Eliminacje polskie (Polish Qualifications) - 2016
 
Polsh Golden Helmet
2016

Final

Tarnów
25.04.2016

1. Patryk Dudek  (9)  3,3,3  68,44 
2. Bartosz Zmarzlik  (15)  3,2,3  69,57 
3. Janusz Kołodziej  (2)  3,3,2  69,82 
4. Krzysztof Kasprzak  (4)  2,2,3  69,21 
5. Tomasz Jędrzejak  (12)  2,3,0  69,21 
6. Piotr Pawlicki  (8)  3,0,2  68,89 
7. Krzysztof Buczkowski  (6)  1,1,2  69,03 
8. Maksym Drabik  (3)  1,3,0  69,91 
9. Michał Szczepaniak  (1)  0,2,2  69,93 
10. Maciej Janowski  (5)  2,1,1  68,85 
11. Piotr Protasiewicz  (16)  2,1,1  70,88 
12. Przemysław Pawlicki  (14)  1,2,1  71,10 
13. Damian Baliński  (13)  0,ef,2   
14. Mateusz Szczepaniak  (11)  1,1,0   
15. Norbert Kościuch  (7)  0,0,1   
16. Krystian Pieszczek  (10)  x,0,0   
R1. Sebastian Ułamek  (17)  dnr     
R2. Arkadiusz Madej  (18)  dnr     
         
         
         
         

Marked in blue, for GR Qualifications 2016.


semi-final

Bydgoszcz
31.03.2016


1. Krzysztof Buczkowski  (3)  13  1,3,3,3,3  60,15 
2. Patryk Dudek  (2)  12  2,2,2,3,3  61,51 
3. Damian Baliński  (5)  11  3,ef,3,2,3  61,78 
4, Krystian Pieszczek  (4)  11  3,1,3,3,1  61,19 
5. Szymon Woźniak  (13)  10+3  3,3,1,2,1  61,12 
6. Oskar Fajfer  (14)  10+2  2,3,0,3,2  ?? 
7. Krzysztof Jabłoński  (16)  1,3,2,1,2  61,18 
8. Robert Miśkowiak  (6)  ef,1,3,2,2  62,19 
9. Paweł Miesiąc  (12)  3,2,1,2,ef  61,53 
10. Marcin Jędrzejewski  (1)  0,2,1,0,2  61,19 
11. Rune Holta  (7)  1,0,2,1,1  61,58 
12. Patryk Dolny (11)  1,2,0,1,ef  61,85 
13. Tomasz Gapiński  (9)  0,1,2,1,ef  62,44 
14. Dominik Kubera  (18)  0,3  61,38 
15. Grzegorz Walasek  (8)  2,0,1,ef,x,2m  61,44 
16. Daniel Kaczmarek  (10)  2,f/x,-,-,-  61,58 
17. Oskar Ajgner-Gollob  (17)  1,0,1  62,59 
18. Adriab Gała  (15)  ef,x,ef,ef,-  61,75 
        61,87 
Oskar Ajgner-Gollob - VII, XV, XVII         62,28 
D.Kubera - XII, XVII        61,79 (5-6) 
         



semi-final

Częstochowa
05.04.2016


1. Piotr Protasiewicz  (7)  15  3,3,3,3,3  65,76 
2. Tomasz Jędrzejak  (11)  13  2,2,3,3,3  66,07 
3. Maksym Drabik  (2)  12  3,3,2,2,2  66,50 
4. Michał Szczepaniak  (16)  11  3,3,2,2,1  66,42 
5. Sebastian Ułamek  (10)  10  1,2,2,3,2  67,11 
6. Kacper Gomólski  (5)  2,1,3,1,1  66,54 
7. Maciej Kuciapa  (14)  1,1,2,2,2  65,73 
8. Adrian Cyfer  (9)  3,0,1,3,0  67,31 
9. Tobiasz Musielak  (13)  2,3,1,x,-  67,19 
10. Paweł Przedpełski  (8)  1,1,0,1,3  67,74 
11. Artur Czaja  (3)  0,0,3,0,2  67,73 
12. Piotr Świderski  (17)  2,3  67,12 
13. Daniel Jeleniewski  (1)  1,2,1,1,ef  68,09 
14. Kamil Pulczyński  (12)  0,2,0,0,1  67,94 
15. Mateusz Borowicz  (4)  2,ef,0,1,0  68,89 
16. Karol Baran  (15)  0,1,1,x,-  69,02 
17. Marcin Nowak  (18)  69,02 
18. Robert Chmiel  (6)  0,0,0,0,0  67,74 
        69,33 
P.Świderski - XVI, XIX       69,33 
M.Nowak - XVII        68,61 
         



semi-final

Kraków
31.03.2016

1. Krzysztof Kasprzak  (11)  13  3,3,3,1,3  70,26 
2. Przemysław Pawlicki  (9)  13  2,3,3,2,3  70,34 
3. Norbert Kościuch  (13)  12  3,2,3,2,2  69,86 
4. Mateusz Szczepaniak  (7)  11  3,2,2,3,1  70,02 
5. Janusz Kołodziej  (2)  9+3  1,1,2,3,2  70,55 
6. Grzegorz Zengota  (6)  9+2  0,3,2,1,3  69,68 
7. Ernest Koza  (16)  1,3,1,3,0  69,61 
8. Adrian Miedziński  (10)  x,2,1,2,3  70,30 
9. Dawid Lampart  (5)  2,0,3,1,2  70,93 
10. Jakub Jamróg  (15)  ef,1,1,3,1  69,29 
11. Marcin Rempała  (14)  2,0,2,2,1  69,90 
12. Krystian Rempała  (4)  3,1,0,ef,0  69,34 
13. Edward Mazur  (3)  2,ef,1,ef,1  70,48 
14. Zbigniew Suchecki  (1)  0,1,ef,0,2  70,22 
15. Rafał Trojanowski  (8)  1,2,0,0,ef  69,62 
16. Damian Dróżdż  (17)  0,1,0  69,24 
17. Artur Mroczka  (12)  1,-,-,-,-  69,61 
18. Bartosz Smektała  (18)  ef  69,72 
        69,59 
D.Dróżdż - X, XIII, XIX        70,30 
B.Smektała - VIII        69,85 
         




Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 446010 visitorstutaj!