Eliminacje bułgarskie (Bulgarian Qualification) - 1975
Bulgarian Championship 
1975

Total Standing

rider 1-rd 2-rd 3-rd 4-rd 5-rd 6-rd 7-rd 8-rd Total
1. Petar Petkov  14  15  14  13  14  14  83 
2. Orlin Janakijev  (?)  14  14  14  (13)  14  14  13  83 
2. Angel Eftimov  13  14  12  13  12  15  (?}  (?)  79 
                   
                   
                   
                   
                   
                   

Marked in blue for Continental Qualifications 1976.


1 - round

Płovdiv
XXX

1. Christo Simeonov    15  3,3,3,3,3  time 
2. Petar Iliev    14     
3. Algel Eftimov    13     
4. Orlin Janakijev         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         



2 - round

Targoviszcze
XXX

1. Algel Eftimov    14    time 
2. Orlin Janakijev    14     
3. Ivan Dupałov    13     
4. Christo Simeonov         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         



3 - round

Sofia
XXX

1. Orlin Janakijev    14    time 
2. Petar Petkov    14     
3. Angel Eftimov    12     
4. Christo Simeonov         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         



4 - round

Dolni Dybnik
XXX

1. Petar Petkov    15  3,3,3,3,3  time 
2. Orlin Janakijev    14     
3. Angel Eftimov    13     
4. Ivan Dupałov         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         



5 - round

Szumen
XXX

1. Petar Petkov    14    time 
2. Orlin Janakijev    13     
3. Angel Eftimov    12     
4. Ivan Dupałov         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         



6 - round

Targoviszcze
XXX

1. Angel Eftimov    15  3,3,3,3,3  time 
2. Orlin Janakijev    14     
3. Petar Petkov    13     
4.         
5. Ivan Dupałov         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         



7 - round

Targoviszcze
XXX

1. Petar Petkov    14    time 
2. Orlin Janakijev    14     
3. Petar Iliev    12     
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         



8 - round

Wielkie Tyrnovo
XXX

1. Petar Petkov    14    time 
2. Nikołaj Manev    13     
3. Orlin Janakijev    13     
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         




Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 445944 visitorstutaj!