Eliminacje ZSRR (USSR Qualificatations) - 1970
USSR Championship
1970


USSR Final
Total Standing

rider 1-day 2-day Total
1. Giennadij Kurilenko 14 13 27
2. Władimir Gordiejew 12 14 26+3
3. Anatolij Pietrowski 15 11 26+2
4. Grigorij Chłynowski 9 10 19
5. Władimir Korniew 8 9 17
6. Michaił Krasnow 10 7 17
7. Władimir Kononowicz 9 6 15
8. Boris Kopyłow 7 7 14
9. Aleksandr Pawłow 5 8 13
10. Anatolij Kuźmin 5 8 13
11. Nikołaj Aksionow - 11 11
12. Jurij Łombocki 3 7 10
13. Władimir Zapleczny 8 - 8
14. Anatolij Mironow 4 4 8
15. Jurij Dubinin 7 - 7
16. Wiaczesław Dubinin 2 - 2
17. Nasibułła Sujargułow 1 0 1
18. Wasilij Baturin 0 - 0
19. Gieorgij Markatanow  - 3 3 NK
20. Wiaczesław Jakimow - 1 1 NK

Marked in blue for Continental Qualifications 1971.

USSR Final
(1 - day)

Ufa
08.08.1970

1. Anatolij Pietrowski  (14)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Giennadij Kurilenko  (16)  14  2,3,3,3,3   
3. Władimir Gordiejew  (10)  12  3,1,3,2,3   
4. Michaił Krasnow  (9)  10  1,2,2,3,2   
5. Władimir Kononowicz  (13)  1,3,2,3,0   
6. Grigorij Chłynowski  (4)  3,2,1,2,1   
7. Władimir Korniew  (12)  0,1,2,2,3   
8. Władimir Zapleczny  (2)  2,0,3,2,1   
9. Jurij Dubinin  (11)  2,3,2,f,-   
10. Boris Kopyłow  (5)  3,x,1,1,2   
11. Aleksandr Pawłow   (17)  2,1,0,2   
12. Anatolij Kuźmin  (3)  1,2,1,0,1   
13. Anatolij Mironow  (1)  0,1,0,1,2   
14. Jurij Łombocki  (15)  0,1,0,1,1   
15. Wiaczesław Dubinin  (8)  2,f,f,-,-   
16. Nasibułła Sujargułow  (7)  1,0,0,0,0   
17. Wasilij Baturin  (6)  f,-,-,-,-   
         
         
         
         
         

USSR Final
(2 - day)

Ufa
09.08.1970

1. Władimir Gordiejew  (6)  14  3,3,3,3,2 time 
2. Giennadij Kurilenko  (5)  13  1,3,3,3,3   
3. Anatolij Pietrowski  (12)  11  1,3,1,3,3   
4. Nikołaj Aksionow  (8)  11  2,1,3,3,2   
5. Grigorij Chłynowski  (10)  10  2,2,1,2,3   
6. Władimir Korniew  (11)  3,2,1,1,2   
7. Aleksandr Pawłow  (2)  2,1,2,2,1   
8. Anatolij Kuźmin  (16)  1,2,2,1,2   
9. Boris Kopyłow  (1)  3,2,0,2,0   
10. Michaił Krasnow  (15)  3,1,0,2,1   
11. Jurij Łombocki  (9)  0,1,2,1,3   
12. Władimir Kononowicz  (7)  0,3,3,f,-   
13. Anatolij Mironow  (4)  1,0,2,0,1   
14. Gieorgij Markatanow  (13)  2,0,0,0,1   
15. Wiaczesław Jakimow  (14)  0,0,1,-,-   
16. Nasibułła Sujargułow  (3)  0,0,0,-,-   
         
         
         
         
         
         


 
 
semifinal
Leningrad
28-29.07.1970

rider 1-day 2-day Total
1. Anatolij Kuźmin 13 13 26
2. Grigorij Chłynowski 14 11 25
3. Jurij Łombocki 13 11 24
4. Wasilij Baturin 11 12 23
5. Anatolij Pietrowski 9 11 20
6. Boris Kopyłow 9 11 20
7. Wadim Wolski 11 7 18
8. Jurij Stupakow 8 7 15
9. Iwan Rybnikow 7 6 13
10. Oleg Dziadyk 9 4 13
11. Wiktor Wieduta 4 6 10
12. Gieorgij Markatanow 4 4 8
13. Aleksiej Krawczenko 2 5 7
14. Wiktor Suworow 2 4 6
15. Boris Gorka 3 3 6
16. Oleg Dobrinski 1 2 3
17. Jurij Grinczuk 0 1 1

semifinal
(1 - day)

