02-Czech Championship - 2002
 
Czech Championship
2002


Czech Final

Mseno
27.07.2002

1. Bohumil Brhel  (-)  14  2,3,3,3,3  time 
2. Antonin Kasper    12  3,3,t,3,3   
3. Antonin Svab    12  2,3,2,2,3   
4. Lukas Dryml    12  3,2,1,3,3   
5. Tomas Topinka    11  3,1,3,2,2   
6. Marian Jirout    11  1,2,3,3,2   
7. Miroslav Fencl    2,2,2,2,1   
8. Josef Franc    2,3,3,0,x   
9. Pavel Ondrasik    3,2,0,1,1   
10. Michal Makovsky   6 0,1,2,1,2   
11. Vladimir Visvader    0,1,1,2,2   
12. Karel Prusa    1,0,2,t,x   
13. Robert Kral    1,0,1,1,0   
14. Jroslav Petrak    0,0,1,1,1   
15. Tomas Suchanek    1,1,0,0,ef   
16. Lubos Tomicek    f,0,0,0,0   
         
         
         
         
         
         

"D" Final - Suchanek, Kral, Tomicek, Petrak
"C" Final - Makovsky, Prusa, Visvader, Ondrasik
"B" Final - Topinka, Jirout, Franc, Fencl
"A" Final - Kasper, Brhel, Svab, Dryml


semifinal

Pardubice
05.06.2002

1. Bohumil Brhel  (1)  14+3  3,3,3,3,2  time 
2. Marian Jirout  (5)  14+2  3,2,3,3,3   
3. Tomas Suchanek  (12)  12  3,3,1,2,3   
4. Michal Makovsky  (8)  11  2,2,3,1,3   
5. Tomas Topinka  (14)  11  3,3,2,1,2   
6. Miroslav Fencl  (2)  11  2,1,2,3,3   
7. Lubos Tomicek  (13)  2,1,2,2,2   
8. Jaroslav Petrak  (10)  ef,2,3,2,1   
9. Patrik Linhart  (7)  1,3,1,f,2   
10. Michal Pospisil  (6)  0,0,2,3,1   
11. Radek Smetana  (11)  2,2,1,0,1   
12. Antonin Galliani  (4)  0,1,0,2,0   
13. Petr Malek  (9)  1,0,1,1,0   
14. Richard Fristensky  (3)  1,0,0,1,0   
15. Jan Vonda  (15)  1,1,ef,ef,0   
16. Jiri Petrasek  (16)  0,0,0,0,1   
R. Lukas Urban  (17)  dnr     
         
         
         
         
         



semifinal

Praha
05.06.2002

1. Lukas Dryml  (3)  15  3,3,3,3,3  66,16 
2. Antonin Kasper  (12)  14  3,3,3,3,2  66,43 
3. Antonin Svab  (15)  13  3,2,2,3,3  66,44 
4. Josef Franc  (4)  12  2,2,3,2,3  66,62 
5. Jiri Stancl (14)  11  2,3,2,2,2  67,56 
6. Robert Kral  (5)  3,3,1,1,ef  67,49 
7. Pavel Ondrasik  (9)  1,2,1,1,3  65,93 
8. Vladimir Visvader  (16)  1,1,3,2,0  67,12 
9. Karel Prusa  (10)  6+3  2,2,1,0,1  67,61 
10. Adrian Rymel  (11)  6+ns  ef,ef,2,3,1  66,28 
11. Radek Smolik  (13)  ef,1,2,1,1  66,12 
12. Lubomir Batelka  (2)  f,0,0,2,2  67,17 
13. Jan Balihar  (1)  1,0,1,0,2  67,77 
14. Roman Kubes  (6)  2,1,0,0,0  68,54 
15. Frantisek Liebezeit  (7)  x,1,0,1,1  68,14 
16. Filip Musil  (8)  1,0,0,0,0  68,57 
R. Tomas Krivanek  (17)  dnr    69,76 
        68,92 
        67,07 
        66,79 
        ?? (9-10) 
         








;
Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 445944 visitorstutaj!