Eliminacje rosyjskie (Russian Qualifications) - 2010
 
Russian Championship
2010


Final Standing

rider 1-Final 2-Final 3-Final total
1. Artiom Łaguta 15 14 13 42
2. Grigori Łaguta 9 15 14 38
3. Denis Gizatulin 13 12 11 36
4. Roman Poważny 11 12 11 34
5. Siergiej Darkin 9 9 10 28
6. Rinat Gafurow 8 9 11 28
7. Siemion Własow 10 6 7 23
8. Aleksiej Charczenko 4 7 8 19
9. Oleg Biesczastnow 4 8 6 18
10. Andriej Kodriaszow 8 8 0 16
11. Danił Iwanow 9 5 - 14
12. Władimir Borodulin 7 7 - 14
13. Iwan Łysik 3 1 4 8
14. Aleksiej Guzajew 4 3 - 7
15. Denis Sajfutdinow 6 - - 6
16. Aleksandr Maryniuk - - 4 4
17. Aleksandr Olejnikow - 1 2 3
18. Denis Nosow - - 3 3
19. Wiaczesław Kazaczuk - - 2 2
20. Siergiej Polenok 0 - - 0
NC. Wadim Tarasenko - - 13 13
NC. Siergiej Agalcow - 3 - 3
NC. Danił Litwinow - - 1 1
NC. Aleksandr Syrjak - - 0 0




































Marked in blue, for GP qualifications 2011.



1 - Final

Bałakowo
08.09.2010

1. Artem Łguta  (5)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Denis Gizatulin  (8)  13  2,2,3,3,3   
3. Roman Poważny  (4)  11  2,3,2,3,1   
4. Semen Własow  (11)  10  3,3,1,1,2   
5. Siergiej Darkin  (13)  2,0,3,2,2   
6. Grigori Łaguta  (15)  3,2,2,1,1   
7. Danił Iwanow  (3)  1,1,2,2,3   
8. Andriej Kudriaszow  (1)  3,2,0,1,2   
9. Renat Gafurow  (12)  2,1,1,3,1   
10. Władimir Borodulin  (6)  1,1,3,2,0   
11. Denis Sajfutdinow  (10)  1,3,1,1,0   
12. Aleksiej Guzajew  (14)  0,2,0,2,0   
13. Oleg Biesczastnow  (!6)  1,0,2,0,1   
14. Aleksiej Charczenko  (9)  0,1,1,ef,2   
15. Iwan Łysik  (2)  0,0,0,0,3   
16. Siergiej Polenok  (7)  0,0,0,0,0   
R1. Aleksandr Olejnikow  (17)  dnr     
R2. Denis Nosow  (18)  dnr     
         
         
         
         



2 - Final

Togliatti
22.09.2010

1. Grigori Łaguta  (8)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Artem Łaguta  (1)  14  3,3,3,3,2   
3. Denis Gizatulin  (6)  12+3  2,2,2,3,3   
4. Roman Poważny  (14)  12+2  2,3,2,2,3   
5. Siergiej Darkin  (13)  3,2,3,f/x,1   
6. Renat Gafurow  (12)  2,2,2,1,2   
7. Andriej Kudriaszow  (11)  3,1,1,2,1   
8. Oleg Biesczastnow  (4)  2,0,2,2,2   
9. Władimir Borodulin  (7)  1,3,0,x,3   
10. Aleksiej Charczenko  (2)  0,1,3,1,2   
11. Semen Własow  (15)  1,2,1,1,1   
12. Danił Iwanow  (16)  0,1,0,3,1   
13. Siergiej Agalcow  (5)  0,1,0,2,0   
14. Aleksiej Guzajew  (10)  1,0,1,1,0   
15. Aleksandr Olejnikow  (9)  ef,f,1,0,0   
16. Iwan Łysik  (3)  1,f,-,-,-   
         
         
         
         
         
         



3 - Final

Władywostok
22.10.2010

1. Grigori Łaguta  (14)  14  3,3,3,3,2   
2. Artem Łaguta  (12)  13+3  3,3,3,2,2   
3. Wadim Tarasenko  (6) 13+2  3,1,3,3,3   
4. Denis Gizatulin  (13)  11  2,3,3,3,f/x   
5. Roman Poważny  (2)  11  3,2,2,1,3   
6. Renat Gafurow  (11)  11  2,2,2,2,3   
7. Siergiej Darkin  (7)  10  2,3,2,1,2   
8. Aleksiej Charczenko  (9)  1,2,2,2,1   
9. Semen Własow  (15)  1,1,1,1,3   
10. Oleg Biesczstnow  (4)  2,2,1,0,1   
11. Iwan Łysik  (16)  0,0,1,3,0   
12. Aleksandr Maryniuk (10)  4 0,0,f/x,2,2   
13. Denis Nosow  (3)  1,0,1,f/x,1   
14. Aleksandr Olejnikow  (8)  0,1,0,0,1   
15. Wjaczesław Kazaczuk  (5)  1,1,0,-,0   
16. Danił Litwinow  (18)  0,1   
17. Andriej Kudriaszow  (1)  f/x,-,-,-,-   
18. Aleksandr Syrjak  (17)  0,0,0   
         
A.Syrjak - V, XIII, XVII         
D.Litwinow - IX, XV         
         




;
Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 446010 visitorstutaj!