Eliminacje duńskie (Danish Qualifications) - 2022
 
Danish Qualification
2022

Fielsted
11.04.2022


1. Michael Jepsen Jensen  (3)  12  1,3,2,3,3  57,6 
2. Rasmus Jensen  (6)  11  3,1,3,2,2  58,1 
3. Patrick Hansen  (13)  10+3  1,3,2,3,1  57,6 
4. Fredrik Jakobsen  (5)  10+2  1,2,3,1,3  58,3 
5. Peter Kildemand  (8)  10+1  0,2,3,2,3  59,1 
6. Anders Thomsen  (4)  ef,3,3,3,0  58,4 
7. Niels Kristian Iversen  (7)  2,2,1,2,1  58,9 
8. Matias Nielsen  (14)  2,3,x,0,2  57,9 
9. Nicolai Klind  (2)  3,f,x,f,3  57,4 
10. Mads Hansen  (15)  3,0,2,0,1  58,1 
11. Thomas Jörgensen   (16)  0,0,2,2,2  58,0 
12. Andreas Lyager  (1)  2,0,1,1,2  58,0 
13. Jonas Jeppesen  (10)  3,2,0,0,0  58,9 
14. Jonas Seifert-Salk  (12)  0,1,1,3,0  57,4 
15. Tim Sörensen  (11)  2,1,0,1,1  59,0 
16. Rene Bach  (9)  1,1,1,1,0  58,5 
R1. Kevin Juhl Pedersen  (17)  dnr    58,1 
R2. Sam Jensen  (18)  dnr    58,7 
        58,8 
        57,7 
        ?? (3-5) 
         

Marked in blue, for Grand Prix Qualifications 2022.

 
Danish Championship
2022

Danish Final

Holsted
22.06.2022

1. Rasmus Jensen  (7)  17  3,3,3,3,3,2  57,3 
2. Anders Thomsen  (14)  16  3,3,2,2,3,3  57,4 
3. Kenneth Bjerre  (13)  14  2,3,2,3,3,1  58,1 
4. Lasse Bjerre  (12)  3,0,3,1,2,0  58,0 
5. Andreas Lyager  (10)  2,2,1,3,1  57,0 
6. Patrick Hansen  (16)  0,3,3,2,0  57,6 
7. Fredrik Jakobsen  (4)  3,2,0,1,2  57,4 
8. Kenneth Kruse Hansen  (1)  2,1,2,0,3  58,1 
9. Jonas Seifert-Salk  (8)  0,1,3,2,2  57,9 
10. Niels Kristian Trochmann Iversen  (9)  1,2,ef,3,1  58,4 
11. Jonas Jeppesen  (15)  1,2,2,2,0  57,9 
12. Mads Hansen  (17)  1,1,1,2  57,8 
13. Jonas Knudsen  (6)  2,0,0,0,1  56,7 
14. Nicolai Klindt  (11)  0,1,1,0,1  58,2 
15. Kevin Juhl Pedersen  (18)  0,1,1,0  58,2 
16. Tim Sörensen  (5)  1,0,0,0,0  58,2 
17. Michael Jepsen Jensen  (2)  x,-,-,-,-  57,9 
18. Leon Daniel Madsen  (3)  x,-,-,-,-  58,2 
        58,6 
M.Mansen - VI, X, XIV, XVIII        58,3 
K.J.Pedersen - VII, XI, XV, XIX        57,51 Final 
         


semifinal

Slangerup
13.05.2022
(10:15)

1. Rasmus Jensen  (10)  14  2,3,3,3,3  62,0 
2. Fredrik Jakobsen  (12)  12+3  3,2,3,2,2  61,7 
3. Andreas Lyager  (13)  12+2  3,3,2,3,1  61,6 
4. Niels Kristian Trochmann Iversen  (7)  11  3,3,1,3,1  61,4 
5. Matias Nielsen  (3)  10+3  1,2,3,1,3  61,6 
6. Jonas Knudsen  (1)  10+2  3,2,2,1,2  62,0 
7. Jonas Seifert-Salk  (4)  2,3,0,1,3  61,6 
8. Kevin Juhl Pedersen  (15)  2,1,1,3,1  62,7 
9. Claus Vissing  (9)  1,0,2,2,3  62,7 
10. Benjamin Basso  (16)  1,0,3,2,0  62,4 
11. Rune Thorst  (2)  0,1,2,1,2  62,7 
12. Tobias V. Thomsen  (5)  2,1,0,0,2  62,3 
13. Marius Nielsen  (8)  1,1,1,2,x  61,9 
14. Gredrik Sören Pedersen  (14)  0,2,0,0,1  62,4 
15. Michael Thyme  (6)  0,0,1,0,0  62,7 
16. Niclas Clausen  (11)  0,0,0,0,0  63,3 
R1. Birk Emil Olsen  (17)  dnr    62,7 
R2. William Echardt Drejer  (18)  dnr    63,5 
        62,6 
        63,0 
        62,0 (5-6) 
        62,2 (2-3) 


semifinal

Slangerup
13.05.2022
(13:40)

1. Jonas Jeppesen  (7)  10  1,3,3,3  63,4 
2. Patrick Hansen  (4)  10  2,3,2,3 63,9 
3. Michael Jepsen Jensen  (12)  10 3,2,3,2 63,3 
4. Rene Bach  (10)  9 2,3,1,3  63,6 
5. Tim Sörensen  (1)  3,3,2,0  62,0 
6. Kenneth Kruse Hansen  (8)  3,1,2,2  62,1 
7. Lasse Bjerre  (2)  3,3,2,0  62,6 
8. Mads Hansen  (14)  ef,2,3,1  62,4 
9. Emil Breum  (9)  1,2,0,2  63,6 
10. Sam Flöe Jensen  (3)  0,2,1,2  63,4 
11. Jesper Knudsen  (6)  0,0,3,1  63,6 
12. Thomas Krig  (16)  3,0,0,1  62,8 
13. Patrick Skaarup  (5)  2,1,0,0  64,5 
14. Emil Pörter  (11)  0,1,1,1  64,3 
15. Mark W. Svaneholm Beyer  (13)  2,0,0,0  64,2 
16. Thomas Jörgensen  (15)  x,0,1,x/2m  68,0 
R1. Nick Agertoft  (17)  dnr     
R2. Emil Eis  (18)  dnr     
         
         
         
         




Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 445944 visitorstutaj!