Eliminacje ZSRR (USSR Qualifications) - 1966
USSR Championship 
1966


Total Standing

rider 1-day 2-day Total
1. Farit Szjnurow 14 12 26
2. Boris Samorodow 10 15 25
3. Władimir Sokołow 12 12 24
4. Wiktor Trofimow 12 10 22
5. Gabdrachman Kadyrow 7 13 20
6. Giennadij Kurylenko 9 10 19
7. Giennadij Wjunow 10 6 16
8. Władimir Korniew 7 9 16
9. Jewgienij Michel 7 5 12
10. Wasilij Baturin 6 4 10
11. Boris Kopyłow 7 3 10
12. Anatolij Gruzincew 5 5 10
13. Siergiej Latosinski 5 5 10
14. Reino Vijdas 2 5 7
15. Walentin Moisiejew 5 2 7
16. Władimir Kowalenko 1 1 2
17. Wadim Wolski  ns 

Marked in blue, for Continental Qualifications 1967.


USSR Final
(1 - day)

Lwow
09.08.1966

1. Farid Szajnurow  (13)  14  2,3,3,3,3  time 
2. Władimir Sokołow  (5)  12  3,0,3,3,3   
3. Wiktor Trofimow  (9)  12  2,1,3,3,3   
4. Boris Samorodow  (1)  10  0,2,3,2,3   
5. Giennadij Wjunow  (4)  10  2,3,1,2,2   
6. Giennadij Kurylenko  (6)  2,3,2,1,1   
7. Władimir Korniew  (2)  3,2,0,0,2   
8. Jewgienij Michel  (12)  3,0,2,0,2   
9. Gabdrachman Kadyrow  (7)  0,1,2,3,1   
10. Boris Kopyłow  (8)  1,2,2,2,0   
11. Wasilij Baturin  (16)  3,1,ef,2,0   
12. Anatolij Gruzincew  (3)  1,3,1,0,0   
13. Siergiej Latosinski  (10)  1,1,0,1,2   
14. Walentin Moisiejew  (15)  1,2,1,0,1   
15. Reino Vijdas  (11)  0,0,x,1,1   
16. Władimir Kowalenko  (14)  0,0,0,0,1   
R. Wadim Wolski  (17)  dnr     
         
         
         
         
         


USSR Final
(2 - day)

Lwow
10.08.1966

1. Boris Samorodow  (1)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Gabrachman Kadyrow  (7)  13  2,3,3,2,3   
3. Władimir Sokołow  (5)  12  3,0,3,3,3   
4. Farid Szajnurow  (13)  12  3,2,2,3,2   
5. Wiktor Trofimow  (9)  10  3,1,3,2,1   
6. Giennadij Kurylenko  (6)  10  1,1,2,3,3   
7. Władimir Korniew  (2)  1,2,2,2,2   
8. Giennadij Wjunow  (4)  2,3,0,1,0   
9. Siergiej Latosinski  (10)  1,3,1,f,-   
10. Anatolij Gruzincew  (3)  0,2,1,2,0   
11. Jewgienij Michel  (12)  2,1,0,1,1   
12. Reino Vijdas  (11)  0,1,1,1,2   
13. Wasilij Baturin  (16)  2,2,0,f,0   
14. Boris Kopyłow  (8)  0,0,2,0,1   
15. Walentin Moisiejew  (15)  1,0,1,0,0   
16. Władimir Kowalenko  (14)  0,0,0,0,1   
R. Warim Wolski  (17)   
         
         
         
         
         



semifinal

Ufa
04.08.1966

1. Władimir Korniew  (12)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Władimir Sokołow  (13)  14  3,3,3,3,2   
3. Boris Kopyłow  (1)  11  2,3,2,3,1   
4. Reino Vijdas  (3)  11  3,2,3,2,1   
5. Władimir Kowalenko  (9)  10  2,1,3,2,2   
6. Lew Krajow  (14)  2,3,0,1,3   
7. Wiaczesław Dubinin  (15)  1,0,1,3,3   
8. Władimir Kononowicz  (2)  1,1,2,1,3   
9. Boris Burlajew  (7)  3,2,2,0,1   
10. Boris Kuwanin  (8)  1,2,1,2,2   
11. Eduard Samburski  (6)  2,0,2,1,0   
12. Wasilij Żatko  (10)  1,2,1,1,0   
13. Anatolij Lukszyn  (5)  0,0,0,2,2   
14. Ryszard Chajbrachmanow  (11)  0,1,0,0,1   
15. Władimir Sidorow  (4)  0,1,0,0,0   
16. Nikołaj Wasiljew  (16)  0,0,1,0,0   
         
         
         
         
         
         



semifinal

XXX
XXX
 

 
semifinal

Lenigrad
03-04.08.1966
 
rider 1-day 2-day Total
1. Giennadij Wjunow      
2. Farid Szajnurow      
3. Boris Samorodow      
4. Gabrachman Kadyrow      
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 


quartfinal

Daugawpils
30-31.07.1966
 
rider 1-day 2-day Total
1. Boris Samorodow 15 15 30
2. Jurij Czekranow 14 14 28
3. Jurij Stupakow 12 10 22
4. Andriej Dziadyk 11 11 22
5. Jurij Iliczkowicz 11 11 22
6. Wiktor Owczinnikow 10 11 21
7. Anatolij Pietrowski 8 10 18
8. Wasilij Zinowiew 10 8 18
9. Aleksandr Rieszetniak 6 6 12
10. Janis Meinert 6 5 11
11. K Gawrilik  4 6 10
12. Wasilij Diwakow 5 4 9
13. Oleg Postnikow 4 3 7
14. P. Kirpiczenko 3 3 6
15. M. Kolesow 1 1 2
 
quartfinal
(1 - day)

