Eliminacje włoskie (Italian Qualificatios) - 1980
Italian Championship
1980


Total Standing

rider 1-rd 2-rd 3-rd 4-rd Total
1. Francesco Biginato         44
2. Mauro Ferraccioli



42
3. Giuseppe Marzotto



38
4. Gianni Brizzolari



37
5. Fausto Birbini         32
6. Ottaviano Righetto



29
7. Lorenzo Franchetti         28
8. Gianni Famari



23
9. Luigi Bazan



21
10. Gaetano Bressan         20
11. Piermario Zanin         19
12. Francesco Barbetta         18
13. Mario Andriolo         16
14. Armando Terenzani         13
15. Renato Battaglia         9
16. Luciano Toffanin         3
17. Luciano Lorenzi         2
18. Bruno Montalbini         1

Marked in blue, for Continental Qualifications 1981.


1 - Finał

Lonigo
(Vicenza)
21.06.1980

1. Francesco Biginatto    15  3,3,3,3,3  time 
2. Mauro Ferraccioli    14     
3. Giuseppe Marzotto    12     
4. Gianni Brizzolari    12     
5. Fausto Birbini    11     
6. Gianni Famari       
7. Lorenzo Franchetti       
8. Ottaviano Righetto       
9. Mario Andriolo       
10. Luigi Bazan       
11. Gaetano Bressa       
12. Armando Terenzani       
13. Francesco Barbetta       
14. Luciano Lorenzi       
15. Renato Battaglia       
16. Piermario Zanin       
17. Luciano Ceresa       
         
         
         
         
         



2 - Round

Badia Polesine
(Rovigo)
14.08.1980

1. Francesco Biginato    15  3,3,3,3,3  time 
2. Mauro Ferraccioli    14     
3. Gianni Brizzolari    12     
4. Luigi Bazan    11     
5. Fausto Birbini    10     
6. Lorenzo Franchetti       
7. Ottaviano Righetto       
8. Giuseppe Marzotto       
9. Gaetano Bressan       
10. Gianni Famari       
11. Piermario Zanin       
12. Mario Andriolo       
13. Francesco Barbetta       
14. Armando Terenzani       
15. Renato Battaglia       
16. Bruno Montalbini       
17. Luciano Lorenzi       
         
         
         
         
         



3 - Round

Terenzano
(Udine)
28.09.1980

1. Mauro Ferraccioli    14    time 
2. Francesco Biginato    14     
3. Giuseppe Marzotto    12     
4. Gianni Brizzolari    11     
5. Ottaviano Righetto    11     
6. Fausto Birbini    10     
7. Lorenzo Franchetti    10     
8. Francesco Barbetta       
9. Piermario Zanin       
10. Gianni Famari       
11. Armando Terenzani       
12. Luigi Bazan       
13. Gaetano Bressan       
14. Renato Battaglia       
15. Luciano Toffanin       
16. Mario Andriolo       
         
         
         
         
         
         



4 - Round

Monticello di Fara
(Vicenza)
05.10.1980


1. Giuseppe Marzotto    14    time 
2. Francesco Biginato    13     
3. Gianni Brizzolari    13     
4. Fausto Birbini    11     
5. Gaetano Bressan      
6. Gianni Famari       
7. Lorenzo Franchetti       
8. Ottaviano Righetto       
9. Francesco Barbetta       
10. Mauro Ferraccioli       
11. Renato Battaglia       
12. Piermario Zanin       
13. Mario Andriolo       
14. Luigi Bazan       
15. Armando Terenzani       
16. Luciano Toffanin       
         
         
         
         
         