Leningrad
28.07.1970

1. Grigorij Chłynowski  (16)  14  2,3,3,3,3  time 
2. Anatolij Kuźmin  (9)  13  3,2,3,3,2   
3. Jurij Łombocki   (10)  13  2,3,3,2,3   
4. Wasilij Baturin  (5)  11  2,3,2,1,3   
5. Wadim Wolski   (7)  11  3,3,2,2,1   
6. Oleg Dziadyk  (12)  1,1,1,3,3   
7. Anatolij Pietrowski  (14)  3,2,2,1,1   
8. Boris Kopyłow  (8)  1,2,1,3,2   
9. Jurij Stupakow  (4)  3,0,1,2,2   
10. Iwan Rybnikow  (15)  1,2,3,1,0   
11. Wiktor Wieduta  (6)  0,1,1,0,2   
12. Gieorgij Markatanow  (1)  2,1,0,0,1   
13. Boris Gorka  (3)  1,1,0,0,1   
14. Aleksiej Krawczenko  (11)  0,0,2,0,0   
15. Wiktor Suworow  (8)  0,0,0,2,0   
16. Oleg Dobrinski  (13)  0,0,0,1,-   
R. Jurij Grinczuk  (17)   
         
         
         
         
         

semifinal
(2 - day)

Leningrad
29.07.1970

1. Anatolij Kuźmin  (2)  13  3,1,3,3,3  time 
2. Wasilij Baturin  (12)  12  1,3,2,3,3   
3. Grigorij Chłynowski  (14)  11  3,3,2,x,3   
4. Anatolij Pietrowski  (10)  11  3,0,3,3,2   
5. Jurij Łombocki  (6)  11  1,2,3,3,2   
6. Boris Kopyłow  (8)  11  2,2,3,1,3   
7. Jurij Stupakow  (15)  0,3,1,2,1   
8. Wadim Wolski  (11)  2,2,1,0,2   
9. Iwan Rybnikow  (7)  3,1,2,0,-   
10. Wiktor Wieduta  (5)  ef,3,0,2,1   
11. Aleksiej Krawczenko  (9)  0,2,1,0,2   
12. Oleg Dziadyk  (16)  2,f,2,f,-   
13. Gieorgij Markatanow  (13)  1,0,0,2,1   
14. Wiktor Suworow (1)  2,1,0,1,0  
15. Boris Gorka  (4)  0,1,1,1,0   
16. Oleg Dobrinski  (3)  1,0,0,1,0   
R. Jurij Grinczuk  (17)   
         
         
         
         
         


 
 
Nowosybirsk

semifinal
02-03.08.1970

rider 1-day 2-day Total
1. Jurij Dubinin      
2. Władimir Zapleczny       
3. Anatolij Mironow      
4. Wiaczesław Dubinin      
5. Nasibułła Sujargułow      
6. Nikołaj Aksionow      
7. Jurij Suszkin      
8. Iwan Sibiriew      
9. Władimir Paznikow       
10. Wiaczesław Anczutin      
11. Wiktor Kałmykow      
12. Walerij Gordiejew      
13. Boris Wichoriew      
14. Walerij Kuźniecow      
15. Konstantin Diemachin      
16. Wiaczesław Gajsin      
17. Aleksandr Koczetow      


semifinal
Saławat
01-02.08.1970

rider 1-day 2-day Total
1. Władimir Korniew      
2. Władimir Gordiejew      
3, Giennadij Kurilenko      
4. Michaił Krasnow      
5. Aleksandr Pawłow      
6. Witalij Wołkow      
7. Wiaczesław Jakimow      
8. Sokrat Liominidi      
9. Boris Ciechanowicz      
10. Gamlet Grigorian       
11. Walentin Moisiejew      
12. Włdimir Mazanow      
13. Giennadij Bykow      
14. Aleksandr Gagolin      
15. Nikołaj Dubrowin      
16. Wasilij Wieniediktow      
17. Walerij Klementjew      


quartfinal
Daugawpils
21-22.07.1970

rider 1-day 2-day Total
1. Anatolij Kuźmin 14 14 28
2. Anatolij Pietrowski 14 14 28
3. Wadim Wolski 10 13 23
4. Iwan Rybnikow 13 8,5 21,5
5. Gieorgij Markatanow 11 9 20
6. Jurij Stupakow 9 10 19
7. Wiktor Suworow 11 6 17
8. Aleksiej Krawczenko 6 9 15
9. Jurij Iliczkowicz 5 10 15
10. Władimir Leonow 5 6 11
11. Walerij Litwinow 5 5,5 10,5
12. Andriej Wingra 6 4 10
13. Anatolij Gonczarow 4 6 10
14. Władimir Timoszenko 4 1 5
15. I.Akimienko 1 1 2
16. Anatolij Siniegubow 0 1 1
17. A.Isajew - 1 1

 
quartfinal
Daugawpils
(1 - day)
21.07.1970

1. Anatolij Kuźmin    14  3,3,3,2,3  time 
2. Anatolij Pietrowski    14  3,3,2,3,3   
3. Iwan Rybnikow    13  2,3,3,3,2   
4. Wiktor Suworow    11  3,1,3,1,3   
5. Gieorgij Markatanow    11  1,2,2,3,3   
6. Wadim Wolski    10  2,2,2,3,1   
7. Jurij Stupakow    0,2,3,2,2   
8. Aleksiej Krawczenko    1,3,ef,2,0   
9. Andriej Winga    3,2,1,0,0   
10. Jurij Iliczkowicz    ef,ef,2,1,2   
11. Władimir Leonow   2,0,ef,1,2  
12. Walerij Litwinow    1,1,ef,2,1   
13. Anatolij Gonczarow    2,1,1,0,ef   
14. Władimir Timoszenko    1,ef,1,1,1   
15. I. Akimienko    0,0,ef,0,1   
16. Anatolij Siniegubow    0,0,0,0,0   
         
