Eliminacje polskie (Polish Qualifications)
Polish Golden Helmet
2015


Finał
Lublin
14.04.2015


1. Przemysław Pawlicki  (5)  14  3,3,2,3,3  67,37 
2. Mirosław Jabłoński  (12)  13  3,1,3,3,3  66,96 
3. Piotr Pawlicki  (15)  12  2,3,1,3,3  67,19 
4. Karol Baran  (4)  10+3  2,3,3,2,x  66,12 
5. Piotr Protasiewicz  (14)  10+2  3,3,3,0,1  66,66 
6. Tomasz Jędrzejak  (2)  10+ef  3,2,ef,2,3  65,69 
7. Michał Szczepaniak  (11)  0,1,3,32  66,34 
8. Damian Baliński  (10)  2,1,2,2,2  66,63 
9. Norbert Kościuch  (9)  1,0,2,1,2  67,19 
10. Bartosz Zmarzlik  (1)  x,1,2,2,1  66,78 
11. Krystian Pieszczek  (7)  1,2,1,1,1  65,69 
12. Daniel Jeleniewski  (13)  ef,2,ef,1,1  66,53 
13. Krzysztof Jabłoński  (6)  0,0,1,0,2  67,19 
14. Tobiasz Musielak   (16)  1,2,ef,0,ef  66,75 
15. Dawid Lampart  (3)  1,0,1,1,x  66,44 
16. Sebastian Ułamek  (8)  2,0,ef,0,x  65,96 
        66,43 
        67,34 
        68,47 
        67,03 
        67,94 (4-6) 
         

Marked in blue, for Grand Prix Qualifications 2015. 


semi-final
Grudziądz
07.04.2015


1. Piotr Pawlicki  (6)  14  2,3,3,3,3  69,16 
2. Michał Szczepaniak  (10)  12  3,1,3,3,2  69,17 
3. Krzysztof Jabłoński  (15)  11  1,3,3,1,3  68,75 
4. Krystian Pieszczek  (13)  10  3,1,2,3,1  68,74 
5. Tomasz Jędrzejak  (9)  f/x,2,3,2,2  71,29 
6. Mirosław Jabłoński  (14)  8+3  2,2,1,1,2  69,99 
7. Krzysztof Buczkowski  (16)  8+2  0,3,2,f,x,3  69,80 
8. Patryk Dolny  (1)  8+1  2,3,0,3,0  68,64 
9. Tomasz Gapiński  (11)  2,1,1,0,3  68,85 
10. Mateusz Szczepaniak  (12)  1,2,2,2,0  69,97 
11. Robert Kościecha  (7)  3,2,0,ef,ef  69,88 
12. Alex Zgardziński  (17)  1,0,1,2,1  69,50 
13. Zbigniew Suchecki  (8)  0,1,2,1,1  71,71 
14. Oskar Fajfer  (4)  3,0,1,0,0  70,12 
15. Maciej Fajfer  (3)  0,0,0,2,2  70,43 
16. Szymon Woźniak  (5)  1,0,0,1,1  68,73 
17. Maksym Drabik  (2)  x/2m,-,-,-,-  69,03 
        68,89 
A.Zgardziński - I, VI, X, XIV, XVIII         
         
         
         



semi-final
Krosno
26.03.2015


1. Piotr Protasiewicz  (2)  12  3,3,3,x,3  71,20 
2. Sebastian Ułamek  (13)  12  3,3,1,2,3  70,53 
3. Dawid Lampart  (11)  12  3,2,3,1,3  70,43 
4. Daniel Jeleniewski  (5)  12  3,2,2,3,2  70,37 
5. Karol Baran  (7)  10  1,3,2,2,2  70,22 
6. Janusz Kołodziej  (8)  0,2,1,3,3  69,77 
7. Paweł Miesiąc  (14)  1,2,3,3,ef  70,40 
8. Grzegorz Zengota  (9)  2,1,2,3,1  70,90 
9. Paweł Przedpełski  (10)  1,1,3,1,1  79,97 
10. Rafał Trojanowski  (16)  2,1,2,2,ef  71,00 
11. Adrian Cyfer  (6)  2,0,0,2,2  70,87 
12. Ernest Koza  (4)  2,3,f/x,f,-  70,45 
13. Maciej Kuciapa  (15)  t,1,1,1,2  71,44 
14. Damian Dąbrowski  (1)  1,0,1,1,0  70,90 
15. Dawid Matura  (3)  f,0,0,0,1  71,62 
16. Krystian Rempała  (12)  0,t,0,-,-  70,72 
         
         
         
         
         
         



semi-final
Piła
26.03.2015



Zły stan toru, mecz przerwany po pierwszej serii.
(Not satisfactory trak after four races)



semi-final
Rawicz
26.03.2015


1. Bartosz Zmarzlik  (11)  15  3,3,3,3,3  63,80 
2. Przemysław Pawlicki  (13)  14  3,3,3,2,3  63,84 
3. Damian Baliński  (8)  11  1,3,3,1,3  61,80 
4. Tobiasz Musielak  (15)  11  2,1,3,3,2  62,29 
5. Norbert Kościuch  (9)  11  2,2,2,2,3  62,23 
6. Rune Holta  (12)  1,2,2,1,2  62,59 
7. Artur Czaja   (2)  2,3,f/x,0,2  61,80 
8. Łukasz Sówka  (4)  3,0,1,1,2  62,59 
9. Robert Miśkowiak  (14)  1,2,ef,3,1  62,35 
10. Piotr Świderski  (10)  0,1,2,3,ef  62,59 
11. Marcin Nowak  (17)  2,1,2,1,x/2m  62,53 
12. Wojciech Lisiecki  (1)  1,1,1,2,ef  62,39 
13. Damian Adamczak  (7)  3,0,0,ef,ef  63,77 
14. Marcin Jędrzejewski  (16)  0,1,0,1,1  62,88 
15. Adrian Gała  (6)  0,0,2,ef,-  63,57 
16. Rafał Okoniewski  (5)  2,ef,ef,ef,-  63,21 
17. Mariusz Staszewski  (3)  f/x,-,-,-,-  62,86 
        63,21 
M.Nowak - VII, XI, XV, XIX, XX        62,83 
        63,54 
         
         




Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 446888 visitorstutaj!