         




qualification 1 - round

Lonigo
02.03.1980


1. Francesco Biginato    15  3,3,3,3,3  time 
2. Mauro Ferraccioli    14     
3. Gianni Famari    13     
4. Luigi Bazan    10     
5. Tiziano Salmistraro    10     
6. Gaetano Bressan       
7. Ottaviano Righetto       
8. Alessandro Dalla Valle       
9. Lorenzo Franchetti       
10. Luciano Lorenzi       
11. Luciano Ceresa       
12. Francesco Barbetta        
13. Renato Battaglia       
14. Bruno Montalbini       
15. Giulio Ramolini       
16. Luciano Toffanin       
         
         
         
         
         
         


qualification 2 - round

Giavera Del Montello
(Treviso)
16.03.1980

1. Francesco Biginato   15  3,3,3,3,3  time 
2. Gianni Famari    13     
3. Francesco Barbetta    12     
4. Mario Andriolo    11     
5. Gaetano Bressan    11     
6. Basilio Dalla Valle    11     
7. Armando Terenzani    10     
8. Renato Battaglia       
9. Luciano Toffanin       
10. Fausto Birbini       
11. Ivo Birbini    5    
12. Giulio Ramolini       
13. Luciano Ceresa       
14. Giovanni Cragnolini       
15. Piermario Zanin       
16. Paolo Bellini       
         
         
         
         
         
         



qualification 3 - round

Piavon Di Oderzo
(Treviso)
23.03.1980

1. Mauro Ferraccioli    14    time 
2. Mario Andriolo    13     
3. Luigi Bazan    13     
4. Gianni Brizzolari    12     
5. Giuseppe Marzotto    11     
6. Fausto Birbini       
7. Armando Terenzani        
8. Tiziano Salmistraro       
9. Piermario Zanin       
10. Luciano Lorenzi       
11. Bruno Montalbini       
12. Ottaviano Righetto       
13. Giovanni Cragnolini       
14. Ivo Birbini      
15. Lorenzo Franchetti       
16. Paolo Bellini       
         
         
         
         
         
         



qualification 4 - round

Castiglione Olona
(Varese)
06.04.1980

1. Mauro Ferraccioli    15  3,3,3,3,3  time 
2. Giuseppe Marzotto    14     
3. Fausto Birbini    12     
4. Luigi Bazan    11     
5. Mario Andriolo    11     
6. Tiziano Salmistraro       
7. Gianni Brizzolari       
8. Giovanni Cragnolini       
9. Ottaviano Righetto       
10. Armando Terenzani       
11. Piermario Zanin       
12. Luciano Lorenzi       
13. Lorenzo Franchetti       
14. Bruno Montalbini       
15. Paolo Bellini       
16. Ivo Birbini       
         
         
         
         
         
         



qualification 5 - round

Casaltone Di Sorbolo
(Parma)
13.04.1980

1. Faust Birbini   14+3
time 
2. Giuseppe Marzotto    14+2     
3. Gianni Famari   12     
4. Francesco Biginato   12    
5. Francesco Barbetta   11     
6. Gaetano Bressan   10    
7. Gianni Brizzolari    9    
8. Armando Terenzani       
9. Mario Andriolo       
10. Renato Battaglia    6    
11. Piermario Zanin    6    
12. Giovanni Ctragnolini      
13. Giovanni Ceresa      
14. Ivo Birbini   2    
15. Giulio Ramolini      
16. Luciano Toffanin      
         
         
         
         
         
         



qualification 6 - round

Casalgiate Di Novara
(Novara)
25.04.1980

1. Luigi Bazan    15  3,3,3,3,3  time 
2. Gianni Famari    14     
3. Gaetano Bressan    12+3     
4. Lorenzo Franchetti    12+2     
5. Francesco Barbetta    11     
6. Ottaviano Righetto    10     
7. Luciano Lorenzi       
8. Tiziano Salmistraro       
9. Bruno Montalbini       
10. Giulio Ramolini       
11. Luciano Ceresa       
12. Renato Battaglia       
13. Luciano Toffanin       
14. Giorgio Giacomini       
15. Basilio Dalla Valle       
16. Marcolongo       
         
         
         
         
         
         




Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 446010 visitorstutaj!