         
         
         
         
         

quartfinal
Daugawpils
(2 - day)
22.07.1970

1. Anatolij  Kuźmin   14  3,3,3,2,3  time 
2. Anatolij Pietrowski    14  3,3,3,3,2   
3. Wadim Wolski    13  2,3,2,3,3   
4. Jurij Stupakow    10  2,2,x,3,3   
5. Jurij Iliczkowicz    10  2,1,3,2,2   
6. Aleksiej Krawczenko    3,3,ef,2,1  
7. Gieorgij Markatanow   2,1,2,1,3  
8. Iwan Rybnikow   8,5 1,2,3,1,1.5  
9. Władimir Leonow    3,x,1,0,2   
10. Wiktor Suworow    0,2,0,3,1  
11. Anatolij Gonczarow   6 1,0,2,2,1  
12. Walerij Litwinow   5,5 ef,2,1,1,1.5  
13. Andriej Winga   1,1,2,0,0  
14. I. Akimienko    0,1,0,ef,0   
15. Władimir Timoszenko    1,0,ef,-,-   
16. Anatolij Siniegubow    0,0,1,0,0   
R. A. Isajew    1,ef   
         
         
         
         
         
 



quartfinal
Kemerowo
29-30.07.1970

rider 1-day 2-day Total
1. Nikołaj Aksionow      
2. Wiaczesław Dubinin      
3. Walerij Kuźniecow      
4. Władimir Paznikow      
5. Jurij Suszkin      
6. Aleksandr Koczetow      
7. Nasibułła Sujargułow      
8. Boris Wichoriew      
9. Władimir Gorbaczow      
10. Anatolij Suchow      
11. Oleg Rachimow      
12. Władimir Sołdatow      
13. Rasuł Muchamietszyn      
14. Walerij Jakubienko      
15. Boris Kołmakow      
16. Władimir Kuraszow      


quartfinal
Rowno
21-22.07.1970

rider 1-day 2-day Total
1. Boris Gorka


2. Jurij Łombocki


3. Boris Kopyłow


4. Oleg Dobrinski


5. Oleg Dziadyk


6. Wiktor Wieduta


7. Giennadij Primaszenko


8. Jurij Grinczuk


9. Anatolij Samczuk


10. Boris Sawojski


11. Wasilij Muraszko


12. Giennadij Karcew


13. Gieorgij Zagladko


14. Witalij Buwajew


15. Aleksandr Podgorny


16. Giennadij Tarabanowski




quartfinal
Saratow
26-27.07.1970

rider 1-day 2-day Total
1. Władimir Zapleczny


2. Władimir Korniew


3. Witalij Wołkow


4. Wiaczesław Anczutin


5. Władimir Mazanow


6. Walerij Gordiejew


7. Giennadij Bykow


8. Wiaczesław Gajsin


9. Władimir Pokrowski


10. Siergiej Nowikow


11. Władimir Charczenko


12. Piotr Chripunow


13. Leonid Pawłow


14. Wiktor Kułakow


15. Jurij Tierienicki








quartfinal
Tbilisi
21-22.07.1970

rider 1-day 2-day Total
1. Michaił Krasnow


2. Walentin Moisiejew


3. Wiaczesław Jakimow


4. Wiaczesław Mierkułow


5. Sokrat Liominidi


6. Gamlet Grigorian


7. Konstantin Diemachin


8. Giennadij Aratiunian


9. Żirar Asatrian


10. Aleksandr Andriejew


11. Goderdzi Chudżadze


12. Wiaczesław Faleluchin


13. K. Mtrirosian


14. Radik Alekpiełow


15. A. Ajbazow


16. Walerij Kobiakow


17. W. Łatalin




quartfinal
Togliatti
24-25.07.1970

rider 1-day 2-day Total
1. Aleksandr Pawłow


2. Anatolij Mironow


3. Boris Ciechanowicz


4. Wasilij Wieniediktow


5. Iwan Sibiriew


6. Nikołaj Dubrowin


7. Wiktor Kubanow


8. Anatolij Lukszyn


9. Władimir Kuźniecow


10. Boris Burlajew


11. Wiktor Tołczennikow


12. Aleksandr Gagolin


13. Aleksandr Gołubiew


14. Władimir Mordowin


15. Grigorij Dzieba


16. Władimir Dagajew


17. Władimir Akimow


18. Nikołaj Tołokoncew





Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 446909 visitorstutaj!