Eliminacje NRD (East Germany Qualifications) - 1965
East Gerany Championship
1965


Total Standing

rider 1-rd 2-rd Total
1. Jochen Dinse 6 (15) 6 (14) 12 (29)
2. Hans Jürgen Fritz  4 (14)  4 (12)  8  (26)
3. Jürgen Hehlert  3 (13)  2 (12)  5 (25) 
4. Günter Schelenz  (10)  3 (12)  3 (22) 
5. Heino Niemann  2 (10)  (3)  2 (13) 
6. Peter Liebing  1 (10)  (9)  1 (19) 
7. Harry Rüdiger  (8)  1 (10)  1 (18) 
8. Bruno Bülau  (8)  (9)  (17) 
9. Paul-Gerhard Franz  (7)  (6)  (13) 
10. Jürgen Leffin (6)  (4)  (10) 
11. Horst Krüger  (3)  (6)  (9) 
12. Joachim Schöltz  (3)  (4)  (7) 
13. Peter Werner  (6)  (6) 
14. Peter Hehlert   (6)  (6) 
15. Dieter Münch  (6)  (6) 
16. Urlich Bose  (3)  (3) 
17. Jochen Hetmank  (2)  (1)  (3) 
18. Gert-Peter Riedel  (2)  (2) 
19. Wolfgang Hopf  (1)  (1) 
20. Gerhard Nuglisch  (1)  (1) 
21. Jürgen Rudolph  dnr  dnr  dnr 
22. Kurt Martens  dnr  dnr  dnr 
23. Wolfgang Dinse  dnr  dnr  dnr 

Marked in blue, for Continental Qualifications 1966.


1 - round

Neubrandenburg
05.09.1965


1. Jochen Dinse  (9)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Hans-Jürgen Fritz  (5)  14  3,2,3,3,3   
3. Jürgen Hehlert  (1)  13  3,1,3,3,3   
4. Heino Nieman  (10)  10  2,3,3,2,f   
5. Peter Liebing  (16)  10  3,2,2,1,2   
6. Günter Schelenz  (11)  10  1,3,1,3,2     
7. Gruno Bülau  (12)  0,3,f,2,3     
8. Harry Rüdiger  (8)  1,1,2,2,2     
9. Paul-Gerhard Franz  (7)  2,2,2,1,0     
10. Jürgen Leffin  (3)  2,1,1,0,2     
11. Dieter Münch  (15)  1,0,2,2,1     
12. Joachim Schöltz  (18) (6)  0,2,0,ef,1     
13. Horst Krüger  (13)  2,0,0,1,0     
14. Ulrich Bose   (17) (2)  1,1,1,0,-     
15. Jochen Hetmank  (4)  0,0,1,ef,1     
16. Wolfgang Hopf  (19) (14)  0,0,0,0,1     
Jürgen Rudolph  (2)  dns       
Wolfgang Dinse  (6)  dns       
Peter Hehlert  (14)  dns       
           
           
           



2 - round

Brieske
26.09.1965


1. Jochen Dinse  (4)  14  3,3,3,3,2  time 
2. Hans-Jürgen Fritz  (14)  12  3,3,2,3,1   
3. Günter Schelenz  (5)  12  3,3,3,3,ef   
4. Jürgen Hehlert  (11)  12  3,1,2,3,3   
5. Harry Rüdiger  (7)  10  2,3,2,f,x,3   
6. Peter Liebing  (3)  2,0,3,1,3     
7. Bruno Bülau  (16)  2,2,3,2,f     
8. Peter Werner  (1)  0,1,x,2,3     
9. Peter Hehlert  (6)  1,2,1,2,0     
10. Paul-Gerhard Franz  (12)  2,1,0,1,2     
11. Horst Krüger  (15)  0,2,1,1,2     
12. Joachim Schötz  (2)  1,1,2,-,-     
13. Jürgen Leffin   (13)  1,0,1,1,1     
14. Heino Nieman  (9)  0,2,1,ef,f     
15. Gerhard Nuglisch  (10)  1,0,0,0,0     
16. Jochen Hetmank  (8)  0,0,x,0,1     
R. Gert-Peter Riedel  (17)     
           
G.P.Riedel - XIV           
           
           
           


Preliminary round
Northern Group

1 - round

Güstow
19.04.1965

1. Paul-Gerhard Franz  (5)  14  3,3,3,3,2  time 
2. Peter Hehlert  (4)  13  3,1,3,3,3   
3. Jürgen Leffin  (6)  10+3  2,1,3,1,3   
4. Bruno Bülau   (14)  10+f  3,3,f/x,3,1   
5. Kurt Martens  (9)  f/x,2,3,2,2   
6. Wolfgang Neumann  (1)  2,1,1,2,3   
7. Eberhard Kammler  (13)  ef,f,2,2,3   
8. Manfred Kewitsch  (2)  0,2,2,3,0   
9. Dieter Tetzlaff (11)  3,3,0,f,0     
10. Willi Schuldt (8)  1,3,2,f,-    
11. Günter Firniß  (15)  2,1,1,0,2     
12. Horst Krüger (10)  2,0,2,1,1     
13. Wolfgang Hopf  (16)  1,0,0,2,2     
14. Gert-Peter Riedel  (7)  0,2,1,1,1     
15. Jürgen Hehlert  (12)  f/x,2,ef,f,1     
16. Willi Gerhard  (3)  1,0,1,0,0     
           
           
           
           
           
           



2 - round

Stralsund
16.05.1965


1. Jürgen Hehlert  (1)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Horst Krüger  (12)  11  2,3,3,1,2   
3. Bruno Bülau  (6)  10  3,3,0,3,1   
4. Kurt Martens  (11)  10  0,2,2,3,3   
5. Arnold Schulz  (9)  10  3,2,1,2,2   
6. Jürgen Leffin  (4)  10  2,2,3,1,2   
7. Manfred Kewitsch  (10)  0,2,2,2,0   
8. Ullrich Bose  (5)  2,0,2,1,1   
9. Eberhard Kammler  (8)  0,1,2,1,2     
10. Wolfgang Neumann  (15)  3,0,1,0,1     
11. Peter Hehlert  (2)  1,1,0,2,1     
12. Gerd Riedel  (13)  2,1,0,0,0     
13. Günter Girnis  (14)  0,2,0,0,0     
14. Wolfgang Hopf  (16)  1,0,1,0,0     
15. Dieter Tetzlaff  (7)  0,1,0,-,-     
16. Gerhard Franz  (3)  dns       
R1. Andreas Mattscheck  (17)  dns       
R2. Heino Niemann  (18)  12  3,3,3,3     
R3. Hans-Jürgen Fritz  (19)  2,3     
           
H.Niemann - VII, XI, XV, XIX           
H-J.Fritz - XIII, XVIII           



Preliminary round
Southern Group

XXX
XXX
XXX

           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           



XXX
XXX
XXX

           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           



Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 446010 visitorstutaj!