Kałmykow

SU

(16) 

6

0,3,1,2 

 

9. Jiri Stancl

CS

 (5)

6

3,2,1,0 

 

10. Grigorij Chłynowski

SU

(11) 

6

1,2,2,1 

 

11. Dieter Tetzlaff

DDR

(14) 

2,3,0,1 

 

12. Jürgen Hehlert

DDR

(8) 

0,1,2,2 

 

13. Borys Ciechanowicz

SU

(13) 

1,0,2,1 

 

14. Gabdrahman Kadyrow

SU

(R2)/4/ 

0,2,1,0 

 

15. Antonin Svab

CS

(R1)/3/ 

1,0,1,1 

 

16. Nikołaj Aksenow

SU

(6) 

1,0,0,0 

 

17. Władimir Smirnow 

SU 

(4) 

f,-,-,- 

 

18. Wiktor Trofimow 

SU 

(3) 

f,-,-,- 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Marked in blue, for European Final 1967.


Ćwierćfinał kontynentalny
(Continental Quarter Final)

Meisen
09.05.1970


1. Jan Holub

CS

(4) 

14

3,3,2,3,3 

time 

2. Walery Gordiejew

SU

(7) 

13

2,2,3,3,3 

 

3. Peter Liebing

DDR

(11) 

12

3,3,3,2,1 

 

4. Jiri Stancl

CS

(5) 

11

3,3,0,3,2 

 

5. Aleksander Pawłow

SU

(8) 

11

1,1,3,3,3 

 

6. Hans Jürgen Fritz

DDR

(2) 

11

2,3,3,1,2 

 

7. Jurij Dubinin

SU

(15) 

10

3,1,2,2,2 

 

8. Nikołaj Aksonow

SU

(12) 

9

2,2,1,2,2 

 

9. Stanislav Kubicek 

CS 

(6) 

0,2,2,1,1 

 

10. Petar Petkov 

BG 

(3) 

0,0,1,1,3 

 

11. Günter Firniss 

DDR 

(16) 

1,0,1,2,1 

 

12. Barnabas Gyepes 

(1) 

4

1,1,0,1,1 

 

13. Günter Schelenz 

DDR 

(13) 

2,t,1,0,0 

 

14. Milan Spinka 

CS 

(14) 

0,1,2,0,0 

 

15. Janos Bernarth 

(9) 

1,0,0,0,0 

 

16. Nedelko Nedelkov 

BG 

(10) 

0,0,0,0,0 

 

R1. Clemens Bever 

DDR 

(17) 

 

R2. Jochen Hetmank 

DDR 

(18) 

dnr 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ćwierćfinał kontynentalny
(Continental Quarter Final)

Miskolc
10.05.1970

1. Vaclav Verner

CS

(9) 

13

 

 

2. Jaroslav Volf  jr.

CS

(16) 

13

 

 

3. Wiktor Trofimow

SU

(1) 

13

 

 

4. Grigori Chłynowski

SU

(7) 

10

 

 

5. Antonin Svab

CS

(10) 

10

 

 

6. Władimir Smirnow

SU

(2) 

10

 

 

7. Pal Perenyi

H

(5) 

9

 

 

8. Kurt Martens

DDR

(12) 

8

 

 

9. Sandor Csato 

(13) 

 

 

10. Anatolij Kuzmin 

SU 

(8)

 

 

11. Ferenc Radacsi 

(4) 

 

 

12. Janos Jakab 

(11) 

 

 

13. Jan Klokocka 

CS 

(15) 

 

 

14. Horst Krüger 

DDR 

(14) 

 

 

15. Tibor Molnar 

(3) 

 

 

16. Istvan Szakos 

(6) 

 

 

R. Lajos Izopi 

(17) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ćwierćfinał kontynnentalny
(Continental Quarter Final)

Graz
10.05.1970

1. Walery Gordiejew

SU

(16) 

14

3,3,2,3,3 

time 

2. Zdenek Majstr

CS

(15) 

12

0,3,3,3,3 

 

3. Joachim Dinse

DDR

(13) 

12

2,2,3,2,3 

 

4. Miroslav Verner

CS

(8) 

11

2,0,3,3,3 

 

5. Gerhard Uhlenbrock

DDR

(4) 

11

3,2,2,2,2 

 

6. Gabdrahman Kadyrow

SU

(1) 

11

2,3,2,2,2 

 

7. Gienadij Kurylenko

SU

(6) 

9

1,2,1,3,2 

 

8. Josef Bössner

A

(7) 

8

3,3,0,0,2 

 

9. Christoph Betzl 

(12) 

3,1,2,0,1 

 

10. Günter Walla 

(10) 

2,0,1,2,1 

 

11. Alfred Rinzner 

(2) 

0,1,3,0,0 

 

12. Helmut Schippl  

(11) 

1,2,0,1,0 

 

13. Dieter Dauderer 

(3) 

1,0,1,1,0 

 

14. Heintz Zimmermann 

(15) 

1,1,1,0,0 

 

15. Otto Weiss 

(5) 

0,1,0,0,1 

 

16. Hans Siegl 

(9) 

0,0,0,-,- 

 

R1. Kurt Schwingenschlögl 

(17) 

