Eliminacje australijskie (Australian Qualifications) - 1994
Australian Championship
1993 - 1994


Finał Ausralijski
(Australian Final)


Mildura
22.01.1994


1. Leigh Adams (15)  15 3,3,3,3,3  
2. Jason Lyons (3)  13 3,2,2,3,3  
3. Jason Crump (9)  11+3 3,3,ef,2,3  
4. Craig Boyce (8)  11+2 2,3,3,3,x  
5. Shane Parker (4)  10 1,2,3,1,3  
6. Mick Poole (1)  9 2,x,2,3,2  
7. Tony Langdon (16)  9 1,1,3,2,2  
8. Corey Alderton (13)  9 2,2,1,2,2  
9. Mark Lemon (10)  8 2,3,2,1,f  
10. Troy Butler (14)  7 0,2,1,2,2  
11. Steven Davies (7)  5 3,1,0,f,1  
12. Brett Woodffield (2)  4 0,1,2,1,0  
13. Tony Rose (12)  4 1,0,1,1,1  
14. Steve Johnston (5)  2 1,1,f,0,f  
15. Wayne Lorymer (6)  1 0,0,1,0,0  
16. Greg Bartlett (11)  1 x,0,0,0,1  
R1. Nigel Tremelling  (17)  dnr     
R2. Brett Tomkins  (18)       
         
         
         
         

Marked in blue, for Commonwealth Final 1994.




Mistrzostwo Prowincji Queensland
(Queensland Championship)

Townsville
04.12.1993


1. Troy Butler   14    
2. Jason Crump   13+3    
3. Tony Rose   13+2    
4. Mark Carlson   10    
5. Merv Janke   10    
6. Tony Langdon   10    
7. Mick Powell   9    
8. Darren Winkler   9    
9. Craig Young   7    
10. John Reid   6    
11. Colin Wallace   6    
12. Gary Davsy   5    
13. Rick Laycock   3    
14. Paul De Bona   3    
15. Alan Rivett   1    
16. Peter Christopher   1    
         
         
         
         
         
         


Mistrzostwo Nowej Południowej Walii
(New South Wales Championship)

Gosford
27.12.1993

1. Craig Boyce (11)  15 3,3,3,3,3  
2. Stephen Davies (3)  14 3,2,3,3,3   
3. Tony Primmer (10)  13 2,3,3,2,3   
4. Mick Poole (12)  12 1,3,3,3,2   
5. Rod Culquhoun (9)  10 0,2,2,3,3   
6. Chrris Watson (5)  9 3,3,0,1,2   
7. Ty Platt (13)  9 3,1,2,2,1   
8. Craig Watson (16)  8 2,2,1,0,2   
9. Ian Wedgwood (14)  7 1,2,1,2,1   
10. Shane Haggerty (15)  6 0,0,2,2,2   
11. Jack Stevens (1)  5 2,0,2,1,0   
12. Mark Murphy (2)  4 1,0,1,1,1   
13. Scott Fisher (7)  3 2,1,0,0,0   
14. Fred Hall (4)  2 0,1,0,1,0   
15. Paul Slade (8)  2 1,0,0,0,1   
16. Richard Sanson (6)  1 0,1,0,0,0   
17. Adam Shilds (17)  1  
         
A.Shields - XII         
         
         
         


Mistrzostwo Południowej Australii
(South Australian Championship)

 Adelaide
(North Arm)
17.12.1993

1. Shane Parker   15 3,3,3,3,3  
2. Brett Woodfield   13    
3. Steve Graetz   11    
4. Brett Tomkins   10    
5. Lucas Sterry   10    
6. Ford Keane   10    
7. Fred Hunton   9    
8. Mark Keast   8    
9. Adrian Champion   8    
10. Brett Burns   6    
11. Ross Noble   5    
12. Graeme Warthold   4    
13. Peter Conroy   2    
14. Shaun Sampson   2    
15. Joe Spriggs   2    
16. Laurie Bishop   2    
17. Ivan Clothier   1    
18. Ashley Watson   0    
19. Simon Cowling   0    
         
         
         


Northern Territory Championship

Tennant Creek
20.11.1993

1. Wayne Lorymer    (-)  14    time 
2. Jamie O'Neill      13     
3. Steve Barnwell         
4. Mark Stevens         
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           



Western Australian Championship

Collie
20.11.1993

1. Steve Johnston  WA    15  3,3,3,3,3  time 
2. Greg Barlett  WA    13     
3. Guy Wilson  WA    12     
4. Lee Redmond      11     
5. Glyn Taylor      10     
6. Nigel Flatman      10     
7. Louis Russell      10     
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           


;
Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 445944 visitorstutaj!