Daugawpils
30.07.1966

1. Boris Samorodow  (-)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Jurij Czekranow    14  2,3,3,3,3   
3. Jurij Stupakow    12  3,2,3,2,2   
4. Andriej Dziadyk    11  2,2,3,3,1   
5. Jurij Iliczkowicz    11  2,1,2,3,3   
6. Wiktor Owczinnikow    10  3,3,f,2,2   
7. Wasilij Zinowiew    10  1,3,2,2,2   
8. Anatolij Pietrowski    3,1,2,1,1   
9. Aleksandr Rieszetniak    0,2,0,1,3   
10. Janis Meinert    1,1,2,1,1   
11. Wasilij Diwakow    5 1,2,0,ef,2   
12. K. Gawrilik    2,0,2,0,0   
13. Oleg Postnikow    1,1,1,1,0   
14. P. Kipiczenko    0,0,1,1,1   
15. M. Kolesow    0,0,1,0,0   
         
         
         
         
         
         
         

quartfinal
(2 - day)

Daugawpils
31.07.1966

1. Boris Samorodow  (-)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Jurij Czekranow    14  2,3,3,3,3   
3. Andriej Dziadyk    11  1,3,3,1,3   
4. Jurij Iliczkowicz    11  3,2,2,3,1   
5. Wiktor Owczinnikow    11  3,2,2,2,2   
6. Anatolij Pietrowski    10  3,2,1,3,1   
7. Jurij Stupakow    10  2,3,1,2,2   
8. Wasilij Zinowiew    2,1,3,0,2   
9. Aleksandr Rieszetniak    2,2,0,1,1   
10. K. Gawrilik    0,1,2,1,2   
11. Janis Meinert    1,1,0,2,1   
12. Wasilij Diwakow    1,ef,2,1,0   
13. P. Kipiczenko    0,0,1,2,0   
14. Oleg Postnikow    1,1,1,0,0   
15. M. Kolesow    0,0,0,0,1   
         
         
         
         
         
         
         
 


quartfinal

Nowosybirsk
30-31.07.1966
 
rider 1-day 2-day Total
1. Raszyd Chajbrachmanow ? ? ?
2. Wasilij Żatko      
3. Eduard Samburski      
4. Reino Viidas      
5. Jurij Pekrer      
7. Wiaczesław Dubinin      
8. Nikołaj Wasiliew      
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       


quartfinal

Sterlitamak
30-31.07.1966
 
rider 1-day 2-day Total
1. Władimir Korniew 14 15 29
2. Władimir Sokołow 14 13 27
3. Lew Krajow 13 11 24
4. Władimir Kononowicz 11 12 23
5. Boris Burlajew 9 12 21
6. Władimir Kowalenko 8 11 19
7. Boris Kuwanin 8 10 18
8. Anatolij Ljukszyn 9 7 16
9. Władimir Sidorow 10 5 15
10. Władimir Kuźniecow 8 4 12
11. Aleksiej Krawczenko 5 6 11
12. Nikołaj Siemientinow 5 3 8
13. Anatolij Krugłow 3 5 8
14. Władimir Czapało 2 2 4
15. Dułow 1 2 3
16. Wasilij Kowalenko 0 2 2

quartfinal
(1 - day)

Sterlitamak
30.07.1966

1. Władimir Korniew  (8)  14  3,3,2,3,3  time 
2. Władimir Sokołow  (14)  14  3,2,3,3,3   
3. Lew Krajow  (13)  13  2,3,3,2,3   
4. Władimir Kononowicz  (2)  11  2,3,3,1,2   
5. Władimir Sidorow  (1)  10  3,2,3,1,1   
6. Boris Burlajew  (5)  2,0,2,3,2   
7. Anatolij Ljukszyn  (10)  3,0,2,2,2   
8. Boris Kuwanin  (4)  1,2,1,3,1   
9. Władimir Kuźniecow  (9)  1,1,1,2,3   
10. Władimir Kowalenko  (12)  2,1,1,2,2   
11. Nikołaj Siemientinow  (7)  1,3,0,0,1   
12. Aleksiej Krawczenko  (6)  0,1,2,1,1   
13. Anatolij Krugłow  (16)  1,0,1,1,0   
14. Władimir Czapało  (3)  0,2,0,0,0   
15. Dułow  (15)  0,1,0,0,0   
16. Wasilij Kowalenko  (11) 0,0,0,0,0   
         
         
         
         
         
         

quartfinal
(2 - day)

Sterlitamak
31.07.1966

1. Władimir Korniew  (3)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Władimir Sokołow  (11)  13  3,2,2,3,3   
3. Boris Burlajew  (7)  12  3,1,3,3,2   
4. Władimir Kononowicz  (1)  12  2,3,3,2,2   
5. Lew Krajow  (12)  11  1,3,3,2,2   
6. Władimir Kowalenko  (8)  11  2,2,1,3,3   
7. Boris Kuwanin  (14)  10  3,3,2,0,2   
8. Anatolij Ljukszyn  (13)  2,1,2,1,1   
9. Aleksiej Krawczenko  (10)  0,2,0,2,2   
10. Władimir Sidorow  (15)  1,0,2,1,1   
11. Anatolij Krugłow  (16)  0,2,1,1,1   
12. Władimir Kuźniecow  (6)  2,0,0,2,0   
13. Nikołaj Siemientinow  (2)  1,1,1,0,0   
14. Dułow  (4)  0,0,2,0,0   
15. Władimir Czapało  (5)  1,0,0,0,1   
16. Wasilij Kowalenko  (8)  0,1,0,1,0   
         
         
         
         
         
         



quartfinal

XXX
XXX





































































 

 quartfinal

XXX
XXX









































































quartfinal

XXX
XXX








































































Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 446890 visitorstutaj!