1,1 

 

 

 

 

 

 

 

K.Schwingenschlogl - XVI, XVIII 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ćwierćfinał kontynentalny
(Continental Quarter Final)

Zagreb
10.05.1970

1. Pavel Mares

CS

(13) 

14

3,3,3,3,2 

 

2. Borys Ciechanowicz

SU

(6) 

13

3,1,3,3,3 

 

3. Jürgen Hehlert

DDR

(16) 

12

2,3,1,3,3 

 

4. Frantisek Ledesky

CS

(2) 

12

3,3,3,2,1 

 

5. Wiktor Kałmykow

SU

(11) 

10

3,3,2,x,2 

 

6. Dieter Tetzlaff

DDR

(12) 

10

2,2,2,3,1 

 

7. Władimir Kononowicz

SU

(14) 

10

1,2,2,2,3 

 

8. Jurij Lambonskij

SU

(7) 

9

2,2,2,1,2 

 

9. Drago Perko

YU

(9) 

8

1,2,3,2,0 

 

10. Drago Regvart

YU 

(3) 

2,1,1,2,x 

 

11. Drasko Orsic 

YU 

(5) 

1,1,1,1,1 

 

12. Josef Haider 

(4) 

1,1,1,1,0 

 

13. Joze Visocnik 

YU 

(17) 

f,0,0,0,3 

 

14. Ermano Fedele 

(1) 

0,0,ef,0,2 

 

15. Erich Zandl 

(8) 

0,0,0,1,f 

 

16. Annibale Pretto 

(15) 

0,0,0,f,0 

 

17. Vlado Pintaric 

YU 

(18) 

 

Ivan Molan 

YU 

(10) 

QNS 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Półfinał kontynentalny
(Continental Semifinal)

Pardubice
06.06.1970



1. Walerij Klementiew

SU

(14) 

15

3,3,3,3,3

 

2. Władimir Smirnow

SU

(2) 

11

3,1,3,3,1 

 

3. Jiri Stancl

CS

(4) 

11

2,3,2,2,2 

 

4. Jurij Dubinin

SU

(1) 

10

f,3,3,1,3 

 

5. Wiktor Trofimow

SU

(15) 

10

1,3,2,3,1 

 

6. Hans Jürgen Fritz

DDR

(9) 

10

3,2,2,1,2 

 

7. Nikołaj Aksenow

SU

(16) 

9

0,1,2,3,3 

 

8. Grigorij Chłynowski

SU

(13) 

9

2,0,3,2,2 

 

9. Antonin Svab

CS

(8) 

9

3,2,1,1,2 

 

10. Vaclav Verner

CS

(7) 

7

2,2,1,2,x 

 

11. Jaroslav Volf  jr.

CS

(3) 

6

1,1,0,1,3 

 

12. Wiktor Pawłow

SU

(6) 

5

1,2,1,0,1 

 

13. Jiri Holub

CS

(5)

5

0,1,1,2,1 

 

14. Hans Martens

DDR

(10) 

2

2,0,0,0,0 

 

15. Peter Liebing

DDR

(11) 

1

1,0,0,0,0 

 

16. Pal Perenyi

H

(12) 

0

0,0,0,0,0 

 

R1. Candor Csato 

(17) 

dnr 

 

 

R2. Stanislav Kubicek 

CS 

(18) 

dnr 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Półfinał kontynentalny
(Continental Semifinal)

Bydgoszcz
07.06.1970

1. Gienadij Kurylenko

SU

(16) 

14

3,3,2,3,3

79,0 

2. Władimir Gordiejew

SU

(6) 

12

3,2,3,3,1

76,8 

3. Wiktor Kałmykow

SU

(15) 

11

1,3,2,2,3

78,5 

4. Władimir Kononowicz

SU

(2) 

11

3,3,1,3,1

76,9 

5. Zdenek Majstr

CS

(12) 

10

2,2,3,3,ef

78,6 

6. Jürgen Hehlert

DDR

(3) 

10

1,1,3,2,3

76,8 

7. Dieter Tetzlaff

DDR

(7) 

10

1,2,3,2,2

76,4 

8. Borys Ciechanowicz

SU

(13) 

9

2,1,2,2,2

76,7 

9. Gabdrachman Kadyrow

SU

(5) 

7

2,3,0,0,2

75,6 

10. Gerhard Uhlenbrock

DDR

(10) 

6

3,0,0,1,2

76,5 

11. Josef Bössner

A

(1) 

5

2,0,1,1,1

75,7 

12. Miroslav Verner

CS

(4) 

4

0,1,1,1,1

78,3 

13. Joachim Diense

DDR

(14) 

4

0,1,0,0,3

77,1 

14. Jurij Lambockij

SU

(8) 

1

0,0,1,0,0

77,5 

RT. Janusz Plewiński

PL

(9) 

4

0,2,2,0,0

78,1 

RT. Bogdan Krzyżaniak

PL

(11) 

2

1,0,0,1,0

77,0 

RT. Bogdan Szuluk 

PL 

RT 

dnr 

 

77,8 

 

 

 

 

 

78,4 

 

 

 

 

 

77,0 

 

 

 

 

 

76,5 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 443051 visitorstutaj!