Eliminacje czeskie (Czech Qualifications) - 2010
Czech Championship
2010


Final Standing

rider 1-rd 2-rd total
1. Matej Kus 14 13 27
2. Lukas Dryml 11 15 26
3. Hynek Stichauer 13 9 22+3
4. Ales Dryml 9 13 22+2
5. Martin Malek 10 10 20
6. Filip Sitera 9 9 17
7. Zdenek Simota 6 10 16
8. Tomas Suchanek 9 6 15
9. Jan Jaros 3 10 13
10. Adrian Rymel 12 - 12
11. Martin Gavenda 4 7 11
12. Richard Wolff 3 5 8
13. Lubos Tomicek 7 - 7
14. Jaroslav Petrak 2 5 7
15. Josef Franc 6 - 6
16. Roman Cejka 3 2 5
17. Ondrej Vaverka - 4 4
18. Jakub Fencl - 1 1
19. Jiri Brummer - 1 1
20. Jaroslav Hladky - 0 0
       































Marked in blue, for GP qualifications 2011.



 
1 - Final

Pardubice
08.10.2010


1. Matej Kus  (6)  14  3,2,3,3,3  time 
2. Hynek Stichauer  (9)  13  3,3,2,2,3   
3. Adrian Rymel  (16)  12  3,2,3,1,3   
4. Lukas Dryml  (13)  11  2,1,3,3,2   
5. Martin Malek  (5)  10  2,2,2,1,3   
6. Tomas Suchanek  (3)  1,1,3,3,1   
7. Ales Dryml  (2)  2,3,ef,2,2   
8. Filip Sitera  (1)  3,0,2,3,0   
9. Lubos Tomicek  (11)  2,3,1,1,ef   
10. Zdenek Simota  (15)  0,3,ef,2,1   
11. Josef Franc  (4)  0,2,2,ef,2   
12. Martin Gavenda  (8)  0,1,1,ef,2   
13. Richard Wolff  (12)  0,0,1,2,0  
14. Jan Jaros  (10)  1,1,0,0,1   
15. Roman Cejka  (14)  1,0,0,1,1   
16. Jaroslav Petrak  (7)  1,0,1,0,0   
R1. Jakub Fencl  (17)  dnr     
R2. Vladimir Visvader  (180  dnr     
         
         
         
         



2 - Final

Praha
04.10.2010

1. Lukas Dryml  (8)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Matej Kus  (14) 13+3  2,3,2,3,3   
3. Ales Dryml  (13)  13+ns  3,3,3,2,2   
4. Jan Jaros  (16)  10  0,2,2,3,3   
5. Zdenek Simota  (11)  10  3,1,3,1,2   
6. Martin Malek  (5)  10  2,2,3,2,1   
7. Filip Sitera  (3)  2,3,1,ef,3   
8. Hynek Stichauer  (15)  1,2,2,2,2  
9. Martin Gavenda  (4)  3,1,2,1,0   
10. Tomas Suchanek  (6)  1,2,0,3,ef   
11. Richard Wolff  (2)  1,1,1,0,2   
12. Jaroslav Petrak  (1)  0,1,1,2,1   
13. Ondrej Veverka  (10)  2,0,1,1,0   
14. Roman Cejka  (12)  1,0,0,0,1   
15. Jiri Brummer  (7)  0,0,0,1,0   
16. Jakub Fencl  (9)  0,ef,0,0,1   
R1. Jaroslav Hladky  (17)   
R2. Zdenek Schneiderwind  (18)  dnr     
         
J.Hladky - V         
         
         



Semi-final

Liberec 
08.05.2010

1. Hynek Stichauer  (4)  14+3  3,3,3,3,2  time 
2. Zdenek Simota  (5)  14+2  3,3,3,2,3   
3. Lubos Tomicek  (14)  13  3,3,3,3,1   
4. Richard Wolff  (9)  10  3,2,x,2,3   
5. Tomas Suchanek  (8)  0,2,2,2,3   
6. Martin Gavenda  (2)  f,2,2,3,2   
7. Jaroslav Petrak  (6)  8+3  2,1,1,1,3   
8. Roman Cejka  (10)  8+2  2,0,1,3,2   
9. Jakub Fencl  (1)  8+1  2,1,3,2,0   
10. Vladimir Visvader  (7)  1,3,2,x,1   
11. Pavel Fuksa  (11)  f,2,2,1,0   
12. Ondrej Veverka  (15)  2,1,1,0,1   
13. Jiri Brummer  (12)  1,1,0,ef,2   
14. Jaroslav Hladky  (3)  1,0,1,1,1   
15. Zdenek Schneiderwind  (13)  x,0,0,f,0   
16. Tomas Juza  (16)  x,-,-,-,-   
         
         
         
         
         
         



Qualification


Pardubice
30.04.2010
 
1. Hynek Stichauer (?) 19 4,4,4,4,3 time
2. Martin Gavenda   18+3 3,4,3,4,4  
3. Michael Hadek    18+2  4,4,4,2,4   
4. Jaroslav Petrak    17  3,3,4,3,4   
5. Jan Holub    16  4,3,4,1,4   
6. Martin Malek    15  ef,4,3,4,4   
7. Zdenek Simota    15  4,1,4,3,3   
8. Tomas Juza    15  4,2,3,3,3   
9. Roman Cejka    13  1,3,3,2,3   
10. Michel Dudek    12  2,2,2,4,2   
11. Jakub Fencl    12  1,3,2,3,3   
12. Vldimir Visvzder    11  2,4,1,4,x   
13. Pavel Pucko    11  3,1,2,3,2   
14. Jaroslav Hladky    10  3,3,2,2,0   
15. Ondrej Veverka     3,1,3,1,1   
16. Pavel Fuksa    1,2,1,2,2   
17. Jiri Brummer    1,1,2,2,2   
18. Lubos Velinsky    2,2,1,1,1   
19. Jiri Lang    1,2,0,1,1   
20. Zdenek Schneiderwind    2,f/x,0,1,0   
21. Jiri Vonasek    ef,0,1,0,1   
22. Jaromir Otruba    0,0,1,0,0   
23. Krzysztof Nowacki (PL)    ef,1,-,-,-   
 
;
Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 446891 visitorstutaj!