Eliminacje łotewskie (Latwian Qualifications) - 1992
 
Latvian Championship
1992 

rider state 1-rd 2-rd 3-rd total
1. Nikołaj Kokin LAT (ns) 12 14 26
2. Andriej Korolew LAT (10+1) 12+1 12 25+3
3. Normund Dobums LAT 14 (10+1) 10+1 25+2
4. Aleksander Biznia LAT 13 (10+1) 12 25+f
5. Oleg Budko LAT 11+1 (9) 12 24
6. Witalij Biznia LAT 10 9+1 (7) 20
7. Walery Sokołow LAT 7+1 10+1 (ns) 19
8. Oleg Koscziński LAT 6+1 8+1 (ns) 16
9. Agris Bezmer LAT 8+1 5+1 (ns) 15
10. Władimir Woronkow LAT (ns) ns 12 12
11. Artur Judin LAT 5+1 5+1 (0) 12
12. Andris Matisan LAT  10+1 ns ns 10
13. Jurij Ungur  LAT (1+1) 5+1 4+1 11
14. Aleksander Sokołow LAT 4+1 (2+1) 3+1 9
15. Janis Disler LAT 4+1 ns ns 5
16. Władimir Trofimow UA 12 14 (ns) 26 NC
17. Wiktor Sidorenko UA (ns) ns 8 8 NC
18. Leonid Taranow BY (ns) ns 7 7 NC
19. Siergiej Maniułow BY (ns) ns 7 7 NC
20. Andriej Jelizarow BY (ns) ns 6 6 NC






NC - not classified

Marked in blue, for Continental Qualifications 1993.



1 - Final

Ryga
10.05.1992

1. Normund Dobums  LAT (-)  14  3,3,3,3,2  time 
2. Aleksander Biznia  LAT    13  2,3,2,3,3   
3. Władimir Trofimow UA    12  1,3,2,3,3   
4. Oleg Budko  LAT    11  3,2,3,2,1   
5. Witalij Biznia  LAT    10  3,3,2,2,f   
6. Andriej Korolew  LAT    10  2,2,3,-,3   
7. Andris Matisan  LAT    10  1,2,1,3,3   
8. Agrus Bezmer   LAT    3,1,ef,2,2   
9. Walery Sokołow  LAT    2,ef,3,-,2   
10. Oleg Kosczinski  LAT    0,-,2,2,2   
11. Artur Judin  LAT    2,1,1,1,x   
12. Aleksander Sokołow  LAT    1,2,1,0,0   
13. Janis Disler  LAT    1,1,x,1,1   
14. Jurij Ungor  LAT    0,x,1,0,0   
           
           
           
           
           
           
           
           



2 - Final

Daugavpils
16.06.1992



1. Władimir Trofimow  UA  (17)  14  3,3,3,2,3   
2. Nikołaj Kokin  LAT  (1)  12  3,3,3,3,ef   
3. Andriej Korolew  LAT  (3)  12  2,3,1,3,3   
4. Aleksander Biznia  LAT  (8)  10  2,3,2,3,ef   
5. Walery Sokołow  LAT  (9)  10  3,2,0,2,3   
6. Normund Dobums  LAT  (16)  10  2,2,2,2,2   
7. Oleg Budko LAT  (15)  ef,2,3,1,3   
8. Witalij Biznia  LAT  (6)  3,2,ef,3,1   
9. Oleg Kosczinski  LAT  (11)  2,1,1,2,2   
10. Artur Judin  LAT  (7)  0,0,3,1,1   
11. Jurij Ungor  LAT  (13)  1,1,2,1,ef   
12. Argis Bezmer  LAT  (5)  5 1,ef,2,1,1  
13. Aleksander Sokołow  LAT  (12)  f,-,ef,0,2   
           
           
           
           
           
           
           
           
           



3 - Final

Ryga
14.10.1992

1. Nikołaj Kokin  LAT  (-)  14  3,3,3,3,2  time 
2. Aleksander Biznia  LAT    12  3,3,3,f,3   
3. Władimir Woronkow  LAT    12  3,3,3,3,t   
4. Andriej Korolew  LAT    12  2,2,3,2,3   
5. Oleg Budko  LAT    12  2,3,2,3,2   
6. Normund Dobums  LAT    10  3,1,1,2,3   
7. Wiktor Sidorenko  UA    1,2,f,2,3   
8. Witalij Biznia  LAT    ef,2,-,3,2   
9. Leonid Taranow  BY    2,2,2,t,1   
10. Siergiej Maniułow  BY    1,1,2,2,1   
11. Andriej Jelizarow  BY    1,0,2,1,2   
12. Jujij Ungor  LAT    21,1,f,f   
13. Aleksander Sokołow  LAT    0,t,1,1,1   
14. Artur Judin  LAT    t,f,-,-,-   
           
           
           
           
           
           
           
           


;
Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 445944 visitorstutaj!